Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hırıltı lutfen yardim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hırıltı lutfen yardim

İnsignia 2.0 cdti 160 cosmo kullanicisiyim arac 55000 km ye geldi bu km araliğinda enteresan bi hirilti cıkarmaya basladı sanki el freni calisiyormuş gibi marş basmadan sadece kontak basdiğindada bazen cıkarıyor sanki hidrolik pompasi calişirmiş gibi hırıltı başladiğinda fren ve dreksiyonda hafif bir titreşim aliyorum rahatsiz edici sekilde yuksek bi ses veriyor yardim ederseniz cok sevinirim
    2010 Cosmo Navi900

Ynt: Hırıltı lutfen yardim

Servis yolu gözükmüş...

Yorum

Hirilti motordanmi geliyor

Kontagi taktiginizda arac on hazirlik asamasinda elektronik el frenini kademeli olarak kontrol ediyor ve bazen yagsizliktan dolayi garip kisa sureli bir ses cikarabilir ama iciniz rahat olmasini istiyorsaniz servise gidin kontrol etsinler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ses uzun sure devam ediyor genellikle yavasladiğimda ses vermeye basliyor ama olabilir bakiminida servisde yaptirmak istemiyorum cok maliyetli diye dişarida problemi anlattiğimda dinlemem lazim diyor ustalar ne yapicagimi şaşirdim
        2010 Cosmo Navi900

Yorum

İstanbulda bir çok servis insignia team üyelerine özel indirim yapıyor

Yorum

Bakalim artik bir servise sokup sonra tekrar deniyicem ayni problem olursa be yapmaliyim sizce ayni ses gelirse
            2010 Cosmo Navi900

Yorum

Bende de aynı ğroblem var servisede gittim ne sans sa orada yapmamıs gercektende ben bındıgımde yoktu herseyı soktu taktılar ertesı gun yıne var

Yorum

welcome

Yorum

İşleniyor...
                X