Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 opel insignia test sürüşü carviser

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2014 opel insignia test sürüşü carviser

http://youtu.be/55pFY_jATrs

Ynt: 2014 opel insignia test sürüşü carviser

güzel

Yorum

Bu arkadaş robot mu
      Biraz duygu kat işin içine
      Ama doğruya doğru
      10.8 ancak bu kadar güzel açıklanırdı

Yorum

Abi 10.8 nedir bizde de aynı araçtan var fakat hiç öyle 11 litre gibi değil 9 litre civarı çıkması lazımdı arkadaş çokta sakin kullanmamış bence uzun yol 7.5 lt şehir içi 11-12 arası tüketiyor kaldı ki 12 lt gösterdiğinde ort hız 21 km ve sabah 5 akşam 5 km yapıp park edilince
        2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
        2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

Aynı araba 10.8 litre ortalamayla da sürülür, 15 litre ortalamayla da. İstanbul trafiği ile Samsun trafiği de aynı değil sonuçta. Rakım, rüzgar, nem oranı bile etkiler yakıt ortalamasını sonuçta.
          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Ben bu videodan sonra adamın diğer videolarını da izledim ve çok beğendim, lafı hiç gevelemeden direk söylüyor artık takipçisiyim 10.8 ortalama bence normal test ediyor sonuçta ağır ağır kullanmamıştır

Orjinal yazı sahibi: beter55
            Abi 10.8 nedir bizde de aynı araçtan var fakat hiç öyle 11 litre gibi değil 9 litre civarı çıkması lazımdı arkadaş çokta sakin kullanmamış bence uzun yol 7.5 lt şehir içi 11-12 arası tüketiyor kaldı ki 12 lt gösterdiğinde ort hız 21 km ve sabah 5 akşam 5 km yapıp park edilince
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
              Ben bu videodan sonra adamın diğer videolarını da izledim ve çok beğendim, lafı hiç gevelemeden direk söylüyor artık takipçisiyim 10.8 ortalama bence normal test ediyor sonuçta ağır ağır kullanmamıştır

Orjinal yazı sahibi: beter55
              bende sakin kullanmadığı tarafındayım ama şunuda belirtmek gerkir araç cosmo+still paket yani standart lastikler 17 inç bunda 19 inç 0.5 litre bile farketse test için önemli sonuçta . bu aracı yakıtı az olsun diye almak isteyenler active selectten kesinlikle uzak durmalılar yoksa aracın diğer sundukları çevrsine bakılırsa rahat 15-20 bin daha vermek gerekir

Yorum

şunuda belirtmek isterimki bu abinin kullandığı bir çok araç diğer testlere göre 1-1.5 litre daha fazla yakmış örneğin http://www.youtube.com/watch?v=XWKEd2RD1O4#ws bmw 5.20i 1.7 ton zf şanzuman 10.5 litre ortalama insignia 1.650 kg 10.8 ort kaldı ki active select le zf yi karşılaştırmaya bile gerek yok

Yorum

Aynen diğer videolarda da hep tüketim fabrika verilerinin üzerinde kendisi de belirtiyor ekonomik kullanmadığını, bence standart verilere ulaşmış her birinde
                  Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                  Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                  VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

İşleniyor...
                  X