Duyuru

Collapse
No announcement yet.

10 CAN SEHİT!!!!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 10 CAN SEHİT!!!!!!!!

Dostlar serefsizlerden birkac gundur haber yokt hatta dun sevdigim bir kardesime dedim ki Allah muhafaza bu serefsizler bekleyip bekley yine saldirmasa dedim...Ama sabah haberlerini acinca gordum ki bu sfere BEYTUSEBAP DA 10 CANİMİZ SEHİT OLMUS VE COK SAYİDA YARALİ VAR!!!!!!!!! ALLAHİMDAN ARTİ TEK DİLEGİM BUSEREFSİZLERİN YATACAJ YERLERİNİN OLMAMASİ! Diyecek soz edecek kufur kalmadi ki ......

Ynt: 9 CAN SEHİT!!!!!!!!

bunların korkusu yok artık bizim korkularımız var..
    Savaşı onlar açtı ve sonuçlanana kadar durmayacaklar,
    bizde sonuclandıracak ne güc ne kudret kalmış yazık...
    Adamlar bunca olayın üzerine hala bu kadar rahat saldırıyorsa artık bi durup düşünülmeli...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
      bunların korkusu yok artık bizim korkularımız var..
      Savaşı onlar açtı ve sonuçlanana kadar durmayacaklar,
      bizde sonuclandıracak ne güc ne kudret kalmış yazık...
      Adamlar bunca olayın üzerine hala bu kadar rahat saldırıyorsa artık bi durup düşünülmeli...
      Emre kardeşim heyacanla yazı yazma yazdıklarına lütfen dikkat et !!!

Yorum

Ynt: 10 CAN SEHİT!!!!!!!!

Serhan kardeşim Emrenin yazısındaki sorun hakkında bilgi verirsen seviniriz

Yorum

Ynt: 10CAN SEHİT!!!!!!!!

Sehit sayımız 10 a çıktı maad maad maad maad

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
            Savaş iki ülke arasında yapılır biri Türkiye diğeri kim?
            İt gibi korkakları kahraman ilan ediyor.
            Hiç de cesurca değil can havliyle saldırıyorlar.
            Ayrıca bu yazı kime moral veriyor?

Yorum

ARTIK BİZİ BUNA DA ALIŞTIRDILAR. ÇOK DEĞİL 3-4 SENE ÖNCE OLSA MEDYADA YER YERİNDEN OYNARDI. ŞİMDİ BU HABER BİLE GAZETELERDE UFAK PUNTOLARLA YER BULUYOR...VATANDAŞDA ARTIK (BENCE) DUAYRSIZLAŞMAYA BAŞLADI. EYLEM YOK. TEPKİ YOK. YAZIK.. ÇOK YAZIK...
              180 COSMO ,BEYAZ.. 245/45/19 SPOR JANT VE DUNLOP SPORTMAXX 98 Y LASTİKLER.. OPC SPOİLER..   EIBACH PRO KİT YAY SİSTEMİ (3 CM ) ,SİYAH RENKLİ CAMLAR..K&N AÇIK HAVA FİLTRESİ VE İNTAKE KİT

www.zaferboyraz.com

Yorum

Serhan kardeşim Emre kardeşimin huzunle söylediği cumleler bunlar ve bu manada edilmediğini herkes biliyor...Kendisini tanıyan herlkes tanıyor. Orda savaş var ve bunu da herkes biliyor .Onun için de illahaki karşımızda ordu olmasına gerek yok...Ayrıca bzizm karşı tarafımızda bir tane değil birçok ülke var ve bu da bilinen bir gerçek...Neyse hepimiz aynı taraftayız .Önemli olan bu ve birlik olmamız gerekiyor...

Yorum

Utku'cum aynı şeyleri söylüyoruz ama hüzünle ve heyecanla söylenince analam kaymaları yaşanabiliyor.
                  Heyecanımızı ve vatan sevgimizi kaybetmeden biraz daha soğukkanlı ve sabırlı olmalıyız diye düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tozse
                    Savaş iki ülke arasında yapılır biri Türkiye diğeri kim?
                    İt gibi korkakları kahraman ilan ediyor.
                    Hiç de cesurca değil can havliyle saldırıyorlar.
                    Ayrıca bu yazı kime moral veriyor?
                    Ya sen ne diyorsun Allah aşkına ?
                    Hangi ülke hangi savaş ?
                    Adamlar bizim İzmir Focaya kadar girmiş güç gösterisi yapmış,çoktan bizim saymadığımız devleti kurmuşlar Irakta İranda Suriyede kendi örgütlerini yerleştirmişler...
                    Doğuyu komple zapt etmişler karayollarında cevirmeler yapar olmuşlar...
                    Hakkari şırnak Diyarbakır tamamen zafiyet durumuna düşmüş oralarda bir gün öncesinde saldırı yapılan karakollara hiç korkmadan ertesi günü saldırı yapabilir olmuşlar...
                    Hükümet kendi ülkesi harici her türlü konuda aşırı ilgi alaka gösterirken bu konularda sadece taziye mesajları gönderir olmuş hiç bir eylem hiç bir atak yapmamış şimdi sen diyorsun ki sen ne biçim mesaj yazmışın...
                    orda bi savaş oluyor sen evinde bizler evimizde rahatca uyurken orda ki askerler adı konmamış bir savaşın içerisinde sen savaş demekten korkuyorsun...
                    Burda ne yazık ki bir savaş var ve bunu açacak biz olmalıyken onların açmış olduğu bir savaş programlı saldırı yapabilecek kadar geliştiler çünkü ülkece verdiğimiz müsammalardan ötürü geliştiler dün gece aynı saatlerde iki yerde eylem yapıyorlar biri şanlıurfada biri şırnakta birine dikkati çekerken diğer taraftan vuruyorlar...
                    Sende bana diyorsun ki it gibi korkakları kahraman yapıyorsun yokyaaa ben aslanlar gibi kahramanları itlere yem yapıyoruz diyorum sen nerenden okuyorsun bu yazıyı ?

