Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MOTOR YAĞI HAKKINDA YARDIM

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• MOTOR YAĞI HAKKINDA YARDIM

Arkadaşlar ben Castrol magnetec 5 30 yağ aldım Edge de vardı fakat pahalı diye almadım ama içimde kaldı acaba edge mi alsaydım tavsiyeniz nedir yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    1.6 cosmo 180 bg metro mavisi

Ynt: MOTOR YAĞI HAKKINDA YARDIM

magnatec de gayet iyidir

Yorum

Konu açılmışken bende bir soru sormak istiyorum.Bizim araçların yağı tam sentetik ve km ömrü 15 bin.Benim yağ değişiminden sonra 6 bin km ve 1 sene oldu.Yağın değişim zamanı geldi.Edge yada magnatec gibi pahalı yağ kullanmakmı yoksa orjinal GM yağ koymakmı mantıklı.
      2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Yorum

Yağ işi biraz enteresan Mobil yada Castrol yağlar kalitelidir diğer taraftan GM yağı oem olarak yaptırıyor GM yağda kullanılabilir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Mobil1 in güzel bir web sitesi var marko modele göre hangi yağı almanızı gösteriyor

http://www.mobiloil.com.tr/Turkey-Tu...which-oil.aspx

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
            Yağ işi biraz enteresan Mobil yada Castrol yağlar kalitelidir diğer taraftan GM yağı oem olarak yaptırıyor GM yağda kullanılabilir

GM yağlarını petrol ofisi üretiyor. Ben lukoil koydum çok memnunum. 6 ayda bir degistiriyorum. Üstelik fiyatı 55tl ve dexos2 onayı var...
            1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

Ben de megane için aldım lukoil fakat fırsatım olmadı değiştirmeye, 2 yıl olacak yağını değiştirmeyeli

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adamsapple
                Ben de megane için aldım lukoil fakat fırsatım olmadı değiştirmeye, 2 yıl olacak yağını değiştirmeyeli
                Bayağı olmuş...
                1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

Kilometre pek değişmedi 3-4.000 km falandır en fazla

Yorum

Km önemli değil bakımda,yılda bir değişmeli,isterseniz 1.000 km yapın araçla,bir an evvel değiştirmenizde yakıt,performans ,sorunsuzluk açısından fayda var...
                    2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

İşleniyor...
                    X