Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Donanım Haber bana ceza vermiş neremle güleyim ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Donanım Haber bana ceza vermiş neremle güleyim ?

Bence bizim forumumuz insignia severler icin gayet yeterlidir.DH ye ihtiyacimiz yok.Musait oldugum bi zamanda uye olup insigniateam paylasimlari yapip banlanmak planlarim arasinda.
    İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

Ben eski tüm mesajlarımın silinmesini talep edeceğim. maad
      Sonrasında da ömür boyu ban yemek için elimden geleni yapacağım.
      Anlayan anladı.

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
      Bence bizim forumumuz insignia severler icin gayet yeterlidir.DH ye ihtiyacimiz yok.Musait oldugum bi zamanda uye olup insigniateam paylasimlari yapip banlanmak planlarim arasinda.
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Yiksek ihtimalle Insignia ve Severlerin gelişmesini istemyen birileri veya birisi bizi rapor etmiştir !!! Hasetlik boyle bişey!!! Patlasınlar!!!
        Ve Moderatoler de fişi çekmiştir. !!! Ama dediğim gibi goruşmekte fayda var. İsterseniz bir sorim bana isrtibat için bilgi iletriseniz gorusurum ?
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Musait oldugum bi zamanda uye olup insigniateam paylasimlari yapip banlanmak planlarim arasinda.
          yaptıkları gayet doğal birşey, ben kızmıyorum. buraya da biri gelip başka sitelerin adresini yazsa gerekeni yapmak zorundayız.
          bence DH'ye burayla ilgili mesajlar yazarak bu forumu tehlikeye sokmayalım ihihi

Orjinal yazı sahibi: zeytin
          Belki oradaki Moderatörler ile konuşup win win şeklinde bazı şartlar ile bize özel olarak istekte buluna bilriz.
          hiç gerek yok, istedikleri şartları karşılayamayız, karşılamak için bayağı kaliteli bir sponsor ayarlamamız lazım
          çünkü DonanımHaber bir şirket, hemde epey büyük bir şirket, küçük bir forum değil.

burada kendi aramızda iletişim kurduğumuz sürece başka yerlere yönelmeye gerek yok.
          ben DH'deki Insignia başlığının bu duruma geleceğini, şimdiki gibi sakin kalacağını zaten biliyordum
          birinin Insignia forumu kuracağını da biliyordum ve son 3-4 yıldır web tasarımla ilgilendiğim için bu kişi ben olmak istedim.
          Nurettin abi de aynı şekilde düşünüyormuş ihihi
          birbirimizi bulunca burayı kurmuş bulunduk, bence de gayet iyi oldu.
          DH'de de her zaman demiştim, bir konu altında alt alta yüzlerce mesaj bulunması büyük olumsuzluk, ayrı bir forum her zaman daha iyi demiştim.
          google'da birşey aratınca %80 donanımhaber çıkıyor, aradığımız şeyi okurken alt alta yazılan 100lerce mesaj yüzünden konudan konuya atlayıp geziyoruz buda büyük forum olmanın olumsuzlukları.

servislerde yada herhangi bir toplu alımda vs.
          "biz Donanımhaber forumunun motorlu araçlar bölümünde, Opel alt başlığının Insignia alt başlığında bir grubuz" diye toplu indirim istemek yerine
          "biz Insigniateam'iz" demek daha kolay ve sağlıklı olduğunu da her zaman belirtmiştim

keşke burayı daha erken açıp önemli konuları burada konuşmuş olsaydık, biz kalıcıyız ama DH Insignia başlığının ne olacağı belli değil.
          InsigniaTEAM

Yorum

Benim hırsım geçmedi maad dh ye hiho önerisi olan

Yorum

Çağrıcım, sana katılamadığım bir çok husus var bu konuda.

Öncelikle internet özgürlük demektir. Elbette bu özgürlüğü başkasına zarar vermeden kullanmak koşuluyla. Olaya ilk başta böyle bakmak lazım.
              Kanunlar ve kurallar neticesinde bir link vermek bizim özgürlüğümüze/yada forumumuza zarar vermez. Bizim forumumuzu şu an yada gelecekte küçültmez.
              Değerini kaybettirmez. Başkasının forumda başka bir yere verdiği bir link bizi küçültecekse/zarar verecekse kapatın bu forumu gitsin abicim.
              Eğer icabına bakarsanız, DH'den bir farkınız/farkımız kalmaz. Eleştirdiğimiz duruma kendimiz düşeriz.
              Eğer DH moderatörleri insigniateam.com'a verdiğim linkin kendilerini küçültüğünü vs düşünüyorlarsa ve bundan dolayı sana/bana 30 gün ceza verdilerse haklılar. Çok küçüklermiş.

