Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nice yıllara Ailemizin Test Editörü Muharrem'cim "smg05 ‎(28)"

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Nice yıllara Ailemizin Test Editörü Muharrem'cim "smg05 ‎(28)"

Konuyu açarken eskileri hatırladım, 2010da 2 yıl arabayı sora sora bezdirdiğin günler aklıma geldi haha
    Sonra Insignia'yı bir aldın, arkandan belki 50-100 kişiye daha aldırdın, helal olsunclapclap

Sağlıklı, mutlu başarılı nice yıllara, yolun bahtın açık olsun, doğum günün kutlu olsunclapclap
    InsigniaTEAM

Sevdiklerin ile beraber nice sağlıklı yıllara kardeşim...
    Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

Doğum günün kutlu olsun kardeşim
      hep birlikte nice yaşlara

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Kardeşim doğum günün kutlu olsun nice sağlıklı mutlu yaşlar dilerim

Yorum

Muharrem kardeşim nice sağlıklı, mutlu, huzurlu yıllar. Doğum günün kutlu olsun.
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Sağlıklı Mutlu nice yıllara sevgili Muharrem kardeş

Yorum

Çok ama çok teşekkür ederim abilerim. ????????
              Yıllar bile geçse arkadaşlığın, dostluğun baki kaldığı nadir bir ortam oldu insigniateam. Çok farklı araçlara sahip olma fırsatı bulsakta İnsignia’nin yeri bende her zaman ayrı kalacaktır.
              ilk satın almak nasip olduğunda 20 yaşlarındaydım ve çok hevesliydim. Deli gibi 1.4 turbo İnsignia paylaşımı yapıp videolar çekiyordum. Çok fazla arkadaşıma aldırmak nasip oldu. İyi ki bu aileye katılmışım. ????????????
              2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

Muharrem Kardeşim, doğum günün kutlu olsun, nice yeni yaşlara erişmen temennisi ile...

Yorum

Doğum günün kutlu olsun Muharrem kardeşim, Allah nice mutlu yıllar nasip etsin

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Sevdiklerinle mutlu huzurlu ve sağlıklı nice yıllara

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
                    X