Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel arti garanti hakkinda...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel arti garanti hakkinda...

Merhaba arkadaslar, aracim 1.6T 1 yasinda ve 30.000 olmak uzere. Opel in sundugu arti 2 yil ekstra garanti konusunda suphede kaldim bu konuda sizler ne dusunuyorsunuz?
    Aracimi en az 2 yil daha kullanmak istiyorum bu sure icerisinde 1800 tl lik ekstra garantiyi yaptirmali miyim bilemedim, aslinda mantikli da gorunuyor. Aramizda arti garanti den yararlanan olduysa tecrubelerini paylasa bilirmi?
    1.6 cdti Cosmo+Flexride

Ynt: Opel arti garanti hakkinda...

Opel Türkiyenin garantisimi Yoksa bayinin kendi garantisimi bunu sorgulayın

Eskişehirde iseniz Opel Alpatadan Ramis Beyle görüşün size yardımcı olacaktır.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Opel in kendi garantisi. 18 ay ve 30.000km icerisinde yapilmasi gerekiyor. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim.
      1.6 cdti Cosmo+Flexride

Yorum

ben o garantinin çok kapsamlı olmadığını biliyorum... normal garantiye göre neleri içerdiğine bi bakın derim..
        F30 Sport+

Yorum

Konuyu hortlatmış olacağım ama, 9 temmuz datrafiğe çıkan aracıma artı garanti yaptırmak istedim, 1560 tl'ye 2 yıl uzatabileceklerin söylediler. yaptırıp yaptırmamak arasında kararsız kaldım. sanırım 6 ay/5000 km sonrasında uzattırmak istersem fiyatlar daha da artıyor. öneriniz ne olur?

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
          2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Garantiyi Opel Türkiyemi veriyor yoksa Bayimi buna dikkat edin
            Uzun süre binecekseniz garanti avantajlı olabiliyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mccoffeer
              Konuyu hortlatmış olacağım ama, 9 temmuz datrafiğe çıkan aracıma artı garanti yaptırmak istedim, 1560 tl'ye 2 yıl uzatabileceklerin söylediler. yaptırıp yaptırmamak arasında kararsız kaldım. sanırım 6 ay/5000 km sonrasında uzattırmak istersem fiyatlar daha da artıyor. öneriniz ne olur?
              Ben yaptırdım kafam rahat. En az 4 yıl bineceğimi bildiğim için yaptırdım. Bana da 1560 liraya maloldu. Tam adı Uzatılmış Artı Garanti Sigorta Poliçesi. Teminat olarak makine kırılması, bedel olarak da 48500 TL gözüküyor. Uzun da bir açıklaması var.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İşleniyor...
              X