Hatırlarsan x bir foruma yazdığım bir incelemede/öneride/paylaşımda/yazımda saçma bir kural yüzünden ben o forumdan uzaklaştım. Kim kaybetti ?
              Asla ben kaybetmedim. O forum benim hayatımda kayba yolaçmadı. ( Lütfen bu cümlemi yanlış anlamayınız ) Ama benim yapacağım faydalı olabilecek yorumlardan yoksun kaldılar. Başka bir örnek vereyim, foruma katkıda bulunan bir çok arkadaşımız var. Bu arkadaşlar çok faydalı paylaşımlar yapıp bilgiler veriyorlar. Hepimizde faydalanıyoruz. Örnek olarak ilk aklıma gelen Taner ( Lütfen diğer arkadaşlar alınmasın. ) Şimdi Taner burdan bir forumun linkini verse , Taner'i uçuracakmısınız? Emin ol Taner bundan dolayı bir şey kaybetmez. Biz biz Taner'in fikirlerini bilgilerini kaybederiz.
              DH 'de Insignia başlığı sahipsiz kalmış. Kusura bakmasınlar ama DH madem forumlarına sahip çıkıyor/yada sahip çıkmak istiyor sahibi olmayan konulara moderatör atasın.
              Neyse uzar gider bu. Ama sakın eleştirdiğimiz hataları biz yapmayalım.

Ayrıca kaliteli bir sponsorumuz zaten var. Birde DH yüzünden forumun tehlikeye gireceği endişelerine katılmıyorum. Burası gönüllülerden oluşan güzel bir topluluk . Bu topluluk en ufak bir menfaat kaygısı olmadan kendiliğinden oluştu. Bu ruhu ve birlikteliği kaybetmezse, kendiliğinden büyüyüp gidecektir.

Orjinal yazı sahibi: cagri
              Musait oldugum bi zamanda uye olup insigniateam paylasimlari yapip banlanmak planlarim arasinda.
              yaptıkları gayet doğal birşey, ben kızmıyorum. buraya da biri gelip başka sitelerin adresini yazsa gerekeni yapmak zorundayız.
              bence DH'ye burayla ilgili mesajlar yazarak bu forumu tehlikeye sokmayalım ihihi

Orjinal yazı sahibi: zeytin
              Belki oradaki Moderatörler ile konuşup win win şeklinde bazı şartlar ile bize özel olarak istekte buluna bilriz.
              hiç gerek yok, istedikleri şartları karşılayamayız, karşılamak için bayağı kaliteli bir sponsor ayarlamamız lazım
              çünkü DonanımHaber bir şirket, hemde epey büyük bir şirket, küçük bir forum değil.

burada kendi aramızda iletişim kurduğumuz sürece başka yerlere yönelmeye gerek yok.
              ben DH'deki Insignia başlığının bu duruma geleceğini, şimdiki gibi sakin kalacağını zaten biliyordum
              birinin Insignia forumu kuracağını da biliyordum ve son 3-4 yıldır web tasarımla ilgilendiğim için bu kişi ben olmak istedim.
              Nurettin abi de aynı şekilde düşünüyormuş ihihi
              birbirimizi bulunca burayı kurmuş bulunduk, bence de gayet iyi oldu.
              DH'de de her zaman demiştim, bir konu altında alt alta yüzlerce mesaj bulunması büyük olumsuzluk, ayrı bir forum her zaman daha iyi demiştim.
              google'da birşey aratınca %80 donanımhaber çıkıyor, aradığımız şeyi okurken alt alta yazılan 100lerce mesaj yüzünden konudan konuya atlayıp geziyoruz buda büyük forum olmanın olumsuzlukları.

servislerde yada herhangi bir toplu alımda vs.
              "biz Donanımhaber forumunun motorlu araçlar bölümünde, Opel alt başlığının Insignia alt başlığında bir grubuz" diye toplu indirim istemek yerine
              "biz Insigniateam'iz" demek daha kolay ve sağlıklı olduğunu da her zaman belirtmiştim

keşke burayı daha erken açıp önemli konuları burada konuşmuş olsaydık, biz kalıcıyız ama DH Insignia başlığının ne olacağı belli değil.
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                Çağrıcım, sana katılamadığım bir çok husus var bu konuda.

