Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Örnek Bir Oto Kuaför...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Örnek Bir Oto Kuaför...

-Malatya'da veya çevre illerde yaşayan ya da yolu Malatya'ya düşen,
    -arabasının temizliğine özen gösteren, yıkarken bile okşarcasına, severek ve zarar vermeden davranan,
    -araçlarının tazyikli su ve fırça yerine, sünger ve hortumla, en az kendileri kadar özen gösterilerek temizlenmesini arzu eden, clapclap
    -geçici olarak çalışan 15-18 yaşındaki gençlerin hoyrat davranışlarına arabasını teslim etmek istemeyen titiz Insignia kullanıcıları için inanılması güç bir yer keşfettim. Ayrıntılı bilgi isteyen arkadaşlara, pm'den detayları bildirebilirim.
    Vazgeçme! Erteleme! Üşenme!

Ynt: Örnek Bir Oto Kuaför...

İstanbul'da da var böyle oto kuaförü, kendim.

El elin eşşeğini türkü söyleyerek arıyor ne yazık ki!
    INSIGNIA 1.364 CC

Yorum

yalnız süngerle yıkamaları iyi değilki, en az fırçanınki kadar çizik oluşturuyorsunuz araçta şu anda
      InsigniaTEAM

Yorum

En uygun neyde yıkamak lazım sünger kötü fikirse
        siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
        siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
        uçan teneke fiorino

Yorum

Fırçasız - Süngersiz sadece köpükle yıkamak en iyisi

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

ozmnda araçların üstüne çamur yagdıgında yerlerdeki tozlar yapıştında iz kalıyor çamur izi mecbur sünger gerekiyor
            uçan teneke fiorino

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YuSuFKeNaN
              ozmnda araçların üstüne çamur yagdıgında yerlerdeki tozlar yapıştında iz kalıyor çamur izi mecbur sünger gerekiyor
              Abi sünger ve fırçadan kesinlikle uzak dur, kendin yıkayacaksan veya bazı yıkamacılarda gördüm yıkama eldiveni kullanıyorlar onlar en güvenirlisi
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

anladım hasanım bu hafta deilde öbür hafta bi adana buluşması ayarlayalım müsait olanlarla özelden numaramı bıraktım sana
                uçan teneke fiorino

Yorum

anladım hasanım bu hafta deilde öbür hafta bi adana buluşması ayarlayalım müsait olanlarla özelden numaramı bıraktım sana
                  Tamam ben organize etmeye çalışırım yalnız 3-4 Insignia ancak çıkacak gibi burda eski kadrodan nerdeyse herkes arabayı değiştirmiş
                  Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                  Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                  VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

tamam ne çıkarsa kardeşim
                    uçan teneke fiorino

Yorum

Mikrofiber yıkama eldiveni ve çift kova yöntemi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Odak Çağrı
                        Mikrofiber yıkama eldiveni ve çift kova yöntemi
                        ozmn en iyi yıkma yeri evin bahcesi
                        uçan teneke fiorino

Yorum

MERHABA BEN KENDİM OTO YIKAMICILARA SERVİSLERE OTEL RESTAURAN VB YERLERE OTO BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLER, SATIYORUM
                          FIRÇA ARACA KESİNLİKLE ZARARLIDIR SÜNGER DE BİR OKADAR ZARARI VARDIR ARASINA TAŞ VS ALIR VE ÇİZER BEN PELUŞ İLE YIKAMANIZI TAVSİYE EDERİM

ÖZELLİKLE ARACINIZA PELUŞ VS VURMADAN ÖNCE İLK BAŞTA TAZYİKLİ SUYLA ÇAMURUN PISLİGİN AKITILMASIZA ÖZEN GÖSTERİN
                          BİRDE OTO YIKAMACI DANDİK KALİTESİZ MARKASIZ FIRÇASIZ OTO YIKAMA KİMYASALI KULLANILIYORSA 3/4 YIKAMADAN SONRA CİLA PARLAKLIGI 10/11 YIKAMADAN SONRA ARACIN BOYASI CİDDİ MANADA ZARAR VERECEKTİR FIRÇASIZ YIKAMA DETERJANIN EN KALİTELİSİ BİLE ARACIN ÜSTÜNDE 100 SANİYEYİ GEÇİRTİRMEYIN TAZYİKİ VURSUNLAR BAZEN SİGARA İÇERLER MUHABBETE DALARLAR SÜRE GEÇER CİDDİ MANADA BOYANIN RENGİNİ SOLDURUYOR
                          DANDİK ÜRÜN KULLANILDIGINI ANLAMANIN EN BASİT YOLU İLAÇ ARAÇ ÜSTÜNE SIKILDIGINDA RAHATSIZ EDİCİ KOKU EL YÜZ KOL YAKMA NEFES DARLIGI BENZER RAHATSIZ EDICI KOKU VARSA İÇİNDE ASIRI DERECE KOSTİK VARDIR BİRDAHA O YIKAMACIYA GİTMEMİNİZİ TAVSİYE EDERİM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uyanig
                            MERHABA BEN KENDİM OTO YIKAMICILARA SERVİSLERE OTEL RESTAURAN VB YERLERE OTO BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLER, SATIYORUM
                            FIRÇA ARACA KESİNLİKLE ZARARLIDIR SÜNGER DE BİR OKADAR ZARARI VARDIR ARASINA TAŞ VS ALIR VE ÇİZER BEN PELUŞ İLE YIKAMANIZI TAVSİYE EDERİM

ÖZELLİKLE ARACINIZA PELUŞ VS VURMADAN ÖNCE İLK BAŞTA TAZYİKLİ SUYLA ÇAMURUN PISLİGİN AKITILMASIZA ÖZEN GÖSTERİN
                            BİRDE OTO YIKAMACI DANDİK KALİTESİZ MARKASIZ FIRÇASIZ OTO YIKAMA KİMYASALI KULLANILIYORSA 3/4 YIKAMADAN SONRA CİLA PARLAKLIGI 10/11 YIKAMADAN SONRA ARACIN BOYASI CİDDİ MANADA ZARAR VERECEKTİR FIRÇASIZ YIKAMA DETERJANIN EN KALİTELİSİ BİLE ARACIN ÜSTÜNDE 100 SANİYEYİ GEÇİRTİRMEYIN TAZYİKİ VURSUNLAR BAZEN SİGARA İÇERLER MUHABBETE DALARLAR SÜRE GEÇER CİDDİ MANADA BOYANIN RENGİNİ SOLDURUYOR
                            DANDİK ÜRÜN KULLANILDIGINI ANLAMANIN EN BASİT YOLU İLAÇ ARAÇ ÜSTÜNE SIKILDIGINDA RAHATSIZ EDİCİ KOKU EL YÜZ KOL YAKMA NEFES DARLIGI BENZER RAHATSIZ EDICI KOKU VARSA İÇİNDE ASIRI DERECE KOSTİK VARDIR BİRDAHA O YIKAMACIYA GİTMEMİNİZİ TAVSİYE EDERİM
                            Mesajlarınızı küçük harfle yazarsanız memnun oluruz
                            InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                            X