Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HaKKARİDE 4 MEHMEDİMİZ DAHA GİTTİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• HaKKARİDE 4 MEHMEDİMİZ DAHA GİTTİ

Dostlar artik bu haberleri vermekten mide kanamsi gecircegim.Her haberi alip buraya yazarken midem yaniyor ve kramplar giriyor.Esimle , yakinimdaki dostlarima saldirgan davrandigim dikkatimi cekti yani psikolojim bozuldu...Ama vermeden insanlarin gozune bu haberleri sokmadan bu isin olmayacaginin da farkindayim.Yani herkeste farkindalik yaratmak gibi bir ihtiyacin oldugunu goruyorum.bu kadar giris sonunda ne yazik ki berbat rezil ve bir o kadar uzucu olan haberi vermek gerekiyor Hakkarinin semdinli ilcesinde 4 askerimiz daha sehit verdik.Bu son 4 gnde vereigimiz 27. Sehit haberi...Diyeceksiniz ki 10 tanesi trafik kazadi.Vet oyle de o insanlar da o kadar aceleyle orda olmak zorund aolmayacklardi belki de pkk serefsizleri orda olmasa....yani onlarda sehit ve onlarda bu yolda hayatini kaybetti. Allhatan rahmet ve gerid kalanlara bassagligi diliyorum... Bu seresizlere de ne diyecegimi bilemiyorum. Buyrun sizler deyin

Ynt: HaKKARİDE 4 MEHMEDİMİZ DAHA GİTTİ

Sehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine sabir diliyorum

Digerlerine bir sey soylemeye gerek yok Cunku onlar insandegil

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İnsallah lut kavmine oldugu gibi o daglara baslarina taslar yagar

Yorum

Öncelikle tüm şehitlerimize Allah'dan rahmet diliyorum. Malessef bir israil kadar da olamıyoruz...
        Insignia Su Mavisi 1.4 lt Turbo Ecotec 140 HP + Necvox
        MacBook Pro

Yorum

Kıldığımız her namazda, ettiğimiz her duada içerdeki(!) ve dışardaki tüm düşmanlarımızın helak olmaları için Cenab-ı Allah'a yalvaralım. Savaş var dense de herkes silahını kuşanıp düşmanımız kimse(!) indirsek

Yorum

Allah'a yalvarmak iyidir, hoştur ama bir hadisi şerifte " önce tedbir sonra tevekkül " der. Yani sen yapman gerekenleri yapmadan Allah'a yalvarırsan hiçbirşeycikler olmaz..
            Insignia Su Mavisi 1.4 lt Turbo Ecotec 140 HP + Necvox
            MacBook Pro

Yorum

Şehit sayımız bir yandan artmaya devam ediyor 5 oldu ,
              insanlarımız yozlaştı duyarsızlaştı o kadar normal gelir oldu ki işin en acısı bu tepki veremiyoruz vermeye gücümüz yetmiyor,susuyoruz anca laflarla içimizi soğutmaya çalışıyor ancak rahmet diliyor kendimizi avutuyoruz,
              tek başına bu kadar güclü bir kadro ile tek iktidar tek hükümet olarak Türkiyenin yarısını arkasına almış mualif partilerden en güçlüsü MHP'nin desteğinini bulan bir hükümette bu işe dur diyemediyse ve diyemiyorsa Pkk itleri ile sarılan itoğlu itleri aynı gün yardım ve yataklıktan suç örgütüne destek ve propagandasını yapmaktan milletvekilliğinden düşürmeyip boynuna ilmiği geçirmiyorsa bu iş zaten çoktan bitmiş ve kaybetmişiz demek oluyor...
              Kimse kandırmasın kendini biz bu işi kaybettik hala güçlü Türkiye naraları atanlar hala acısı olmayanlardır,o acıyı yaşamayan içinde hissedemeyenler...
              Bu zaman kadar hiç birinin yerine biri ölsün demedim ama artık gönül rahatlığı ile diyorum,
              Allah bu acılar yaşanırken yapılabilecek bişey olupta yapmayan siyasetci politikacı Asker general vs. kim olursa olsun bir nebze engellenebilecek bir duruma gücü yettiği halde o gücü siyasi pazarlıklardan ötürü kullanmayan her kimse varsa Allah çoluğundan çocuğundan etsin acıların en büyüklerini onlara yaşatsın...