Öncelikle internet özgürlük demektir. Elbette bu özgürlüğü başkasına zarar vermeden kullanmak koşuluyla. Olaya ilk başta böyle bakmak lazım.
                Kanunlar ve kurallar neticesinde bir link vermek bizim özgürlüğümüze/yada forumumuza zarar vermez. Bizim forumumuzu şu an yada gelecekte küçültmez.
                Değerini kaybettirmez. Başkasının forumda başka bir yere verdiği bir link bizi küçültecekse/zarar verecekse kapatın bu forumu gitsin abicim.
                Eğer icabına bakarsanız, DH'den bir farkınız/farkımız kalmaz. Eleştirdiğimiz duruma kendimiz düşeriz.
                Eğer DH moderatörleri insigniateam.com'a verdiğim linkin kendilerini küçültüğünü vs düşünüyorlarsa ve bundan dolayı sana/bana 30 gün ceza verdilerse haklılar. Çok küçüklermiş.

Hatırlarsan x bir foruma yazdığım bir incelemede/öneride/paylaşımda/yazımda saçma bir kural yüzünden ben o forumdan uzaklaştım. Kim kaybetti ?
                Asla ben kaybetmedim. O forum benim hayatımda kayba yolaçmadı. ( Lütfen bu cümlemi yanlış anlamayınız ) Ama benim yapacağım faydalı olabilecek yorumlardan yoksun kaldılar. Başka bir örnek vereyim, foruma katkıda bulunan bir çok arkadaşımız var. Bu arkadaşlar çok faydalı paylaşımlar yapıp bilgiler veriyorlar. Hepimizde faydalanıyoruz. Örnek olarak ilk aklıma gelen Taner ( Lütfen diğer arkadaşlar alınmasın. ) Şimdi Taner burdan bir forumun linkini verse , Taner'i uçuracakmısınız? Emin ol Taner bundan dolayı bir şey kaybetmez. Biz biz Taner'in fikirlerini bilgilerini kaybederiz.
                DH 'de Insignia başlığı sahipsiz kalmış. Kusura bakmasınlar ama DH madem forumlarına sahip çıkıyor/yada sahip çıkmak istiyor sahibi olmayan konulara moderatör atasın.
                Neyse uzar gider bu. Ama sakın eleştirdiğimiz hataları biz yapmayalım.

Ayrıca kaliteli bir sponsorumuz zaten var. Birde DH yüzünden forumun tehlikeye gireceği endişelerine katılmıyorum. Burası gönüllülerden oluşan güzel bir topluluk . Bu topluluk en ufak bir menfaat kaygısı olmadan kendiliğinden oluştu. Bu ruhu ve birlikteliği kaybetmezse, kendiliğinden büyüyüp gidecektir.
                [/quote]
                Aynennnnnnnnnnnnnn katılıyorummmmm

Yorum

abi dediğin gibi birşey olursa tabiki Taner abiyi uçuracak değiliz
                  sadece mesaj editlenir, link *** yapılır, aynı DH'deki gibi, bunda yanlış birşey yok bence. çünkü paylaşımdan ziyade izinsiz reklam oluyor.
                  ama belirli bir sitenin sürekli, paylaşım olarak değil de reklam niteliğinde linki ekleniyorsa bunu yapan kişiye müdahale etmek zorundayız.

bir paylaşım yaparken sadece ilgili sitenin linkini vermek yerine,
                  oradaki bilgileri buraya ekleyip, mesaj sonuna alıntıdır diye belirtmek ve ilgili sitenin ismini yada linkini vermek daha uygun bence.
                  ve her sitede geçerli olan da budur. DH'de de bunu yapıyordum ben.

buraya başka bir forumun linkinin verilmesi tabiki bize birşey kaybettirmez ama diğer sitelere bedavadan çok şey kazandırır.
                  biz bu siteyi duyurmak için kendimizden birşeyler katıyorsak, maddi imkan kullanıyorsak neden başka sitelerin bizim üzerimizden bedava reklamı yapılsın?

DH'nin geçen sene ağustostaki 1 aylık reklam fiyatları büyüklük ve yerleşim yerine göre 400$-5000$ arasında değişiyordu ve bunlar kdv hariç fiyatları
                  buna gücümüzün yeteceğini sanmıyorum ihihi
                  InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                  X