Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilk bakim sonrasi motor sesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ilk bakim sonrasi motor sesi

Arkadaslar yakin bir zamanda aracimin ilk bakikini 15.000bakimini yaptirdim. Bakim sonrasi genellikle onceki araclarimin motor sesi %20daha azalirdi. Ancak 1.6sidi cosmo aracimin servis sonrasi vuruntulu calistigini hissettim. Bariz bir ses artisi oldu..
    2014 İnsignia Siyah 1.6T AT SIDI Cosmo Sunroof.

Ynt: ilk bakim sonrasi motor sesi

Bakim yaptirdiginiz servise gidin ve sorun ne tur islemler yapilmis motors yazilim yapmislarmi vs...

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yanlis yag, veya gereginden fazla yag koymus olma ihtimalleri yuksek.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Bende yeni yaptırdım. Dediğiniz gibi seste azalma var. Herhangi bir sorun olmadı. Servise danışmanızda fayda var..
        2014 Insignia 1.6 SIDI AT Cosmo Beyaz + 2015 Polo Comfortline 1.2 TSI DSG

Yorum

Benimki de 15000 bakımından sonra rölantide sanki tekleme yapıyor gibi çalışmaya başladı, özellikle klima açıkken daha fazla hissediliyor. Müsait bir zamanda göstericem
          ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
          ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Orjinal yazı sahibi: myanmaz
            Benimki de 15000 bakımından sonra rölantide sanki tekleme yapıyor gibi çalışmaya başladı, özellikle klima açıkken daha fazla hissediliyor. Müsait bir zamanda göstericem
            Murat bey sonuc cikti mi?

Yorum

İşleniyor...
            X