Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ARAÇ MOTORU UPDATE

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ARAÇ MOTORU UPDATE

Merhaba arkadaşlar dün arkastan aradılar ve motoru update etmek için servise davet ettiler.konu hakkında çağrılan yada bilgisi olan varmıdır acaba şimdiden teşekkürler

Ynt: ARAÇ MOTORU UPDATE

Bu güncelleme ne içinmiş bilgi verdiler mi?Birde İzmir buluşması yapalım dedik ama kimseden ses çıkmadı.Yokmu izmirli 4-5 Insignia cı?

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Yorum

elektronik terimlermiş bizim anlayacağımız dilde bişey değilmiş haha izmir buluşması yapacaksak ben hazırım her zaman

Yorum

Arabalar İzmirden çıkıyor ama İzmirde buluşulacak mekan olmadığında toplanamıyorsunuz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İzmir de iş yok kaç kere dedik kimseden ses seda çıkmadı.Hafta sonu herkes arazi oluyo
          Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Arabalar İzmirden çıkıyor ama İzmirde buluşulacak mekan olmadığında toplanamıyorsunuz

17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
          35GB5825  A Rh+

Yorum

Bi sorabilirsen neymiş bu terimler anlarız az çok.
            Orjinal yazı sahibi: suak1974
            elektronik terimlermiş bizim anlayacağımız dilde bişey değilmiş haha izmir buluşması yapacaksak ben hazırım her zaman

35GB5825  A Rh+

Yorum

ben yaptırdım böle bişey adına kampanya diyorlar servis dilinde.Sonucunda ise turbo kesikliği ortadan kalktı ben memnunum.Ayrıca bu işlem için ücret almadılar.2,5 saat sürdü bu işlem
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

sız< boyle servıs e turbo kesıntısı ıcın cagırdılar dedıkce ben reıs otonun kulaklarını cınlatıyorum
                2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Reis otomotivde ben tahmini 2.5 hafta önce yaptırdım kesinti sorunu ile ilgili güncelleme mehmet abiden hemen sonra
                  İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

cumartesı bende yaptırdım ama hala kesıntı var
                    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

bu güncelleme kampanyası ne zamana kadar aracın yaşı 2 ay sonra doluyor bakıma gidince yaptıralım diyoruz sonra kampanya bitti diye ücret talep etmesinler haha
                      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Bülent abi benim arabada kesiklik yapıyor ama ne çağıran var ne bişey yapan, kendi kendime mi gitsem acaba?
                        F30 Sport+

Yorum

Tabi bence git.Odakta Berkay Bey var bana o söylemişti.İnanki benim araç çok iyi oldu
                          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Abi simdiye kadar hicbir qüncelleme yaptırmadım. Ama turbo kesintisi bazen benim arabada da oluyor sürekli değil ama arada buna şahit oluyorum.
                            Peki bu qüncellemeyi yaptırsam, turbo kesintisinin düzelmesinden baska ne qibi değişiklikler, yenilikler qörebilirim?
                            Birde, araç ayarlarında v.s herhanqi bir değişiklik oldu mu? Olduysa neler oldu mesela..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Sürüş olarak sadece kesinti olmadığı dikkatimi çekti.Onun dışında görünen bir değişiklik yok.Servisten de apar topar çıktığım için görünmeyen ama değişen ne var diye soramadım.
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                              X