Duyuru

Collapse
No announcement yet.

turquaz72 - Gökhan bey Doğum gününüz kutlu olsun :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: turquaz72 - Gökhan bey Doğum gününüz kutlu olsun

Orjinal yazı sahibi: mehmet
    Küçük Gökhan
    Seninde doğum günün kutlu olsun.
    seni kaçırmışız )))
    öyle kuru kuruya olmaz bende pasta istiyorum) orhuncum efsane artık misafir
    F30 Sport+

Yorum

97 kilolarda gezinirken sigarayı bırakıp, üstüne üstlük 80 Kg'a inen inatçı biri olarak söyleyebilirim ki hiç zor değil.
      Hemde 6 ay gibi bir sürede yavaş yavaş eridim. Sonrasında kiloları geri almadım.
      Nasıl başardım.

1- Önce kararlılık.
      2- Sonra doğru Endokrinoloji uzmanına ziyaret.
      3- Her şey normalse. Adam akıllı ve mantıklı bir diyetisyen. ( Kendisi 100 kilo olup, size sabahları kibrit kutusu büyüklüğünde peynir yemenizi söylemeyecek.)
      Ve size bu beslenme planınızı doğru düzgün öğretip, doğru beslenme biçimini aşılayacak. ( Evet üzgünüm ama boğazı tutmadan kilo verilemiyor. )
      4- Kişiye özel beslenme planınızı bir ömür boyu uygulamanız
      5- Wax işleminden biraz zaman çalınıp, günlük en az 45 dakika tempolu yürüyüş. ( haftada en az 5 gün.)

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
      Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Ben o hedefleri çok duydum ve gördüm daha başaran çıkmadı İnşallah sen Başarırsın
      İnşallah. Bu sefer kararlıyım. maad
      Bilgiler için teşekkür ederim Mehmet. Benimde benzer bir deneyimim var.
      1998 yılında yine 102 kilo civarındaydım. Askere gittim geldim 89 kg düştüm.
      Arkasında sıkı bir diyet, yürüyüş ile 73 kg kadar düştüm. 2005 yılına kadar da bu kilomu muhafaza ettim.
      Yoyo mantığını bilirsin. Bir süre sonra verdiklerimi tekrar almaya başladım. Şimdi yine 100 küsür civarındayım.
      Ama nasıl vereceğimi biliyorum, sağlam iradeyle 2011 senesinde halledicem inşallah.
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Bu Resimde Gokhan_55 ten

Toplanamayan Üyelerimize aft olunur

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bekliyoruz bakalım İzmir gurubu ne zaman toplanabilecek
          Orjinal yazı sahibi: tolga.e
          Doğum günün kutlu olsun

Çok hoş ve sıcak bir forum burası. Bu ortamı sağlayan herkese teşekkürler.
          Tolga bey İzmirde Taner bey var sizde orda buluşup kaynaşabiliriniz tüm illerden böyle etkinlikler bekliyoruz

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
          17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
          35GB5825  A Rh+

Yorum

Hadi bakalım kolay gelsin. İstedikten ve azimli olduktan sonra zor değil.
            Halledersin sen o işi

Orjinal yazı sahibi: mehmet
            97 kilolarda gezinirken sigarayı bırakıp, üstüne üstlük 80 Kg'a inen inatçı biri olarak söyleyebilirim ki hiç zor değil.
            Hemde 6 ay gibi bir sürede yavaş yavaş eridim. Sonrasında kiloları geri almadım.
            Nasıl başardım.

1- Önce kararlılık.
            2- Sonra doğru Endokrinoloji uzmanına ziyaret.
            3- Her şey normalse. Adam akıllı ve mantıklı bir diyetisyen. ( Kendisi 100 kilo olup, size sabahları kibrit kutusu büyüklüğünde peynir yemenizi söylemeyecek.)
            Ve size bu beslenme planınızı doğru düzgün öğretip, doğru beslenme biçimini aşılayacak. ( Evet üzgünüm ama boğazı tutmadan kilo verilemiyor. )
            4- Kişiye özel beslenme planınızı bir ömür boyu uygulamanız
            5- Wax işleminden biraz zaman çalınıp, günlük en az 45 dakika tempolu yürüyüş. ( haftada en az 5 gün.)

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
            Ben o hedefleri çok duydum ve gördüm daha başaran çıkmadı İnşallah sen Başarırsın
            İnşallah. Bu sefer kararlıyım. maad
            Bilgiler için teşekkür ederim Mehmet. Benimde benzer bir deneyimim var.
            1998 yılında yine 102 kilo civarındaydım. Askere gittim geldim 89 kg düştüm.
            Arkasında sıkı bir diyet, yürüyüş ile 73 kg kadar düştüm. 2005 yılına kadar da bu kilomu muhafaza ettim.
            Yoyo mantığını bilirsin. Bir süre sonra verdiklerimi tekrar almaya başladım. Şimdi yine 100 küsür civarındayım.
            Ama nasıl vereceğimi biliyorum, sağlam iradeyle 2011 senesinde halledicem inşallah.
            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Tüm arkadaşların doğum gününü kutlarım.

Benim de 1 ocak idi arkadaşlar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mturgut

profiline yazmadığın için göremiyoruz abi seninde geçmiş doğum günün kutlu olsun
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mturgut

Geçmiş Doğum gününüz Kutlu olsun

Vip üyemiz verilerini doğru girmezse normal üyelerimiz ne yapsın şaka bir yana bütün üyeler verilerini eksiksiz girerse seviniriz

Doğum gününü yanlış yazanlarında geçmiş doğum günleri kutlu olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

şşşşş elleşme eee gerçk doğum günü başka kafa kaadı başka :PP
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

Yorum

İşleniyor...
                      X