Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bi bakar mısınız

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bi bakar mısınız

herkese merhabalar sevgili insignia severler
    arabamı 50.000 de 2.el olarak aldım yandan çarpması var değişen yok fakat düzeltilmiş ve boyanmış 45.000 tl ye aldım 2011 model 1.6 T cosmo fikirlerinizi öğrenebilir miyim
    araba yandan yemiş olduğu için farın plastik kısmıda ufak bi çatlak varmış ve içine su aldı far beynini yakdı 800 tl masraf açtı yapıldıkdan sonra orası kapatıldı fakat içinde biraz farın üst kısımlarına doğru ledlerin üstünde biraz su buharı var sizce neyden olmuş olabilir
    bu farı yaptırdım artık başka sorun yokdur dedim fakat bi de diğer farda sorun çıkdı arada yanıp sönüyordu arabayı kapatıp açınca düzeliyordu tüm sonra onun içinde dediler ki 500 tl ye zenon ışığı değişecek onuda değiştirdik yani far sıkıntı yarattı bana tüm bunlar servisde yapıldı
    arkadaşlar yorumlarınzı önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Ynt: bi bakar mısınız

Hayirli olsun aracta ne kadar hasar kaydi var peki ?

Yorum

sağolun
      9000 tl sol ön ve arka kapı sol tampon boyalı servisde işlem görmüş

Yorum

Ön ve arka kapı ve tampon düzeltme / boyama işlemine mi 9 bin TL kaydı var? biraz değil, baya abartı geldi.
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Benim arabada kaza olmadığı halde sol stop su alıyor, kaçtır arka sis ampulü patlatıyor

Yorum

İkinci el şans işi Allah'tan önemli arızalar değil ama arada ödediğiniz paralarla kazasız alınabilirmiş

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

O farın komple değişmesi gerek.Ne yaparlarsa yapsınlar yine su alır.Yoksa ikide bir far beyni değiştirmek zorunda kalırsınız.
              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
              2.0 CDTI
              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Almışsınız artık belki hasar kaydına göre bir parça pahalı olmuş ama bu paraya alınabilecek en iyi modeli aldınız far sorununu halledip keyfini surun bence...

Yorum

herkese ilgisi için ayrı ayrı teşekkür ederim
                  iyi insignialı günler

Yorum

İşleniyor...
                  X