Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kınama

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kınama

İsrailin sivil toplum örgütlerine saldırması ve Türk lerin öldürülmesini kınıyorum
    Şehitlerimize Yapılan Hain Saldırıları da kınıyorum
    0
    Evet
    0%
    0
    Hayır
    0%
    0
    Tarafsız
    0%
    0

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Ynt: Kınama

Sadece Mavi Marmara gemisine saldırılarını değil iskenderunda ki askeri birliğimize yapılan saldırılarını da kınıyorum..Yaptıkları her zaman yanlarına kar kalan Bu ş...lerin pilotlarına Konyamızda hala eğitim veriyoruz ya yazıklar olsun basımızdakilere :@

Yorum

Barış gemisine saldırı. Izrael yetkililerini Protesto ediyorum.
      Insanlık dışı bir durumla karşı karşıyayız.
      Kendilerini medeni sayan İsrail yetkilileri aslında nekadar insalık dışı bir yapıda oldukları net bir şekilde ortada.
      Tekrarlıyorum Israil yetkileleri hani gaza gelip dışarıdaki İsrail kokenli vatandaşları kastetmiyorum!
      Yani İsrailli yetkililerden hesap sorulmalı. Rastgele Israilli insanlara saldırmak da bu israilli yetkililerden bir fark olmadığını gösterir. Bence durmadan tepki yapılmalı protesto, susmadan usanmadan vahşetin sorumlularının cazalandırılması için bu olayı dillendirmeli ve uluslararası arendada canlı tutmalı!!!!
      Bizim gibi sivil toplumlar da bir araya gelip konsolsluklar önünde rutin olarak protestolu mesajlar yayınlayıp bu olayın unutulmasını önlenmesini sağlamak!
      Ulusal yaz ilan edilip her yıl hatırlanmalı. Hatta Bir de Film yapılmalı. Bütün dünyada yayınlanmalı.Diğer Forum larla irtibata geçip bir araya mı gelsek !tam da olayalar yatışmaya başlayınca!
      Herkes arabasına protesto amaçlı bir kurdela yada ip mı bağlasa. En azından taraf bildirmek için!!! Eğer çoğunluk olursak çok etkin olur !!!
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

CNN'de "Do you think Israel has gone too far with the raid on the aid convoy?/Sizce İsrail konvoya saldırmakla çok ileri gitti mi?" sorulu bir anket var.

http://edition.cnn.com/WORLD/

Yanıtlamak isterseniz..

Yorum

İskenderun'daki askeri birliğimize yapılan saldırıları şiddetle kınıyorum ve şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. İsrailin, STÖ üyesi insanların ve vatandaşlarımızın bulunduğu Mavi Marmara gemisine saldırılarını da kınıyorum.

CNN'deki soru değişmiş. "Should Israel face censure over an attack on a Gaza aid convoy? /
          İsrail Gazze yardım konvoyu hedef alan saldırı üzerine kınanmalı mı?" (Evet:%60 Hayır:%40 6802 oy verilmiş.)
          (Edit: Evet:%50 Hayır:%50 Verilen oy 40.000i geçmiş, 2 Haz.2010 20:00)

Hayret, ezici bir çoğunluk kınanmalı diye bizim medyada haberler var ama CNN anketi öyle demiyor.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Öncelikle ülkemizde ki terör olaylarında hayatını kaybeden bütün askerlerimizi saygıyla anıyorum.Ne yazıkki ülkemizdeki güvenliği sağlayamıyoruz.Ülkemde resmen savaş var güpegündüz şehirler basılıyor çatışmalar yaşanıyor.Hergün şehit veriyoruz.Millet olarak başkalarını düşündüğümüz kadar kendi insanımızı kendi askerimizi de düşünsek daha doğru olur diye düşünüyorum.Karakolsa karakol balistik yelekse yelek ne gerekiyorsa yapmak için gerekirse para toplamak için kampanyalar düzenleyelim.İsrail'in yaptığı ilk bakışta insanlık dışı gibi gözüküyor.Ancak günlerdir uyarılar yapıldı gemiler engellenecek diye dikkate alan olmadı.İsrail'in ne kadar ileri gidebildiğini sivillleri vurabildiğini hepimiz biliyoruz.Birde gemiye inen komandolar gemidekiler tarafından dövülüyor bu çok yanlış bir hareket olmuş linkteki görüntüler gerçekse eğer.Böyle bir durumla kim karşılaşırsa elindeki silahı kullanır kimse kusura bakmasın.Link : http://videogaleri.gazetevatan.com/1...savunuyor.html
            Yıllar önce İsraile topraklarını satan Filistinlilere acımıyorum.Zamanında İngilizlerle bir olup Osmanlı askerini, din kardeşini sırtından vuranlara acımıyorum.Filistine İsrail saldırmasa bile Hamasla El Fetih arasındaki çatışmalardan zaten onlarca insan ölüyor kardeş kardeşi öldürüyor orada.Arap dünyası bile sahip çıkmıyor Filistine.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
            17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
            35GB5825  A Rh+

Yorum

ancak kınarız zaten tayyip amca bunu alehine cevirir iki laf eder oyları toplar davostaki gibi,

Yorum

kınayalım kınamasına ama inanınki olayın çok tartışılacak, konuşulacak çok farklı boyutları var.
                Elbette bu boyutlar israilin böyle bir saldırı yapmasını masumlaştırmıyor...

