Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia 1.6 T Vs 320D

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İnsignia 1.6 T Vs 320D

Sonuc bendede suphe uyandirdi mesela biz bursada 3.20i yle denedigimizde(170 hp 1.6 turbo), bizim 1.6 turboyu baya gecmisti yani mantiken 3.20d nin de gecmesi gerekirdi sayin funkyair yorumlariniz nedir?
    2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

320d pilotu Fatih Bey olsaydı sonuç tersine dönerdi

Yorum

Insignia chip'li veya 3.20d çok yıpranmış olabilir.
        Şahsen ben denedim bana 2 boy kadar attı. 3.20d çetin cevizdir.
        Bu arada pilotajımı bilen arkadaşlar var. Benimde pilotajım fena değidlir.
        Fatih abi kadar olamasamda )
        Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
        Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ygtylmz
          Sonuc bendede suphe uyandirdi mesela biz bursada 3.20i yle denedigimizde(170 hp 1.6 turbo), bizim 1.6 turboyu baya gecmisti yani mantiken 3.20d nin de gecmesi gerekirdi sayin funkyair yorumlariniz nedir?
          Yiğidim benim F30 stok değil biliyorsun
          Şaka bir yana bu 320d 4000 devir üstü zorlamak çok anlamsız
          Gücünü ciddi oranda kaybediyor ve tamamen zaman kaybediyor
          Sekiz oranlı vites ile sport modda otomatik olarak 200 kmh kadar benim önümde olur.
          Ehh bizim denemelerdeki durumda malum
          Dolayısı bu videoda bmw sürücüsünün işgüzergahlığı aşikar
          Ha insignia da iyi uzuyor o ayrı

Yorum

e92 kasa ile deneme şansımız olmuştu 80 ve ilerisi hakkında şyle syleyim bizimkisi denemeden ziyade kapışma idi..çok rahat ilerisine kdr insignia üstünlük sağlıyor..güç verileride f30 ile aynı...ama bylesine fark atabileceğini hiç tahmin etmezdim..şunuda sylemeden geçemicem bizim 1.6 Tler biturbolardı yer o zmn..videonun gerçekliği çok önemli bu arada, insigniaya hayranlığım çok abartılı bi şekilde devleşecek yada hayranlığım hiç azalmıcak 1.6 bi araç daha ne yapsın bmwnin yanında yürüse bile bana yeter..yeterki ezdirmesin 1 yıldır kullanıyoruz allahıma çok şükür henüz ezilmedik...amblemi ne olursa olsun yenilmicek bi araç değilmiş bmw..
            çaydanlık ne kdr byük ve ihtişamlı olsada, bardağın önünde eğilmeye mahkümdur...konuyla ne kdr alakalı ne kdr alakasız onu bilemiyorum

Yorum

İşleniyor...
            X