Duyuru

Collapse
No announcement yet.

astra h ipc bloke oldu yada bozuldu-çözüm?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• astra h ipc bloke oldu yada bozuldu-çözüm?

Serviste yazılım atmıştık başka aracın şasi no ile,usta araç çalışırken yaptı bunu,tekrar kendi şasi no ile yazılım attık eski haline dönsün diye.opcom almıştım denedim ipc ye giremedim her yere girerken.bugün sanayide tech 2 ile girmeye çalıştık.giremedik usta tech 2 nin kablosu kopmuş dedi.kopuk gibiydi ama ipc bloke oldu yada bozuldu serviste yazılım attığımızda sanırım.çözümü nedir?opcom tanımamıştı vınını çözemiyodu.nasıl düzeltilir?yeni tachomu almak gerekir?normalde bir sıkıntı yok herşey çalışıyor.

Ynt: astra h ipc bloke oldu yada bozuldu-çözüm?

eger dedigin gibi beyine yazilim yapamiyorsan serviste yapamaz 2 yolun var

yeni beyin alacaksin
    chip tuning yapanlara goturup direkt yazdiracaksin

gecmis olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: izmirlicem
      Serviste yazılım atmıştık başka aracın şasi no ile,usta araç çalışırken yaptı bunu,tekrar kendi şasi no ile yazılım attık eski haline dönsün diye.opcom almıştım denedim ipc ye giremedim her yere girerken.bugün sanayide tech 2 ile girmeye çalıştık.giremedik usta tech 2 nin kablosu kopmuş dedi.kopuk gibiydi ama ipc bloke oldu yada bozuldu serviste yazılım attığımızda sanırım.çözümü nedir?opcom tanımamıştı vınını çözemiyodu.nasıl düzeltilir?yeni tachomu almak gerekir?normalde bir sıkıntı yok herşey çalışıyor.
      IPC bloke oldu ya da bozuldu derken neyi kastediyorsun ?
      Çalışmayan nedir, hata mesajı mı var, uyarı ışığı mı var ?

Yorum

opcomla girememiştim ya abi.dün tech 2 ilede ipc ye giremedik.usta kablosu kopmuş tech 2 nin fln dedi.ipc gitti bence opcom heryere giriyodu ipcye giremedi.şüpheleniyor sadece.normalde göstergede çalışıyo herşey arıza işaretide yok.

Yorum

Yok merak etme birşey olmamıştır.
          Sana daha önce de söylediğim gibi o gün siz IPC'ye yazılım falan atmadınız, sadece IPC'de kayıtlı olan şasi numarasını değiştirdiniz.
          Bu her zaman değiştirilebilecek birşey.
          Opcom'u boşver, adam gibi sağlam bir Tech2 cihazı olan bir yer bulup orada bakın, sorun olmadan girecektir.

Yorum

İşleniyor...
          X