Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yuh Artık Ya o.O

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yuh Artık Ya o.O

Camaronun yeni özelliklerindenmis. Anahtar bir harika sanki Kışın sabah arabanı kilitle 5 dk önceden çalıştır boş yere uğraşma

2. dakikanın 10-30 sn lerine bakar mısınız.. blink blink

http://www.youtube.com/watch?v=wJtyT...ture=endscreen
    Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Ynt: Yuh Artık Ya o.O

Güzel gelişmeler olduğu kesin. 2.nesil İnsignia'yı hayal ettim de sanırım bu göz hizasındaki sanal ekranı, ve geri görüş kamerası artık standart olur.Uzaktan çalıştırma da güzel bir özellik tabiki
    2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
      Güzel gelişmeler olduğu kesin. 2.nesil İnsignia'yı hayal ettim de sanırım bu göz hizasındaki sanal ekranı, ve geri görüş kamerası artık standart olur.Uzaktan çalıştırma da güzel bir özellik tabiki
      Ben şunu merak ediyorum acaba şu anki insignialarda 220V elektrik çıkışı var mı? Veya kaç Voltsa tam bilemiyorum.

Yorum

220 V çıkışı cosmo navigosyon paketi olanlarda var ama buna gidipte büyük Buzdolabı bağlayamazsınız W tı düşük oluyor

Bu arada Camorada ki direksiyonu tanıdınızmı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          220 V çıkışı cosmo navigosyon paketi olanlarda var ama buna gidipte büyük Buzdolabı bağlayamazsınız W tı düşük oluyor

Bu arada Camorada ki direksiyonu tanıdınızmı
          Ben çoktandır biliyorum abi Yeni nesil Chevrolet ler Yeni Nesil Opel Direksiyonu kullanıyor. Bu Yeni Nesil Hyundai de de böyle.

Ben zaten buzdolabı bağlamayacağım Bi PC, ne biliyim bi şarj aleti bağlayabileyim yeter. 7 li Priz taktırıp televizyon bağlayamayacağımıza göre

Yorum

yakışıklı araba
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

http://tr.aliexpress.com/item/Russia...0-99d0b0106c4d

Sistemi montajını Türkiye'de garantili yapacak bir firma var mı acaba?
              Videodakinin aynısı..

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Bu artık çoğu premiyum arabalarda standart oldu

Yorum

Şöyle bir firma var. Sitelerinde, Youtube üzerinde yaptıkları araçların videoları vardı. Fiyat hakkında bilgim yok.
                  http://www.ledron.com.tr/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K
                    Şöyle bir firma var. Sitelerinde, Youtube üzerinde yaptıkları araçların videoları vardı. Fiyat hakkında bilgim yok.
                    Uzaktan çalıştırma işi güzelmiş.. Özellikle kış aylarında süper olur.. Uygulama guvenilirmidir yada firma..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
                      Uzaktan çalıştırma işi güzelmiş.. Özellikle kış aylarında süper olur.. Uygulama guvenilirmidir yada firma..
                      Kesinlikle motoru çalıştırıyor olması çok işe yarar

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Firmayı inceleyeyim sanalda, fiyat için irtibata geçeceğim

Yorum

Ledron bana çok yakın.
                          Yarın öğleden sonra uğramayı düşünüyorum.
                          Web sitelerinde İnsignia 2009-2015 için ürün olduğu belirtiliyor.
                          Detaylı bilgiyi ( fiyat, teknik özellikler, montaj gibi ) alınca paylaşırım.

Yorum

Valla iyi olur arkadaşlar..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Evet, arkadaşlar,
                              Ledron' un adresine gittim ancak yüz yüze görüşme şansını bulamadım.
                              Telefonla çağrı merkezini aradım. Telefona çıkan arkadaş o adresin depo gibi kullanıldığını, genellikle kimsenin olmadığını söyledi.
                              Gerekli bilgiler ve satışların çağrı merkezinden, montajın ise Ankara Şaşmaz sanayi sitesinde yapıldığını bildirdi.
                              Forum için aradığımı söyleyince yetkililerin Ankara dışında olduğu, 2 hafta içinde Ankara da olacakları söylendi.
                              Telefon numaramı bıraktım, arayacaklar.

Bu arada telefonda öğrenebildiğim bilgileri aktarayım;
                              Cihaz ithal + montaj; Japon menşeili,
                              İnternet sayfalarındaki bilgilere ek olarak, cep telefonu ile 2 farklı kumanda özelliği var;
                              1- Bluetooth ile 200 metre kapsama alanı ile kumanda
                              2- İnternet ile kapsama alanı olmaksızın ( başka ülkeden bile ) kumanda .

Gelelim fiyata;
                              satış fiyatı; 1900 TL
                              Insigniateam fiyatı: 1750 TL
                              5-10 araba olursa 100-150 TL daha indirim yapılır dendi.
                              Bu fiyatlar doğrudan beyan edilen rakamlardır.

Açıkçası ben bu kadar yüksek beklemiyordum.
                              İnternette Çin malı olanların fiyatı buna göre çok düşük.
                              Söylenen; Çin ürünlerinin Orta Asya için üretilen arabalara uyumlu olduğu, soketlerin bile farklı olduğu.

Bende ki bilgiler şimdilik bu kadar.
                              Görüşmek isteyen arkadaşlar olur ise;
                              Tel no: 0850 466 66 64
                              Görüştüğüm arkadaşın ismi: Alper Okan

Yorum

İşleniyor...
                              X