Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2016 Model Doğan & Şahin üretim hattı [Video]

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2016 Model Doğan & Şahin üretim hattı [Video]

Etiyopya'da Doğan Şahin üretim hattı..

http://youtu.be/ONkWCrJ4cYA

Ynt: 2016 Model Doğan & Şahin üretim hattı [Video]

oradan alıp getirmek lazım. Fena satar burada. Yok satar yok yok.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Bir anda adamlar için son model olan bu araçların geçmişte bizimde yaşadığımızı düşününce çok kızıyorum maad maad maad

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

80 90 yıllarında yine modelli araçlardı.
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Hala daha da tasarım ve iç mekan genişliği açısından iyice bir model.

Bu arada videoda fabrikanın (?) günlük üretim kapasitesi 1 ila 3 arası değişiyor gibi bir hava var (:
          2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

Hani ya fabrika nerde.
            Şükür halimize.
            2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Üretim hattı hurda fiyatına alınmış diyeceğimde pek bir hat da yok, muhtemelen yan sanayiden parçalar tedarik edilip montaj yapılıyor

Yorum

Son saniyelerde abinin fabrika içinde yan vereceğini sandım.
                Ben bu araçlara yürüyen tabut diye bakıyorum.
                http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                2.0 CDTI
                Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Ben bunu haberken görmüştüm. Etiyopyalı yetkililer kendi ülkelerinin arazi ve maddi yapısını göz önüne alarak dünya genelinde ciddi bir araştırma yaparak bu sonuca ulaşmışlar. tofaş dışında en yakın olarak rus işi moskoviçede bakmışlar fakat parça sıkıntısı, maliyet ve görünüş sebebi ile vazgeçmişler. Yedek parça teknik servis ülke arazilerine uyum ve fiyat noktasında Mustafa KOÇ çok yardımcı olmuş. Ayrıca bu araç Etiyopyanın %100 yerli adı altında ilk milli aracı olacağı için Mustafa KOÇ konu ile bizzat uğraşmıştır.
                  2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

85-99 yılları arasında bu arabalar yine güzel araçlardı parasına göre evet bir iticiliği var ama kesinlikle araçtan yana değil inelim biraz derinlere iç sesimize soralım benim hiç şahinim doğanım olmadı çevremde sevdiğim insanlarda da olmadı tamamen tarafsız yazıyorum bu yazıyı

Kullanıcı kitlesi ya orta yaş üzeri yada ergenlikten yeni çıkmış tam ben adam oldum havasına girmiş modifiye tutkunu gece yarılarına kadar parkta bahçede aracının yanında müzik dinleyen tipler.

Olabilir herkes fabrikadan çıktığı gibi kullanamaz aracını değişiklik güzeldir. Ama bu değişikliği aracın kaportasına yapıp motorun 300-500 beygir güçlendiğini düşünüp altında ki aracın temelini unutan ve sokaklarda yan yan yada el freni ile şöför koltuğu arka koltuğa yapışmış şöför camında değilde sürücü arka koltuktan aracı sürüyormuş gibi göründüğü için bu araçlar bize itici geliyor hele birde bu araçlardan birisi geçmişte aracınıza zarar verdiyse ve kullanıcı gayet normal hele hele sıradan günlük ihtiyaçmış yeme içme gibi davrandıysa iyice sinir oluyorsunuz.

Bundan önce 2006 model C4 üm vardı ışıklarda durdum gayet normal arkadan geriden bir fren sesi geliyor ama anlatamam sağ tarafımda araç var solumda beton bariyer önümdede araç var 3 saniye fren sesi geldi tabi bu 3 saniye o an oldukça uzun bir süre kurtuluşum yoktu frenden ayağımı çektim en azından benim aracımın daha az zarar görmesi açısından önümdeki araçlada 1 metre mesafe vardı aşağı yukarı Kartal geldi çarptı o çarpma etkisi ile frene daha sonradan bastım önümdeki araca zarar vermemek için. İndik baktık kartalın 2 far panjur tampon sis farları radyatör gitmiş kaputtada boya kalkmaları Benim aracımda sadece arka tamponda birkaç çizik oda far batmasından dolayı oluşan bir elin 5 parmağını geçmeyecek cam batması çizikleri.

E ne oldu sonra indik baktık her ihtimale karşı tutanağı tuttum benim aracın tamponun tırnakları vs kırılmış olabilir belki içten görmeyebilirim diye ama hiç sorun yoktu Gel gelelim sadede bana çarpan kartal ın sahibi hiç umursamıyor oralı bile olmuyor gayet rahat relax takılıyor onun bütün hasarı 150-200 TL bu umursamazlıkları bu vurdumduymazlıkları yüzünden sinir oluyoruz aslında

Kendim alsam durumum ona müsade etse güzel güzel binerim dağ bayır kullanırım bu açıdan güzel araç aman altı sürttü çamura battı yan yattı derdi yok güzel güzel sürenede lafım yok. Herkesin arabası kendine güzeldir daha doğrusu şu "Paranın yettiği araç en iyi araçtır"
                    2013 Astra j Neptün Blue - Cosmo Jant - Cyclone Multimedya - Brc Lpg - Kapı kolu,Vites altı Led - Led Sis Farı - Krom Cam Çıtası - Krom Kapı Eşiği - Krom Kapı Kolu - Shark Anten - Cam Filmi

Yorum

İşleniyor...
                    X