Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Sports Tourer İçin Bagaj Havuzu Üretildi !

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia Sports Tourer İçin Bagaj Havuzu Üretildi !

Bagaj havuzu almak isteyen Insignia Sports Tourer sahipleri için müjde! oleyy
    YPS Plastik tarafından araçlarımıza uygun bagaj havuzu kalıpları hazırlandı. Firma temsilcisi tarafından tarafıma gönderilen prototip bagaj havuzunu denedim.
    Tek kelimeyle harika. Israrlı aramalarım, gönderdiğim mesajlar ile görüşmelerimiz ve piyasadan da gelen talepler üzerine bu işe girişen ve başarıyla nihayetlendiren Sayın Kürşat ÖZDEMİR'e teşekkürlerimi sunuyorum. clapclap Sanırım seri üretim yakında başlayacak. İstekli arkadaşlar firmanın internet sitesinden takip edebilirler...
    Vazgeçme! Erteleme! Üşenme!

Ynt: Insignia Sports Tourer İçin Bagaj Havuzu Üretildi !

YPS plastike teşekkürler

St olan arkadaşarada şimdiden Hayırlı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Denizli'deyim ama bir kere gidipte YPS plastik ile görüşme şansım olmadı ne yazık ki. Keşke diğer Insignia sahibi arkadaşlar ile birlik olup tekrar grup indirimi vasıtasıyla 10 lira indirimle alabilesydik bir parti daha..

Yorum

1 ay içerisinde üretseler de memlekete gitmeden alsak.
        Malum memleket dönüşleri yağlı ve peynirli oluyor
        2014 BMW 320d

Yorum

Insignia Sport Tourer Cosmo 1.6 geçen hafta perşembe teslim aldım. Navigasyon Cyclon takıldı, gayet iyi görünüyor. Aksesuar olarak sadece paspas ve bagaj havuzu kaldı. P3D paspaslar çok kullanışlı oluyor diye otohobim den sipariş verdim. Aksilik olmazsa yarın elime geçer. Fakat bej renk bagaj havuzu bulamadım. Bej renk bir kenara ST için hiç yok zaten. Serviste varmış, fakat siyah olduğu için istemedim. YPS' yi yakın takip edeceğim anlaşılan. Yakıt konusunda şu ana kadar 8.8 lt/100 km.deyim. Yaklaşık 3-4 günde 250 km yol yaptım. Çoğunlukla şehir dışı. Bir ara 7.2 ye kadar düştü, fakat arada servise uğrayıp navigasyonu taktırırken sarfiyat fırladı, henüz düşüremedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arcasoy
            Insignia Sport Tourer Cosmo 1.6 geçen hafta perşembe teslim aldım. Navigasyon Cyclon takıldı, gayet iyi görünüyor. Aksesuar olarak sadece paspas ve bagaj havuzu kaldı. P3D paspaslar çok kullanışlı oluyor diye otohobim den sipariş verdim. Aksilik olmazsa yarın elime geçer. Fakat bej renk bagaj havuzu bulamadım. Bej renk bir kenara ST için hiç yok zaten. Serviste varmış, fakat siyah olduğu için istemedim. YPS' yi yakın takip edeceğim anlaşılan. Yakıt konusunda şu ana kadar 8.8 lt/100 km.deyim. Yaklaşık 3-4 günde 250 km yol yaptım. Çoğunlukla şehir dışı. Bir ara 7.2 ye kadar düştü, fakat arada servise uğrayıp navigasyonu taktırırken sarfiyat fırladı, henüz düşüremedim.
            merhaba aramıza hoş geldiniz öncelikle kendinizi tanıtma bölümünden tanıtırsanız seviniriz
            yakıta gelince istanbul şehir içi 10 un altını görmek biraz zordur eğer trafiğe çok takılıyorsanız takılmıyosanız 8.5-9.5 arası gider gelirsiniz...
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

bu çok iyi haber

Yorum

bir önceki aracımda ST olduğu için ona da bagaj havuzu bulamayıp 3mm kalınlığında kaliteli bir muşambadan kendim yapmıştım.
                İnsignia içinde bulamayınca tecrübelerime dayanarak 1,5mm kalınlığında ve su tutucu özellikli bir muşamba ile kendi bagaj havuzumu yaptım gayet kullanışlı ve şık oldu. bagaja litrelerce su dökülmediği sürece kesinlikle suyu üzerinden bırakmıyor.

2012-insignia sports tourer 1.6t 180bg

Yorum

Kendini tanıtma bölümünün neresi olduğunu anlayamadım. Ama buradan tanıtayım. Ben büyük b.r otomotiv firmasında çalışıyorum. Insignia Sport Tourer Cosmo 1.6 180 BG aracı geçen hafta satınaldım. Daha önce Ford Kuga' nın 1.6 180 BG otomatik, Titanium modelini almaya karar vermiştim. Teslimatı Ekim ayına sarkıtınca sınıf değişikliğine karar verdim ve aslında 2. alternatif olarak seçtiğim Insignia' yı aldım. Uzun zamandır çeşitli Opel modelleri kullandım. Başka markada bu keyfi alamadım. Şimdi bej renk 3D paspas aldım ve bej renk bagaj havuzu ararken bu sabah YPS Plast' dan bana mail ile Sport Tourer için modellerinin çıktığını ve internet sitelerine koyduklarını haber verdiler. Ayrıca Gittigidiyordan biri de mevcut olduğunu, fakat henüz hazır olmadığını söylemişti. Tahminimce onlar da YPS' den alacaklar. Fakat benim bej renk takıntım var. YPS mailinde sitelerinde renk seçilebildiğini söylemişti. Fakat sitede bunu göremedim ve kendilerine sordum, cevap bekliyorum.
                  Şu ana kadar yaklaşık 350 km yol yaptım. Henüz ilk depomu bitiremedim. Şu an ortalamam karışık olmak üzere 8,6 lt/km. Uzun yolda 7 litre civarında kalabileceğimi tahimn ediyorum, çünkü yaklaşık 20 km.Lik inişli çıkışlı yolda (Florya' dan Haramidere' ye kadar) 7,2 lt ile geldim.
                  Bu konuda seviniyorum, çünkü eski aracım Captiva idi ve dizel olduğu halde ortalamada 9,5-10 lt' nin altına çok zor inebiliyordum. Uzun yolda istisnai olarak 8,6 lt leri gördüm.

Yorum

Bu ürünü kullanan/tavsiye eden var mı acaba?

--
                    Firmayı aradım bej, gri ve siyah seçenekleri varmış. Ben siyah düşünüyorum.
                    2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Bugün ürünü aldım (YPS'den). Gayet güzel, tam oturuyor. Fakat bagajı ilk kapatmamda kilit kısmına doğru olan çıkıntı içerinden hafif büzüşüp bagajın kapanmasına engel oldu. Biraz daha ileriye doğru iteleyince büzüşen kısım bayağı azaldı. Zaten daha fazla ileri itme imkanı yok (ortaya yakın kısımdaki çıkıntıdan dolayı). S-Tourer'in bagaj kısmı düz olduğundan haliyle havuzun çıkıntısı boşta kalıyor. Genel olarak güzel bir ürün. Fiyatı da makul.
                      2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

piyasada havuzlu plastik paspaslar var bunlardan kullanan varmı arkadalar.almayı düşünüyorum

Yorum

İşleniyor...
                        X