Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Doğum Günün Kutlu Olsun ant1trust (26)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Doğum Günün Kutlu Olsun ant1trust (26)

Doğum gününüzü en içten dilkelerimle kutlar Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzur ve mutlulukla dolu bir Ömür gecirmenizi dilerim...

Ynt: Doğum Günün Kutlu Olsun ant1trust (26)

Dogum gununuz kutlu olsun.şevdiklerinzle daha nice mutlu saglikli ve hzurlu yillara ve yaslara

Yorum

obaa
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Yorum

Doğumgününüz kutlu olsun, nice yıllara

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Yorum

Doğum günün kutlu olsun nicelerine...

Yorum

ant1trust hem uzun süredir gözükmüyor hem de kendisinin gerçekliğinden şüpheliyim
                    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      ant1trust hem uzun süredir gözükmüyor hem de kendisinin gerçekliğinden şüpheliyim

nasıl yani çağrı, bu ortada yok, ama olduğu zamanlar baya aktifti, nasıl gerçek olmayabilrki?

Yorum

profilinde Kayseri yazıyor ama başka forumda İstanbul'da Octavia'lı birisiyle bazı ortak yönlerini gördüm zaten taaa foruma geldiği gün bile farketmiştim, mail adresi (eski maili, sonradan değiştirmiş) donanımhaber'de ortalığı karıştıran birisinin mailiydi. sesimi çıkartmadım, hala şüpheliyim zaten kendisini de hiç göremedik
                        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                          profilinde Kayseri yazıyor ama başka forumda İstanbul'da Octavia'lı birisiyle bazı ortak yönlerini gördüm zaten taaa foruma geldiği gün bile farketmiştim, mail adresi (eski maili, sonradan değiştirmiş) donanımhaber'de ortalığı karıştıran birisinin mailiydi. sesimi çıkartmadım, hala şüpheliyim zaten kendisini de hiç göremedik
                          ilginç, sahte profille ne amaçlıyor olabilirki ?

Yorum

günahını almayım, benimki sadece tahmin
                            InsigniaTEAM

Yorum

Öncelikle herkese teşekkür ederim abimin vefatı üzerine baya bir süre giremedim bunalımdaydım sıkıntıdaydım ve yeminle dün siteyi rüyamda gördüm bi gireyim neler oluyo dedim ama keşke girmeseydim..
                              Çağrı kardesim haklısın daha önce siteye üyeydim fakat bazı anlaşmazlıklardan dolayı üyeliğimi iptal ettim ama siteden ayrı kalamadığım için buradaki insanların hoş sohbetinden memnun kaldığım ve insignia hayranı olduğum için tekrar üye olmak istedim demek ki hata yapmışım..
                              Ben ne DH ye üye oldum nede orda bir kelime yazı yazdım sadece skodaturkey'e üyeliğim var orayada baya bi zamandır giremiyorum.Benim hiç bir kötü amacım yok yerim belli yurdum belli adım belli sanım belli..Allah'a şükür yalanım dolanım ihanetim olmadı olamazda..

Neyse kalp kırmaya arkadan atıp tutmaya onun bunun günahını almaya gerek yok.Evet ben kayseride oturuyorum aracım octavia yolu düşen herkesi de basımla beraber agırlarım yardımcı olurum..bundanda mutluluk duyarım..Burada cok saygın insanlar var herkes aklı basında işinde gücünde değerli insanlar.Hepiniz hakkınızı helal edin sanal alemde olsa tanısmak sohbet etmek gercekten güzeldi..Küçüğüm büyüğüm herkese saygılarımı sunuyorum..Kötü imajıyla anılmaktansa defolup gitmek en iyisidir.
                              Merak etme çağrı kardesim bi daha ne bu maille nede baska bi maille değerli "insigniateam" forumunu işgal etmicem emin olabilirsin..

Açık adresim;
                              Köşk mahallesi,köşk caddesi,hüyük sokak,tugra apt. kat :9 No:17 Melikgazi/KAYSERİ 0507 279 06 10
                              HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN.

Yorum

İşleniyor...
                              X