Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Anahtarın açma tuşu koptu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Anahtarın açma tuşu koptu

benden başkasında olmuşmudur bilmiyorum ama anahtarın açma tuşu koptu kilitleme tuşu da gidici gözüküyor..kısacası yeni bir anahtar kasası lazım bana servise mi gitsem yoksa aynı ürünü dışarda bulabilir miyim kasayı bulsam da yeterli montajını kendimde yaparım
    2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Ynt: Anahtarın açma tuşu koptu

yedek anahtari kullanin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

abi yedek sağlamda içime dert oldu bakıyorum arada anahtara canım sıkılıyo
      yoksa rezil ediyo adamı kullanılmaz arabaya binicem çaktırmadan serçe parmağımı tuşun deliğinden sokupta açıyodum
      2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

Servise danışıp ne yapılabileceğini bir sorun isterseniz, bunun haricinde google'da arama yaparsanız bizim anahtarların kasasını satan bir çok yer bulabilirsiniz.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73722818/detay
          bu işinizi görür.
          2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
          2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

orjinaliyle çok pahalı değilse, orjinalden vazgeçmeyin derim. piyasadaki orjinal ürünler amblemi kalıba basamadıkları için(patent vs.den dolayı) biraz uyduruk duruyor.arabadan soğumayın bundan dolayı
            34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

39 tl bişey değilmiş onu al derim yedek olarak kullanırsın bu anahtarı
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

orjinal olsa ne olacak sonuçta tuşu kopan orjinal ürün değilmi yan sanayi belki daha dayanıklı olacak kim bilir.
                açıkcası ben volvo s40 ım için yan sanayi kumanda kabı almıştım plastik kalitesi orjinalinden daha yumuşak yapılıydı ve daha kaliteli duruyordu.
                2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

şu 39 liralık güzel ama orjinal alıcam heralde.heskese teşekkürler

Yorum

üstünü degiştir altındaki amblem kalsın gene veya sadece amblemin oldugu parçayı sökün arkadaşın gösterdigine takın 3 parçadan oluşuyo nede olsa anaktarlıklar.
                    siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
                    siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
                    uçan teneke fiorino

Yorum

Benimde basma dugmeleri kopmustu ben 46tl aldım iki gun oldu
                      2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                      X