Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Otobanda 2 Yıl Önce Yaşanmış Kaza Anı.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Otobanda 2 Yıl Önce Yaşanmış Kaza Anı.

Merhaba,

İnsignia geçmiş kazaları incelerken bu videoya denk geldim. Araçların sağlamlığı konusunda paylaşmak istedim. Keşke böyle bir kaza olmasaydı.

Selamlar.

Çok kötü bir kaza. Olduğu zamanlarda da paylaşılmıştı, ters şeritteki vatandaşın akıl sağlığı yerinde değil kesinlikle.

Yorum

Allah korusun çok kötü.

Yorum

Evet bu kaza forumda paylaşılmıştı; korkunç bir kaza.

Otoyolda hız sınırlaması sürmeli dediğimde forumda bazı arkadaşlar tepki göstermişti. Otoyolda ters yönde iden araç bile var bu ülkede; üstelik kilometrelerce. Telefonla oynayanları, film izleyenleri saymıyorum bile. Bu ülkede insanlar belli bir bilinç seviyesine erişinceye kadar her alanda kontrol ve kurallı olmakta fayda var.

NOT : Tek bir örnekle yorum yapmıyorum; son yıllarda bu kazadaki gibi otoyolda ters yöne giren araç videoları defalarca paylaşıldı.

Yorum

Bu kazayı unutmak imkansız

Allah'ım bu tür kazalardan hepimizi korusun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Merhabalar,
            Gerçekten çok kötü bir kaza, herkesin başına gelebilir. Ters yöne giren kişi neden böyle bir şey yaptı konusu elbette çok önemli fakat bir otoban da giriş çıkış dahi çok sınırlı olmasına rağmen ters şeride nasıl giriş yaptı bu şahıs bunu da sorgulamak lazım. olduğu yerde u dönüşü yapıp ters dönmediyse dikkatsizlik ile bir yerden girdi o şeride bence.

Yorum

Buna kaza denmez , intihar etmiş..kendinize manevra yapabilecek kolaylıkta süratlerde gitmelisiniz arkadaşlar...

Yorum

İşleniyor...
              X