Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yetkili Servis mi- Özel Servis mi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yetkili Servis mi- Özel Servis mi

İnsignianızın bakımı yetkili serviste mi yoksa özel serviste mi yapıyorsunuz. İkisinin de artı ve eksileri nelerdir?

Ynt: Yetkili Servis mi- Özel Servis mi

ben kesinlikle yetkili servis derim. Aslında çok iyi bir usta olsa özelde de çok iyi işler yapılabilir ama...
    MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Orjinal parça olduktan sonra elimden gelse ben bile bakımını yaparım

Ne yetkili servisler var aracı mundar ediyorlar. Ne özel servisler var oldukça da kaliteliler. Tam terside geçerli. Triger gibi önemli parçalarda hatalara karşı yetkili servisi tercih ederim. Haricinde ciddi bir nedeni yok.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Yetkili servis, her zaman... Çok büyük artıları var...
        2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Kesinlikle diyerek bir vurgu yapmadan söyleyeyim. Yetkili serviste yaptırdığın işlemin fiyat farkını aracı ikinci el olarak satarken. "Yetkili Servis Kayıtlı Tüm Bakımları Tam" diyerek daha çabuk ve yüksek fiyata satabilirsin.
          Zaten özel serviste daha uygun diyerek yaptırdığın meblağı satarken eksi olarak düşmen gerekecek. Yetkili servisin garantisi ve aksilik durumunda karşına alacağın muhatapların pozitif ilgisi diğer artı yanları...

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Garanti bittiyse ve ağır bakım yaptımayacaksam özel servis tercih ederim,sonuçta kullanılan malzeme aynı ve yarı fiyatına çıkabiliyorsun,ara bakımlarda değişen zaten yağ,filtreler,bujiler,balatalar hepsi orjinal olmak kaydı ile alır,güvenilir bir ustaya giderim
            Öyle bir ustalar varki,özel servislerde arabayla bi tur atıp seceresini çıkartır ve öylede bir ustalar varki (ben onlara kasap diyorum) yetkili servislerde,sen daha bilgili olup teşhis koyabilirsin.Onlarsa hala aracında birşey yok derler.
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

her zaman yetkili servise giderim.yeni nesil otomobillerde özel servislerin çabası boşunadır.garanti sürem yeni bitti.bir turbo hortumunu %50 si tarafımdan karşılanmak üzere,bir EGR valfininde %20 si tarafımdan karşılanmak üzere değiştirildi.Bu işlemleri servisim benim adıma takip etmiş ve sonuçlandırdı.en önemlisi de aldığım hizmetin içime sinmesi.
              *** ikinci cümlem kendi düşüncemdir.
              https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Adı üzerinde 'yetkili servis' o marka üzerine uzmanlaşmış personel,
                alet, test cihazı vb bulundurmak zorunda olan resmi kurumdur. Yetkili
                servislerce takılan orijinal yedek parça iki yıl garantilidir.

Servis bakımı sonrası bir problemle karşılaştığınız takdirde muhatabınız
                bir müessesedir;itle kopukla muhatap olmaktan kurtulursunuz.
                On beş yıldır Opel kullanıyorum, müdavimi olduğum Opel/Ekcan serviste
                15/20 yıldır orada çalışan üç uzman birinci sınıf teknisyen var.
                Her biri kendi alanında (mekanik,elektronik, boya-kaporta) sayısız eğitimler
                almış Opel uzmanı olmuşlar. Bu adamların çözemediği bir sorunu özel servis
                asla ve kat'a çözemez.

Arkadaşlar hatırlayacaklardır, uzun yol öncesi özel serviste soğutma sıvısı
                ikmali yaptırdığım arabada, genleşme kabı kapağını iyi takamayan usta
                yüzünden başıma gelmeyen kalmamıştı. Ben, her şekilde ve şartta yetkili
                servisten şaşılmaması taraftarıyım.

Yorum

İşleniyor...
                X