Sen burdaki yazılarda hala moral arıyor olabilirsin sen sadece taziye okumaya alışmış olabilirsin ama ben alışamıyorum kusura bakma...
                    ben eylem istiyorum kana kan diyorum beşikteki bebeğinden yatağında ki hastasına kadar onların canını istiyorum...
                    Benim orda abim kardeşim ölürken ben burda yemek yiyemiyorum su içemiyorum sen ne istiyorsun Gerçekleri görmeyip senin taraf olduğun yerlere laf etmeyelim istiyorsun , acizlikleri görmek istemiyorsun,herşeyi normal karşılayıp sessiz sakin taziye mesajımı bekliyorsun...
                    Olmaz kardeş olmazzz kusura bakma bu adamlar savaş açmış gövde gösterisi yapıyor meclise girmiş teröristler korkmadan teröristlere sarılıyor, daha onları temizleyemeyen bir ülke bir devlet hah güldürme beni bizi bu kadar acizleştiren politikalara bu politikaları uygulayanlara yaz sen mesajını onları kahraman yapan onları ortda oturtanlar dağdakilere bu kadar taviz verenler....

Yorum

Arkadaşlar lütfen kızmayalım ...gerçekten her konud ayaklaşık aynı yöndeyiz..:ancak tabiiki tepki tarzlarımız farklı...Burda önemli olan aynı yönde giderken birbirimize köstek olmayalım....Emrecim senin ne demek istediğini seni bilenler olarak biz biliyoruz Serhan kardeşim ise yanlış anlamış ve bu şekilde yorumlamış...Birbirimizi kırmaya gerek yok. Burdan diyeceğimiz tek şey ARTIK UYUMA ÜLKEM, SİLKİN KENDİNE GEL ve ÜLKENE SAHİP ÇIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yorum

Arkadaşlar lütfen kızmayalım ...gerçekten her konud ayaklaşık aynı yöndeyiz..:ancak tabiiki tepki tarzlarımız farklı...Burda önemli olan aynı yönde giderken birbirimize köstek olmayalım....Emrecim senin ne demek istediğini seni bilenler olarak biz biliyoruz Serhan kardeşim ise yanlış anlamış ve bu şekilde yorumlamış...Birbirimizi kırmaya gerek yok. Burdan diyeceğimiz tek şey ARTIK UYUMA ÜLKEM, SİLKİN KENDİNE GEL ve ÜLKENE SAHİP ÇIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Ya medyada sabahtan beri haberlerde bile çıkmıyor olay şimdi diyeceklerki ,
                        insanlarımızı galeyana getirmemeye çalışıyoruz ,hayır gelelim galeyana artık yeter yahu benim burda bi abimiz var oğlu hakkaride askerlik yapıyor,adam oğlu gittiğinden beri uyku uyumuyor bizim evladımız orda değil diye keyfimize mi bakalım görmezden mi gelelim illa başımıza gelince mi sesimizi çıkartacaz biz ?

bu işi kökünden çözeceksin arkadaş gerekiyorsa kapatacaksın kapılarını tüm ülkelere hangisi sanki bizim dostumuz ?
                        radikal kararlar radikal operasyonlar yapacaksın biz hala burdayız ölmedik diyeceksin...
                        Keseceksin kafalarını insan haklarıymış bm imiş yalan bunlar yalann...bize bizden başka dost yok bu dünyada 10 yıl boyunca bana iyi giden yüzümüzü güldürecek bir haber söyleyin bir tane diyecem ki haklısınız ben hiç bir b.k bilmiyorum...

Yorum

Benim yanlış anladığım bir durum yok.
                          Ayrıca demin senin de katıldığın gibi '' Emre kardeşimin huzunle söylediği cumleler bunlar ''
                          Emre benimle ilgili tahminlerini söylüyor ama ben onunla ilgili gerçekleri...

Yorum

Sabahtan 9 ile uyandık şimdi 10 oldu bakalım akşama ne olacak şimdi buda yeni taktik tek tek artıyor direk tam rakamı söylemiyorlar yavaş yavaş ısıtıyorlar suyu ki bir anda kaynar suyu hissetmeyelim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tozse
                              Benim yanlış anladığım bir durum yok.
                              Ayrıca demin senin de katıldığın gibi '' Emre kardeşimin huzunle söylediği cumleler bunlar ''
                              Emre benimle ilgili tahminlerini söylüyor ama ben onunla ilgili gerçekleri...
                              Ben hüzünle bişey söylemiy
                              orum Ben ahh lanacak vah lanacak devri çoktan geçtim bu zaman kadar hissettiğimiz acılar benim içimi köreltti zaten merak etme ben sadece gercekleri yazıyorum senin duymak istediğin şeyler önümüzde can giderken gözlerimizi kapatmamız gibi bişey
                              Konu 9 Şehit ;
                              Mesaj..
                              Allah rahmet eylesin , Allah acılı ailelere sabır versin,
                              Ülkemiz milletimiz varolsun,
                              Vatan sağolsun...

Sen bunları okumak istiyorsun ama artık bu faslı geçtik biz...

Yorum

İşleniyor...
                              X