Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Silecek fıskiyesi ayar aparatı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Kalemle olmuyor,ben yaptım.Çıkıntı kenarlardan biri kırıldı,kopsaydı komple su fıskiyesi değiştirmek zorunda kalacaktım.Hiç bulaşmayın.Verin 10-15tl sanayide tornacı dolu,ölçüyü yolladım.Riske gerek yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post

Var mı bi gelişme? Bakabildiniz mi?
      Tornacı abimiz çok yoğun olduğu için şuan yapamayacakmış..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: myurumez View Post

Tornacı abimiz çok yoğun olduğu için şuan yapamayacakmış..
        Çabanız için teşekkürler.
        Ben de burdaki tornacılardan şansımı bi deneyeyim.
        @Murat
        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Kalemle de olsa bana uyar valla. Yeterki iş görülsün. Resmi bulunca gönderin veya nasıl yaptıklarını anlatan bir yazı, ingilizce de olsa olur. Paylaşmayı unutmayın.
          Cevabı yazdığım gece bayağı bi bakındım ama maalesef bulamadım. fakat resimdeki gibi bi kalemdi ve ucu aynı teknik resimdeki gibi törpülenip kesilmişti. Denemeye değer
          Ekli Dosyalar
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

Yorum

Uğraşmak istemeyenler için “Laser Tools 5793 Windscreen Nozzle Adjusting Tool” aratırsanız yurdışında 6 dolar civarı satılıyor.
            2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Amazon ve ebay de ürün var ancak ülkemize satışı yok.
              Satış yapan da paypal ile ödeme istiyor. O da ülkemizde artık yok..
              @Murat

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Acil sabah yazdım kusura bakma
                Bana bu ölçülerde bi kardeşim yaptırdı,on numara oldu.
                Ancak zaman buldum yazabildim. Burda sanayide baya bi tornacı gezdim. Hepsinin acil ve çok önemli işleri var, bu aparata ayıracak vakitleri yok..dedikleri bu.. aslında para kazanmayacaklar ya ondan..

​Benim sizden ricam bu aparatı ben size adres bilgilerimi versem siz bana karşı ödemeli kargoyla gonderseniz..o şekilde tornacı birebir aynısını yani yapılmışından bakıp yapmayı kabul etti. Ben de kendime bir adet yaptırdıktan sonra yine sizin aparatı kargoyu ödeyerek geri gönderirim. Mümkün müdür?
                @Murat

Yorum

Ancak zaman buldum yazabildim. Burda sanayide baya bi tornacı gezdim. Hepsinin acil ve çok önemli işleri var, bu aparata ayıracak vakitleri yok..dedikleri bu.. aslında para kazanmayacaklar ya ondan..

​Benim sizden ricam bu aparatı ben size adres bilgilerimi versem siz bana karşı ödemeli kargoyla gonderseniz..o şekilde tornacı birebir aynısını yani yapılmışından bakıp yapmayı kabul etti. Ben de kendime bir adet yaptırdıktan sonra yine sizin aparatı kargoyu ödeyerek geri gönderirim. Mümkün müdür?
                  Çalışma saatlerimden dolayı kargoya gidebilirmiyim bilmiyorum ama ben adresi alayım.Olurda fırsatım olursa yollarım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Çalışma saatlerimden dolayı kargoya gidebilirmiyim bilmiyorum ama ben adresi alayım.Olurda fırsatım olursa yollarım.
                    Zaman bulabilirseniz siz yeterki gönderin. Zamanınız olmuyorsa iş yerine kargoyu çağırın, zamanım yok göndermeye dersiniz, adresten alma şeklinde de gönderebilirsiniz. Ücreti önemli değil. Ben şimdiden size teşekkür ederim. Özelden adresimi yazıyorum.
                    @Murat

Yorum

Zaman bulabilirseniz siz yeterki gönderin. Zamanınız olmuyorsa iş yerine kargoyu çağırın, zamanım yok göndermeye dersiniz, adresten alma şeklinde de gönderebilirsiniz. Ücreti önemli değil. Ben şimdiden size teşekkür ederim. Özelden adresimi yazıyorum.
                      Bu cumartesi nasipse yolluycam

Yorum

Benim sağdaki fıskiyede az veriyor suyu. Servise de gidemedim. Yalnız ben istasyonda hava tuttum fıskiyeye bir ara düzeldi. Sonra yine az gelmeye başladı.
                        Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434 View Post
                          Benim sağdaki fıskiyede az veriyor suyu. Servise de gidemedim. Yalnız ben istasyonda hava tuttum fıskiyeye bir ara düzeldi. Sonra yine az gelmeye başladı.
                          içme suyu yada çeşme suyu koymayın.Saf su koyun

Yorum

Sayın Wolverine, örnek geldiğinde tornaciya 2 adet yaptirabilirseniz bir tanesine talibim. Şimdiden teşekkürler.

Yorum

Haklısınız saf su koymuyoruz, daha çok kombiden gelen suyu koyuyorum veya hazır içme suyu koyarım istasyon suyu kesinlikle koymam.
                              Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Würth'ün cam sabunu ve içme suyu kullanıyorum yıllardır. Hem cam temizliği hem tesisat sağlığı için ideali bu bana göre.

Yorum

İşleniyor...
                                X