Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bir seyy gectı sankı arabanın markası ne kım bılecek :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: bir seyy gectı sankı arabanın markası ne kım bılecek

Orjinal yazı sahibi: Sufy
    Adamın biri ufak bir birkimiyle VW kaplumbağa almış tatile çıkmış
    otobanda ilerken yanında ufak birşey geçmiş..ama görememiş
    çokda merak etmiş.. bankadaki parasını çekmiş merso almış otobana çıkmış .. belli bir süre sonra aynı ufak şey vınnnnnnnnn edip geçmiş.. adamcağız merssoya bas bas yetişememiş..merak hala devam ediyor tabi evini satarak spor araçlardan birini almış yine otobana çıkmış aynı hadise birsüre sonra yeniden başına gelmiş.. adam tekrardan basmış ama nafile yine yetişemiş..
    iyice kızmış vede meraklanmış bu nedir diye?..Bütün mal varlığını satarak yarış aracı almış. otobana çıkmışbiraz sonra yine yanından hızlı birşey geçmiş.. yine basmışş limitleri zorlayarak yetişmiş..birde ne görsün bu hızı yapan bir tavukmuş..yanyana giderken (son limit hızda) tavuk adamı fark edince bir topuklamış . adam ağzı açık aklmış..ama meraktanda ölüyormuş . nasıl olurda bir tavuk bu hızlara ulaşır diye yola devsm ederken...
    ilerde bir tavuk kamyonu görmüş.. adamı durdurmuş başından geçenleri anlatmış bunun sırrı nedir biliyormusun diye sormuş..adamda bunu bana çok kişi soru fakat tam manasıyla bilmiyorum . ama bir adres vermiş (tavuk çiftliğinin) bu adrese git sana orada yardımcı olurlar demiş..adam soluğu çiftlikte almış başından geçenleri onlarada anlatmış
    açıklayayım demiş çiftlik sahibi ... ;biz çiftlikte 3 kişiyiz ve tavuk bacağındann başka birşey yemeyiz yemeklerimizde.. 1 tavuk kesiyoruz bir kişi aç kalıyor 2 tavuk kesiyoruz bir bacak fazla geliyor sorun oluyordu.. bizde 3 BACAKLI tavuk ürettik..işte bunlar onlar demiş çiftlik sahibi.
    bizimkisi peki tatları nasıl bunların diye sorunca
    çiftlik sahibi; bilemiyoruz... DAHA YAKALAYAMADIKİİ . tadına bakalım )

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Ynt: bir seyy gectı sankı arabanın markası ne kım bılecek

gökhanın astra gibi geldi bana ama :S

Yorum

İşleniyor...
      X