Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ÇÖZÜLEMEYEN PROBLEMLER

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ÇÖZÜLEMEYEN PROBLEMLER

Salı günü arabayı diyarbakır canlar otomotive götür dum klima yönlendirmesi arızalı makara değişimi için zaman gerekli parça bir hafta da geliyormus yaptırmadım oraya kadar gitmişken far açma butonu eriyordu onu göstereyim dedim birde ne goreyim on iki far da bu har yapmış garanti bir ay oldu bitti dedim iyi niyet garantisi varmış tamam dedi garanti uzmanı fakat sade bölge müdürü far düğmesi 'nin degissin demiş far lara olmaz demiş tanesi2000 tl yardım ve goruslerinizi bekliyorum
    1.6 cosmo 180 bg metro mavisi

Ynt: ÇÖZÜLEMEYEN PROBLEMLER

Farlardaki sisli buhar maalesef bütün cosmolarda var bu yüzden değişimini onaylamamıştır ama su damlacıkları vs gibi bariz bir problem var ise garanti kapsamına girer

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Farlardaki buğu sadece led kısmında mı yoksa tamamında mı?

Yorum

Umarim en kisa zamanda sorununuz masrafsizca cozulur Hazir konu acilmisken bende bisey merak ediyorum benim farlarinda led olan kisminda su danlaciklari gibi damlalar var iki taraftada bunu servis temizleyebilirmi
        2014 b8 passat 1.6 tdi dsg highline navi&hayalet gosterge

Yorum

Buğu sade led lerde var
          1.6 cosmo 180 bg metro mavisi

Yorum

bu olay bendede var fazla göze batmıyo bendeki bence bi foto çekip koysanız daha iyi bilgilendirilebilirsiniz...
            Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

İşleniyor...
            X