Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Opel Servis Yaklaşımı Ve Avantajları

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni Opel Servis Yaklaşımı Ve Avantajları

Yoruma bak, "aracın değil telefonun nerede olduğunu gösteriyor" yazmış birisi haha
    InsigniaTEAM

Yorum

İos için 2 hafta önce güncellendi ama son sürüm halen yayınlanmadı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        Yoruma bak, "aracın değil telefonun nerede olduğunu gösteriyor" yazmış birisi haha
        Arkadaş her halde aracın sürekli olarak ben buradayım demesini bekliyor

OnStar özelliklerinde bu da açılabiliyor ama sorun şu OnStar özellikli araçlar daha yeni Türkiye pazarına giriyor ben ilk defa Fuarda görmüştüm

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Fatih abi bu yeni uygulama torque programı mantığıyla mi çalışacak?

Yorum

evet ama tamamen kendi ürünleri olacağı için %100 enteğre çalışacak ve bu sayede opel merkezde araçlarımız hakkında sürekli bilgiye sahip olacak

Yorum

Kaza Raporu çok başarılı.
              https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Harika bir uygulama cok beyendim . Bizim burda servislerim 30 binde bir yada 1 yil olarak yapiliyor . Ben arabamin servisini Türkiyede yaptiracam ama Türkiyede 15 binlik yag bakimi oluyor ben burdan yag alip getirmeliyimiyim yoksa 30 binlik kosullari karsiliyacak yag opel servisinde mevcutmudur . Malum 15 binlik yag olsa turkiyeye gidip gelene kadar km dolar :-)

Yorum

My opel çalışmıyor
                  değil mi

Yorum

Calisiyor

Servisten register islemi yapmayi unutmayin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                      Calisiyor

Servisten register islemi yapmayi unutmayin
                      Çok ilginç bir sorun yaşıyorum. My OpelService'i indirdim, bu versiyon eski MyOpel'i yükle dedi OK dedim, program sayfası ekrana geldi ama Android 8 çalışan telefonumla uyumlu olmadığını söylüyor, yükleyemiyorum !

Yorum

Ben mobil olarak kullanıyordum, gayet rahat. Üstelik kaza formu bile var.. (Allah korusun tabi, kullanmak istemeyiz)
                        Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Ayrıca yüklediğinizde yükleme tarihinden itibaren değil, geçmiş servis işlemlerinide gösteriyor. Ben aracım için pipirikli olduğum için zırt pırt gitmişim
                          Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Az önce bende üye oldum. Araç bilgileri olarak verdigim şase no, plaka ve yıl yazmış ki 2013 biliyorum orada 2014 yazıyor. Başka da araç hakkında detaylara erişemedim. Belki servis seçimim yanlıştır. Önceki sahibi nerede baktırmıştır onu bilemedim.
                            Araç detaylarını hangi menüden görebiliyoruz bilgisi olan var mı acaba ?
                            Aracınızı dogrulayın yazan menüye de baktım alt menüleri var ancak araç ile ilgili bilgi yok.
                            oopel.jpg

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Servisi arayıp myopel kayıt işlemlerini tamamlayın.Geçmişi yetkili serviste olduysa açılır bilgiler.

Yorum

İşleniyor...
                              X