Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ŞEHİTLERİMİZE SAYGI ve ANMA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Şemdinli'de çatışma: 2 şehit, 7 yaralı

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu, 7 asker yaralandı.

Durmak yok yola devam....

Yorum

Ynt: ŞEHİTLERİMİZE SAYGI ve ANMA

Ya yapma Emrem ya yapma ya!!!! Ya bir gunu de uzulmeden geirelim ya!!!!! inanamiyorum. Vallahi billahi inanamiyorum !!! Yine uyku haram ya!!! Sehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum buna neden olanlara da Allah tez zamanda belanizi vsin gebein ve leslerinizi itler yesin diyorum!!!! bunun icinde her kim olursa olsun herkes var!!! Yani siyasetci, burokrat, dis mihrak hepsine soyluyorum!!!

Yorum

... her gün gelen şehit haberlerine bile aldırmayan bir halk...ne günlere kaldık...

Forumda siyasi içerikli mesajlar yazmak yasaktır. Mesajınız düzenlenmiştir.
        http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=8839.0

Yorum

Hepimizin bası saolsun Allah bir şehit haberi daha aldırmasın ...

Forumda siyasi içerikli mesajlar yazmak yasaktır. Mesajınız düzenlenmiştir.
          http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=8839.0
          2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
          Gerçek pilot

Yorum

Ülkenin yarisindan cogu yan gelip yatiyor ama benim sehidim kalkmamak uzere ugruna sehit oldugu toprakta yatiyor!!!! Anneleri babalari yerlerde yatiyor!!!! BEYLER BARİ SİZ YATMAYİN !!!!!! AYAKTA DURUN TEPKİ VERİN!!! HESAP SORUN!!! HİCBİR SEY YAPAMİYORSANİZ SORGULAYİN!!!! YETMEDİ Mİ ????? NİYE DİYE??? OZELLİKLE GENC ARKADASLAR SİZ UYURSANZ HEM SİZ HEM GELECEGİNİZ ÖLECEK????BUNU UNUTMAYİN!!!!!!

Yorum

Son 25 şehitimizi nasıl kaybettiğimiz son derece şahibeli zaten ama en kötüsü de şehit vermeye alışık bir toplum olduk istenilen bu. Bunu aklım mantığım kabullenemiyor neymişiz biz abi ya nasıl bir milletmişiz. Kimse kusura bakmasında yavaş yavaş millet kimliğinden çıkıp illet kimliğine bürünen okadar çok insan var ki...

Yorum

halkımızda ne gam nede tasa , ateş düştüğü yeri yakıyor sadece ve artık inanmıyorum kimsenin acısına serzenişine hatta kendiminkine bile çünkü yok yaptığım yapabildiğim birşey yok bitti artık ya ne millet ne hürriyet ne cumhuriyet...
                bu zamana kadar savaşını vermiş olduğu bu millet son şehitleri ile mazide kaldı kimse bana demesin ki bu günler geride kalacak ben diyorum ki bu günler iyi günlerimiz daha...

Yorum

Bizi yönetenlerin bir amacı var çünkü ve bu amaç ne yazıkki bizim bu üzüldüğümüz şeylere hizmet etmiyor ve bu sebebtende amaçları dışında ki hiç bir şey umurlarında değil. Buna şehitlerimzide dahil. Kimse bana aksini idda etmesin. Ve sadece hükümet değil halkımızın yarısı da bu amaca hizmet ediyor ve onların bu göz yumuşuna, umursamamasına ortak oluyor. Kimse unutmasın ki bu amaca ortak olan başlarını yoluna koydukları insanların ocağına ateşler düşmicek ama masumca destekleyenlerinkine düşecek. Çünkü unutmayın yönetenler onlara muhtaç ama onlar yönetenlere muhtaçmış gibi davranmaya devam ettikce kraldan çok kralcı oldukça Ölen canlara göz yummaya devam ettikçe Baştakileri onlar sırtlarında taşıdıkları için Bu cinayetin onlarda bir numaralı katilleri olacaklar.. Hani o sömürdükleri işlerine geldiği gibi kullandıkları şeyde cinayetin bedelinin ne olduğunu iyi biliyorlardır sanırım (ki gerçekten bizler kadar inançları varsa). Kimse kusura bakmasın bu kadar cirkin, kanlı, insan hakkının hiçe sayıldığı hırsızlığın kul hakkının bu kadar çok çalındığı yenildiği bi yolda (ki biliyorum onlar kendilerince bu yolda herşey mubah diyorlar ama) yolun sonunda ki güzellik ne olursa olsun geçtikleri bu yol yüzünden hiçte mubah olmıcak ve herkes çok iyi bilsin belki bu dünyada çok güçlüler bunun hesabını burada vermicekler ama öbür dünyada bunun hesabını VEREMİYECEKLER BİLE!! Cezaları o kadar ağır olcak. Ah güzel ATAM ne de iyi tanımışın bu insanları, nasılda insanların en zayıf yönlerini en hassas duygularını sömürüyolar. Ama şunu içtenlikle söylüyorum halkımızın yarısı bu insanları bu hassas duygulardan ötürü destekliyor olabilir ama Şunu belirteyim Baştakiler ve çevresinde ki yiyici tayfa için bütün olay TAMAMEN DUYUSAL(!). Ah güzel Türkiyem ve masum insanları Uyan geç oldu ama ÇOK geç olmadan uyan...

Uyan ki bu masum daha hayatlarını yaşayamamış gencecik, hayata dair umutları beklentileri gelecekleri olan insanlar Şehit olmasın daha çogu henüz 20 yaşında daha önlerinde uzun bir ömür var hepsinin. ve Kimsenin, hiç bir uğurda bu hayatı onların elinden almaya, alınmasına göz yummaya hakkı yok!!! Yaşayan askerlerimzide, bizler için hayatlarını kaybetmiş Şehitlerimzide artık hakettiği değeri bulsun!!

Yorum

İşleniyor...
                  X