Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Yazılım Hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni Yazılım Hakkında

Merhaba arkadaşlar bugün servisten aradılar yazılım güncellemesi için çağırdılar yarın servise bırakacağım arabayı bakalım ne değişmiş olacak izlenimlerimi paylaşırım buradan. Farkedilebilir bir durum varsa tabii

2014 INSINGNIA 1.6 SIDI AT 170 bg TURBO Sedefli Mahagony Kahve COSMO + STİL PAKET

Ynt: Yeni Yazılım Hakkında

Genelde yapılan değişiklikleri kullanıclar hissetmiyor çok bariz bir sıkıntıyı düzeltmedilerse

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben daha çok İNtellink ile gelecek olan özellik için umutla bekliyorum umarım oda vardır içinde Yoksa dediğim gibi farkettiğm bir şey varsa yazarım yoksa boş

2014 INSINGNIA 1.6 SIDI AT 170 bg TURBO Sedefli Mahagony Kahve COSMO + STİL PAKET

Yorum

Arabayı dün akşam odaktan aldım. Benim servis danışmanım izne ayrılmış ben den önce o yüzden bilgi alamdım ama sıvı kontrolleri ve Myopele aktivasyon yapıldığını biliyorum ama yazılımda bir farklılık görmedim fakat klima ile alakalı sanırım .Benim beklentim zaten İntellink güncellemesinin bir an önce olması .saygılar

Yorum

Alper bey, son gelişmeler hakkında bilgi verir misiniz?
          2014 Ocak güncellemesi var aracımda, yeni yazılım çıkmışsa yaptırmak gerekli mi sizce?
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

2009 Model araçlarla ilgili olarak bir güncelleme sözkonusu mu acaba?
            Örneğin benim araçta bilgi ekranı (sürüş bilgileri ekranı) 6 menüden oluşuyor ve ekranda 7. menü olan dijital hız mevcut değil. İlk aldığımda neden olmadığını servise sorunca bu modellerde mevcut değil ve yazılımla bu özellik eklenmiyor denilmişti.
            İnsignia CDTİ 160ps COSMO Siyah Flexiride+Sunroof

Yorum

İşleniyor...
            X