Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• yardım

aracımın sol far kapsulünün ledlerin olduğu yerde yağmur yağdığı zman ve sabahları buhulanmış oluyor
    acaba ciddi bir şey mi

Ynt: yardım

Aracınız yeni kasa mı.. daha önce bir arkadasta bu sorunu garantiden halletmeye calısıyordu.. Aracınızda AFL Varmı.. tam net bir sey yazmamışsınız.. far üzerinde çatlak olabilir..AFL varsa ileride sıkıntı çıkarabilir..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

araç 2011 cosmo afl var
      hatta çıkartmışdı kaputun altında bulunan plastik yer çatlakdı orayı slikon ile kapttım ama sadece yağmurlu günlerde orada biraz buhulanma oluyor

Yorum

Cosmolarda bu ledlerdeki bugulanma nın cogu aracta oldugunu duymuştum .. Bugulanma ise kısa sürede sorun çıkarmaz ama su damlacıkları şeklinde ise ilerde problem yaratabilir.. Degisimden başka çözüm varmı bilemiyorum.. kronik bir problem herhalde..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

buhulanma var genellikle öyle oluyor sonra biraz su damlacıkları oluyor ve kayboluyor

Yorum

Serviste 800, dışarıda 230 tl.
            Orjinal hella beyin alacaksınız.
            Gm ile arasındaki fark sadece kutusu.
            Google a yazın çıkıyor...

Yorum

Farı söküp Şeffaf silikon ile komple bi silikonlayın bence. 2000 tl vermeden önce denenebilir.

Yorum

İşleniyor...
              X