Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mısır'da BMW bayisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Mısır'da BMW bayisi

Daha çok yağma bence millet gözüne kestirdiğini kendisine yedek parça yapmıştır.
    http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
    2.0 CDTI
    Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
      Daha çok yağma bence millet gözüne kestirdiğini kendisine yedek parça yapmıştır.
      Kapı kollarını yedek parça ))
      2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
      [center]

Yorum

Lastikler için demiştim ama isyancılar içinde bmwsi olanda vardır herhal.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Yazık diyorum başka bişey demiyorum. Sonuçta yağmalanan da aynı memleketin malı yağmalayan da aynı memleketin insanı. Yazık.
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Alıntı;

Temmuz ayında Mısır'daydım sokakta 1 tane BMW görmedim. Sokaktaki çogu araba kırık dökük bizim eski şahin doğan vs. Binalar halkın yaşam şekli Türkiye den 20,30 yıl geride. düşünün rhatsızdım eczane bakkal dükkanı gibi görsen eczane demezsin, açık tane ile ilaç aldım. Kendi askeri bile ayagında yırtık ayakkabı ile geziyor. Ama bir yandanda zevk ve sefa içinde yaşıyan bi grup var. Adam kendine özel şato yaptırmış. türkiyedeki hiçbir zenginde öyle gösterişili şato tarzı ev görmedim. Kesinlikle Türkiye ile kıyazlanamaz. Bana başkent kahire'demi hakkari'demi yaşamak istersin deseler hakkariyi seçerim. İnsan yaşadığı ülkenin kıymetini daha iyi anlıyor. Bu BMW lerin hepsi zaten ülkeyi yıllarca sömürüp sefa sürenlerin. Hedef olması halkın saldırıp talan etmesi normal. Ama parçalamak yerine alıp gitseymiş, gerçi isyanda sokakta bmw ile gezerse oda hedef olurdu. Arabalara hiç acımadım, gördüğüm acınacak başka şeyler vardı.
            Alexandria dediği yer iskenderiye. orda opel showroom da vardı ona ne oldu acaba
            Birde size ilğinç bişey söyleyeyim Mısırda araçlar gece farlarını yakmadan ilerliyorlar yollarda. Sebep? diye sorduğunuzda Hemen söyliyim; "Delikanlı adam farlarını yakmadan gider"..

InsigniaTEAM

Yorum

Yazık olmuş, allah kimseye bu şekilde bir bela vermesin
              (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

ya valla cok kötü olmuş ama sgorta karsılar sgortayada bişey olmazzzzzz
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                X