Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HAKKARİDE 8 ŞEHİTTTTTTTTTT

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• HAKKARİDE 8 ŞEHİTTTTTTTTTT

YORUMSUZ.KÜFÜR ETTİM EDECEĞİM KADAR.ORGANİZE OLUP BAYRAKLARLA BUNU PROTESTO ETMEK İÇİN NERDEN İZİN ALMALIYIZ BİLEN VAR MI
    HEMEN ORGANİZE OLSAK SESİMİZİ ,ACIMIZI DUYURSAK,TEPKİMİZİ KOYSAK.YETER ARTIK YETTİ BE.

Ynt: HAKKARİDE 8 ŞEHİTTTTTTTTTT

binbir zorluk çıkarırlar merak etme !!!!

Herşeye alışıldığı gibi şehitlere de alışıldı.
    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

deniz li de arabasnda şahitler ölmez vatan bölünmez yazısı var diye( çok küçük bir yazı) polis ceza yazmıştı.

Yorum

Arkadaşlar buna alışmasak
        Bu forumda şehitler hakkında 3-4 kez başlık açıldı ve her seferinde hepimiz tepkimizi dile getirdik ama takipçisi olamadık.
        Tamam hepimizin işi başından aşkın ama dileğim periyodik olarak toplanma zamanları belirleyip kanayan bu yarayı artık durması için tepkimizi koysak. Zamanı ve programlarımızı bu tarihe göre yapmaya çalışsak.
        Aklıma gelen bugune kadar teror eylemlerinde kaybettiklerimizin resmi rakamını koyup üzerlerine maalesef eklenen güncel olayları tarihlerini belirterek pankartların üstüne koca rakamlar ile yazıp arabaların üstünde şehir turu atsak.

Yorum

Terör olayının kökten bitirilmesi lazım. Bunların kökünün kazılması lazım. Kaldıracaksın tüm uçakları sınırlar dahil yerle bir edeceksin. Vur emri serbest olacak. Yeri geliyor teröristler görüldüğü halde emir çıkartmıyorlar... Elimizde o kadar silah, o kadar teknoloji o kadar teçhizat var, Ama kullandırıltılmıyor malesef... Bunların üzerine birde ev hapsi gibi olamayacak şeyleri gündeme getiriyorlar... Söylecek söz çok ama hemde yok...
          Ölen şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum. Tüm halkımızın başı sağolsun.

Yorum

Ersin hocam öyle vurmayla falan bitmez bu iş,gelin çözelim diyorlar biri diyor ben senden önerimi dinleyeceğim öteki diyor bence kürt sorunu yoktur,biri diyor biz silah bırakmayız vs. vs. olan yine bizim insanımıza oluyor nerde görülmüş bir villadan şehit cenazesi kalktığı

Yorum

terörle mücadele kararlılıkla sürecek (!)

Yorum

Bugün 8 şehit , ayaktayız...
                2'nin üstünde , şayet 1 , 2 olsa idi üzerine bile düşülmezdi.
                alıştırdılar,herşeye alıştırıldığımız gibi bunada alıştırdılar , Suni gündemlerle acımızı unutturdular bugün seslenecez yarında sonraki gün sabah uyandığımızda yeni bir manşetle uyanacaz ve dünü hatırlamayacaz acımız derinlere gömülecek ve hatırlanmayacak...
                Duyarsızlaştık , acımasızlaştık sesimizi çıkartalım diye her alevlendiğimizde sönmeye mahkum bırakıldık.

Koyamıyoruz belkide yeterince kendimizi o ailelerin yerine belki vurulmuyoruz o askerlerimiz gibi belki canımız yanmıyor onlar gibi.Ölmüyoruz bizde onlarla gercek anlamda belki ondan rahatlığımız...

Kaybetmedik hiç evladımızı bir hain pusuda kalmadı çocuğumuz babasız kalmadı abisi kardeşsiz aramızda hiç biri evlenecekken kaybetmedi nişanlısını Ölmedik düğünden 3 ay sonra kalmadık geride öksüz yetim...

en son acılan şehit konularına bakın bir önce ki 4 mesaj ondan önceki 5 mesaj bu sefer 8 şehit bu nedenle belki 10 belki 15 mesaj...

1000 mesaj olsa ne fark eder ki ?
                yarın vereceğimiz şehitlerimiz için bir şeyler yapmış mı olacağız , yapmadık acı ama yapamadık...
                Kızmayın yazdıklarıma , ben yeterince kendime küfrediyorum , yeterince lanetliyorum kendime elleri kolları bağlı adamım diye gezdiğim için bu akan kana son veremediğim için kendi payıma...

Yorum

Beyler bayanlar ben bayrağımla tepki koyarken bu ülkede kural dışı birşey yapıyormuşum gibi suçlanacaksam vay halimize.... vallahi artık dayanılacak gbi değil ... Küfür etsem kendime zarar ,ağlasam gözümüzde yaş kalmadı....Birileri de çıkmış terörle mücadele karalılıkla sürecek diyoır....kardeşim içerideki general albay binbaşı sayısı dışarıdakinden fazla...kimle sürecek bana bir söylesenize...Olmayan askerle olmayan moralle terörle mücadele mi sürer.....Neymiş eğitim özgürlüğü imiş o bölgeye imkanlarmış...O bölgedeki imkanların çoğu benim anadoludaki ilçelerimde yok...ne imkanı ne özgürlüğü ne eğitimi...Bunlar hikaye baştakiler hesap versin hükümet hesap versin...Önceden de böyleydi ile bu işler olmuyor...ben bugün kim varsa ondan hesap soruyorum 10 senedir neyi engellediniz neye engel oldunuz neyi değiştirdiniz ... hem de bütün güç elinizde iken.... maad maad maad maad maad maad maad maad maad

Yorum

Allah şehitlerimize rahmet eylesin, diyecek söz bulamıyorum, Allah bunların hepsinin belalarını versin, hepsinin emdiği sütü burnundan getirsin inşallah...

Yorum

Hakkari Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralı bir askerin ise, "Beni neden getirdiniz? Bırakın çatışayım. Benim arkadaşlarımın yanında olmam lazımdı” diye bağırdığı belirtildi.

Yorumsuz...

Yorum

ah Emrem Ah !!!!! yorum nasıl yazılır bu sözlere....allah bu duyguları içinde paylaşan tüm Mehmetçiklerimizie ve KOmutanlarımıza kuvvet versin!!!!!

Yorum

allah islah eylesin bunları başkada bişey buradan diyemiyorum
                          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Yönetim lütfen ana sayfaya bir YAZI ve Bİr TÜRK bayrağı Lütfen!!!!!!!! Bugün bunları yapmayacağız da ne zaman yapacağız...

Yorum

.................................................. ....................................dffdx egs f gsegfffffffergj hashosahfo f ffh sjhıfs oıs ıosfıhsıofsoıf ssl fifdkimjpoeüwp aaaaaaağüg kss<f ko<fk< lkz<lkf kjbjhhhhhhhh bvbfklHBnnnnnnnnnnnnwyırqoığrpğqhhhhh hgsdn dklnfjlkg jz ...................İdam yasası çıkmadan bunlar düzelmez...
                              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                              [center]

Yorum

İşleniyor...
                              X