Duyuru

Collapse
No announcement yet.

auto king güvenilir mi?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• auto king güvenilir mi?

aracımın marşpiyelindeki bi göçük ve ufak bir kaç çiziğiyle ilgili olarak auttokinge gitmeyi düşünüyordumki internet üzerinden yaptığım ufak bi araştırmada ve gidenlerin bir kaçının yorumuyla autoking firmasına karşı biraz soğudum aramızda illaki giden vardır sizce gitmelimiyim yoksa başka bir firma önerebilirmisiniz
    2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Ynt: auto king güvenilir mi?

Ben bir iki defa gitmiştim küçük hasarlar için bir sorun yaşamadım Benim Gittiğim yer İkitelli deki Autoking

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

autoking bence artik normal bi boyaci gibi calisiyor... bi ozelligi yok para almak icin her yeri komple boyama derdindeler
      F30 Sport+

Yorum

İki Telliye giderseniz Hakan bey yada Cenk beyi bulun size yardımcı olacaktır selamımızı söyleyin .

Yorum

eskiden çok rezaletlerdi ama son 1 yılda çok değiştiler maltepe şubesi güzel ben ön arka tampon boyattım çok memnun kaldım tam renk tonunu tutturup boyamışlar.
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

çok teşekkür ederim ikitelli bana daha yakın
            renk uyumu önemli hani onuda sordum özellikle tutturuyolarsa çok iyi
            2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

bende arka tamponu hafif değdirdim. az bi kazıntı var ne yapmalıyım.
              A.ÖMEROĞLU
              1,4 t 140 hp edition elegans. 2012

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vetadomer
                bende arka tamponu hafif değdirdim. az bi kazıntı var ne yapmalıyım.
                Local boya ile çözülebilir büyük bir ihtimalle ama bir fotosunu koysaydınız daha faydalı olabilirdik
                Geçmiş olsun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: burak.
                  çok teşekkür ederim ikitelli bana daha yakın
                  renk uyumu önemli hani onuda sordum özellikle tutturuyolarsa çok iyi
                  tuttururlar merak etmeyin

Yorum

İşleniyor...
                  X