Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2012 model 1.4T'lere Yazılım Güncellemesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2012 model 1.4T'lere Yazılım Güncellemesi

Orjinal yazı sahibi: sirius
    Orjinal yazı sahibi: Taha
    Konu 1.4 t üzerindeyken bir soru sormak istiyorum çoğu ilan yerlerinde 1.4t start/stop özellikli ve start/stop olmayan olarak ikiye ayırmışlar. benim bildiğim fabrika çıkışı start/stop bulunuyor bunlarda.. emin olmak istedim start/stop opsiyonel bi özellik mi?
    olmasaydı da bir şey kaybetmiş sayılmassınız nasıl olsa çalışmıyor kardeşim

Çalışmıyor mu? neden ki? huh
    http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=10222.0 bu başlıkla baya kafa yorduk ama nihayetinde işin içinden çıkamadık
    Teşekkür ederim karar sürecindeyim aklım 1.4 t den yana.. tekrar sağolasın
    Rica ederim 3 buçuk ay civarı oldu benim de alalı 1.4 memnunum.Özellikle uzun yolda istersen ekonomi yaparsın 6lt/100 km ister basa basa gidersin özellikle motor gayet tatminkar...Hep demişimdir bu paraya tartışmasız en iyisi.Umarım istediğin aracıbulursun şimdiden hayırlı olsun
    inşallah olur nasipse bi tane buldum ama galeriden öyle oluncada buz gibi soğudum araçtan. Gönderdiğin forumda izmirden halletmişler sorunu tekrar çok sağol
    1.6t 180hp edition elegance + beyaz + opc + 2012 model + sprint booster + coilover süspansiyon + tv navigasyon + geri görüş.. vs. Vs.

1.4t 140hp edition elegance + sunroof + stil paket + beyaz/bej + opc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
      Konu 1.4 t üzerindeyken bir soru sormak istiyorum çoğu ilan yerlerinde 1.4t start/stop özellikli ve start/stop olmayan olarak ikiye ayırmışlar. benim bildiğim fabrika çıkışı start/stop bulunuyor bunlarda.. emin olmak istedim start/stop opsiyonel bi özellik mi?

http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=10222.0 bu başlıkla baya kafa yorduk ama nihayetinde işin içinden çıkamadık
      Start stop tan bişey anlamış değilim yaklaşık 2 senedir Haftanın 4-5 günü var 1-2 gün yok.. Kafasına göre takılıyor.. Bi bakıyorsun sitem sorunsuz aylarca çalışıyor bi bakıyorsun bir ay hiç yok.. garip bir durum var..
      j
      bu neye bağlı olarak değişiyor ki böyle
      Bi çözebilsem kardesim.. ilk 6 ay kafasına göre takılıyordu.. sonra aküyü degistim 1 yıl sorunsuz sıkıntısız çalıstı bazen zırt pırt devreye girmesin diye kısa süreli dur kalklarda kapatıyordum son 6 aydır yine kafasına göre takılıyor.. Bugün tıkır tıkır calısıyordu ama yarın icin bilemiyorum durum ne olur..))

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Servise gidip soran hatta yaptıran oldumu yazılım işini myopel de hiç bi bildirim gözükmüyor bende.
        İNSİGNİA'sız

Yorum

Start stop tan bişey anlamış değilim yaklaşık 2 senedir Haftanın 4-5 günü var 1-2 gün yok.. Kafasına göre takılıyor.. Bi bakıyorsun sitem sorunsuz aylarca çalışıyor bi bakıyorsun bir ay hiç yok.. garip bir durum var..
          j
          bu neye bağlı olarak değişiyor ki böyle
          Bi çözebilsem kardesim.. ilk 6 ay kafasına göre takılıyordu.. sonra aküyü degistim 1 yıl sorunsuz sıkıntısız çalıstı bazen zırt pırt devreye girmesin diye kısa süreli dur kalklarda kapatıyordum son 6 aydır yine kafasına göre takılıyor.. Bugün tıkır tıkır calısıyordu ama yarın icin bilemiyorum durum ne olur..))
          Allah yardım etsin abi bende alacam hayırlısı diyorum
          1.6t 180hp edition elegance + beyaz + opc + 2012 model + sprint booster + coilover süspansiyon + tv navigasyon + geri görüş.. vs. Vs.

1.4t 140hp edition elegance + sunroof + stil paket + beyaz/bej + opc

Yorum

2012 model 1.4 insignia aracımın herşeyi ile yakından ilgilenen opel özel servisteki ustamla yeni yazılımla ilgili servise giderek görüştüm.
            "Yeni yazılım çıkmış olsa benim de mutlaka haberim olurdu.
            Yetkili serviste de yıllarca çalışmış ve ordan ayrılmış biri olarak biz 1.4 sahiplerini garanti süresi içinde yakıt tasarrufu amaçlı yazılım yüklenecek diyerek biçok kez çağırdık.
            Ancak yaptığımız manifolt arıza ışığı yakmadan önce yazılım yüklemek oldu" dedi.
            Ustamın yalancısıyım.
            @Murat
            2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

yani yazılım yaptırmak mı lazım yoksa yaptırmamak mı lazım.
              1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

Bu konuyu görünce ben de opel servisini aradım. Plakadan kontrol ettiler sizin aracınıza ait bir güncelleme yok dediler.

Yorum

İşleniyor...
                X