Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İZMİR FOCA DA ASKERİMİZE SALDİRİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İZMİR FOCA DA ASKERİMİZE SALDİRİ

Akadaslar artik bu ne ya diyeceksiniz ama İZMir focada askeri aracimiz gecerken bombali saldiri duzenleniyor ardindan da askeri araca silahla mudahale geliyor....Yeni olan bu olayda BİR ASKERİMİZ SEHİT OLDUKCA FAZLA DA YARALİ VAR!!!!!! BU NEDİR YA BU NEDİR ?????SİZ KİMSİNİZ SEREFSİZLER???? CİKSANİZA KARDESİM MERTCE BİZ BUNU İSTİYORUZ DİYE KARSİMİZA!!!!!! ADAMSAN GOSTERSEME YUZUNU GOSTERSENE CESARETİNİ????ALLAHSİZ ! KİTAPSİZ! NAMERTLER!!!!!!ALLAHİN BELASİ VE CEZASİ USTUNUZDEN EKSİK OLMASİN!!!! UYAN TURKİYEM UYAN !!!BİRİLERİ CİKACAK TERORLE MUCADELEMİZ BASARİ İLE SURUYOR DİYECEK HEM DE SEHİDİMİZ TOPRAGA VERİLİRKEN !!BİRİLERİ CİKACAK HERSET KONTROLUMUZDE DİYECEK!!!! BU MU KONTROL BU MU BASARİ??????BEYLER BAYANLAR ULKE NE DURUMDA GORUN ARTİ !BATİSİYLA DOGUSUYLA KUZEYİYLE GUNEYİYLE GORUN!!!!!

Ynt: İZMİR FOCA DA ASKERİMİZE SALDİRİ

Arkadaslar sehit sayimiz artiyor ...2 ye cikti...Allahtan rahmet geride kalanlar bassagiligi diliyorum....Bu mubarek ginlerde Allah askerimizin yaninda olsun, zeval vermesin, onlara guc , kudret ve inanc versin diyorum....

Yorum

tüm pkk lılar dışarıda kol geziyor,yakalanan pkk lılar pişmanım diyip dışarı çıkıyor,ama daha ne olduğu bile belli olmayan (tamam hepside sütten çıkma akkaşık değil ama) bu ülke için savaşan bu ülkeye katkısı olan tüm paşalar içerde yatıyor.böyle bir ortamda pkklılar neden korkacakki.Artık düşünsenizi TÜRKÜM demek faşistlik olarak ırkçılık olarak algılanıyor!ne diyecekmişiz Türkiyeliyim ya bırakın Allahınızı severseniz.Ne hale geldi şu ülkemiz yazıklar olsun bunu görmeyen ülkemizin vatandaşlarına gerçekten uyanın artık görün gerçekleri ülke elden gidecek hiç mi milliyetçilik ruhu kalmadı içimizde.
      Bu vatan TÜRK lerin bunu herkes böyle bilsin.
      2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
      2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

ALLAH RAHMET EYLESİN azdı yine bunlar
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Şehitlerimize Allahtan rahmet acılı ailelerine başsağlığı diler, yaralı Mehmetçik’lerimize de biran önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.

Yorum

Olay zaten kontrol dışına çıkmıştı inşallah bunun devamı gelmez
            Bunu yapacak gücümüz ve inancımız var
            Lakin aşağıdaki yazının benzerini sabah düşünürken buldum kendini
            paylaşmak istedim

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/21186679.asp

Yorum

...Tanrı Türkü Korusun...
              '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
              '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Ellerini kollarını sallayarak yolun ortasina mayin döşüyolar, biz uyuyoruz. nasil iştir anlamak mümkün degil

Yorum

bunun net bir şekilde tek anlamı var;
                  sizin Türk ordusunda gururunuz olan doğuya asker yetiştiren bizimle mücadele edecek olan o birliğiniz varya işte biz o birliğe de girerirz mayında döşeriz savaşı ordada devam ettiririz demek,
                  siz zahmet etmeyin doğuya kadar biz size geliriz demek...
                  Yani velhasıl savaş açan biz değil onlar , korkan onlar değil biziz artık, biz onların inlerini dağıtacaz diye kırk protokol çekerken onlar bizim birliklerimizide dağıtmaya başladı bile...
                  Hadi geçmiş olsun beyler...

Yorum

doğru söyliyorsun abi ALLAH sonumuzu hayır etsin. bunları yaşatanlara vicdan merhamet versin.

Yorum

Bugünkü açıklama daha da ilginç ve acıklı. 'Birkaç şehit verdik diye meclis mi toplanacak???? ' .Bunu kim söylüyor bir bakanımız...Doğru haklı meclisin toplanması için en az 15 tane civarında şehit vermemiz lazım...

Yorum

Birşey söylemeyeyim diyorum da içim içimi yiyor....ya halkla dalga geçersin de bu kadarı fazla değil mİ???? ben mi yanlışım dostlar bu ne demek ya ?? Birkaç şehit verdik diye meclis mi toplanır...Elin beğenmedikleri İsraili tek askeri için hem de senelerdir takip ettiği ve bulmak için yakıp yıktığı tek askeri için 200 tane filisitinliyi serbest bıraksın bizizm vekiller tatillerini bölüp mecliste bir konu tartışamasın....Şehidim yazık ki bu ülke seni haketmiyordu sen cennete gittin orası senin hakettiğin yer...Ama merak etme orada rahat olacaksın bu garip düşünceler yanına gelemeyecek ... Çünkü onların senin yanında olması hiçbir zaman mümkün değil....

Yorum

Neyse kimsenin birşey yazmasına gerek yok.... bu konu beni çok üzdüğü için paylaşmak istedim... Ama artık herkesin dediği ve kabul ettiği birşey var ki YETER be KARDEŞİM !!!!!YETER

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                            Bugünkü açıklama daha da ilginç ve acıklı. 'Birkaç şehit verdik diye meclis mi toplanacak???? ' .Bunu kim söylüyor bir bakanımız...Doğru haklı meclisin toplanması için en az 15 tane civarında şehit vermemiz lazım...
                            Utku kardeşim ifade edilen kelime “Birkaç Mehmet şehit oldu diye Meclis toplanmaz”

Evet siyaseti bir kenara bırakacak olursak gerçekten çok ama çok talihsiz bir açıklama, mutlaka sonradan yanlış anlaşıldım diyecektir.

Yorum

Cemil abinin düzeltmesi için teşekkürler..ifade aynen dediği gibi !!!! Tabii mana yine yanı da tam kelimesi kelimesine dediği gibi...

Yorum

İşleniyor...
                              X