Yorum

Bugün Aldığımız Şehit haberleri dün saat 17.00 Civarlarında olaylar meydana geldi sadece internet üzerinden Hürriyet vs. haber yayın kuruluşları bildirdi hiç bir haber kanalında hiç bir görsel yayın kuruluşunda saldırı hakkında bilgi verilmedi buda ayrı bir içler acısı durum insanlarımız kandırılıyor uyutuluyor bir acısı hafiflesin diğerini yayınlayalım diye baskı yapılıyor yayın kuruluşlarına....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aliyavuz

Allah'a yalvarmak iyidir, hoştur ama bir hadisi şerifte " önce tedbir sonra tevekkül " der. Yani sen yapman gerekenleri yapmadan Allah'a yalvarırsan hiçbirşeycikler olmaz..
                  Sanırım her iki kişiden biri tedbiri elden bırakmış Tedbirle olmayınca tevekküle devam etmekten başka bir yol bulamadım şimdilik

Yorum

Hergün dünkü haber sondur diye başlıyorum güne ama nerede
                    Daha 12 saat geçmeden bir kötü haber daha

Bilgilendirme konusunda Iphone ve Ipad uygulaması olan "en son haber" isimli uygulamayı önerebilirim.
                    Tüm şehitlerimize layık olmak için bizim bu işi bitirmemiz lazım.

Lakin ben halen bir çıkış yolu bulamadım
                    izleyecek bir yol da görebilmiş değilim

Ama en azından yapmamız gereken diye düşündüğüm
                    Kendimize iyi bakmak hocam
                    Utku Hocam
                    Aman diyeyim üzüntümüz ve sıkıntımız bizi daha da yıpratmasın
                    umarım ihtiyacımız olmaz ama gerekirse her açıdan en sağlam şekilde gerekeni yapmak üzere hazır olmamız lazım.

Gökhan'ın siyah kurdela önersini ben de sitemizin üst köşesine taşıyalım diye öneride bulunuyorum.
                    Yönetim uygun bulursa desteklerini rica ederim.
                    Hatta durumun vahimliğini gözler önüne sermek için şehit ve gazi sayımızı da mümkünse isimleri ile akan bir band olarak anmak mümkün mü?

Yorum

Bu aralar niye bu kadar şehit veriyoruz farkında mısınız? Suriye haklı olarak bizi düşman olarak görüyor ve pkk'yı açıktan destekliyor. Para ve silah veriyor. Diyeceksiniz ki suriye'de insanlar ölüyordu, demokrasi yoktu vs vs, Türkiye buna sessiz kalamazdı; Irak'ta amerikalılar yüzbinlerce ıraklıyı öldürdü, suudi arabistanda demokrasi yok, iranda demokrasi yok, katar'da yok, ürdün'de yok, birleşik arap emirliklerinde yok. Onlara kimsenin sesi çıkmadı, çıkmayacak. Sen dış politikanı; sırf seni iktidar yaptı diye sahibinin sesine göre biçimlendirirsen daha çok kardeşimiz ölür. Bunun vebali kimdedir. Herkes biliyor ve o alçaklar bunun hesabını elbet birgün verecek.

Yorum

o kadar çok düşünüyorduda Irakta o kadar müslüman öldürüldü kadınlara tecavüz edildi hiç sesini çıkattımı ?
                        çünkü oraya Amarika girdi israil girdi...
                        İsrail baba Amerika anaları oldu çünkü...
                        şimdi dengeler iyice belli oldu...
                        İran Suriye Rusya Çin...
                        KArşılarında Amerika israil ingiltere Türkiye ( Türkiye tabi ki piyon )
                        Müslümanlığa karşı yahudilerle hristiyanlarla beraber savaşa girecez eee milletim için fark eder mi ?
                        Fark etmez...

Yorum

Milletin makarnacı-kömürcü olmuş, günde 10-15 mehmet öldü diye vazgeçer mi???

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aliyavuz

evet kesinlikle size katılıyorum
                            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

İşleniyor...
                            X