2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

kim bilir neler dönüyordurda bilmiyoruzz

Yorum

Konumuz siyaset
                    1. ne olursa olsun sivillere ateş açmak ne derece doğru?
                    2. filistinliler bizi arkadan vurdu diyip yüz çevirmek ne derece doğru.. yüzümü çevirdiğimiz kişiler bize nederece güven verecek?
                    3. herkes hesabını Allah (c.c.) 'a verecek . Peygamberimizin sözünde; bizi aldatan bizden değildir .. diyor bizi arkadan vuranların hali ne olacak..
                    4. biz millet olarak yardımı severiz bu ister hristiyan olsun ister yahudi isterse müslüman.. ayrım yapmayız..
                    5. ben hiç bir siyasi partiye üye değilim.(yanlış anlaşılmasın)

Savaş ; güçsüzü ezme değildir.. yaralıya kelepçe vurmak değildir.. Millet olarak çok savaşlara girdik . ne zaman bunlar gibi sivil lere silah doğrulttuk..?*
                    hele uluslar arası denizlerde korsanlar gibi gemiye saldırı neyin nesi.. karasularına girsin silah kullanmadan çevrele tutukla.. kim ne diyebilirdi o zaman..?*?*????
                    daha yazacak çok şey var ama bizi birbirimize düşürdüler.. birbirimizi yiyerek zaman geçirdik.. hala bunların oyununa gelipte başında kavak yelleri esenler var güneydoğu ve doğuda .. adamların maşası olmuşlar (vaadedilen topraklar ne demek..??? !!!! ) onlara hizmet ediyolar haberleri yok..
                    senelerce başımıza ördükleri çoraplar yetmedi mi?
                    sağ sol çatışmaları.. alevi sunni çatışması oluşturmak.. kürt Türk çatışması kimin ekmeğine yağ sürüyoruz . düşünmek lazım...
                    Saygılarla
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

Sufy bey bzim Topraklar çok değerli. Burada Dünya ticaret merkezi Kursaanız. 52 ülkenin başketine uçakla 2 saatte ulaşabiliyorsunuz Şimdi nasıl bir stratejik konumda olduğumuzu siz düşünün.
                      İngizler zamanında İstanbul Çok değerli bırakılmayacak kadar çok!!! Demişler. E dışarıdn yıkamayanlar içeriden yıkmaya uğraşırlar! Ama bizim milettin nekadar çetin ceviz olduğunu doğru hesab edemiyorlar.
                      Dediğiniz gibi. Olayların sonucunda kim kazançlı çıkıyorsa büyük bir hitimalle başltan ve organzie eden de odur !!! Örneğin Amerika Iran ile dalaşıyor ve Bölgeye 4 mliar dolar sliah satışı yapıyor
                      Ne anladım ben bu düşmanlıktan

Yorum

100 yıl önce filistin arap bizi sırtımızdan vurur ingilize satar biz yardıma gideriz
                        pkk 20-30 senedir Türk milletine vurur meclise sokar bide açılım yaparız
                        israil uluslararası sularda Türk gemisine çıkartma yapar anca kınarız
                        ermeniler kökümüzü kazımaya kalkar soykırım yapan biz oluruz bide üstüne hepsi ermeni olur olurda olur herşey olur bizde.pkk Türk evlatlarını öldürmeye devam ederken gazzeye gidecekler keşke vatanımızda mücahit olsalarda pkk ile mücadele etseler Türk milleti için şehit olsalar,gemide ölenlere şehit diyenlerin kulaklarını her dk çınlatıyorum zaten

Yorum

Kesinlikle kınanacak bi davranış. Yapılanın adı zulümden başka bişey değil. Ancak kınamak ne kadar yeterli o da ayrı bi mesele. Bazı yerlerde okuyorum veya konuşulurken duyuyorum; İsraile savaş açılmalı hadleri bildirilmeli diye. Bu noktada şunu da unutmamak lazımki: uluslararası strateji ve politikalar mahalle kavgası mantığıyla yürütülmüyor ve yürütülmemeli. O yüzden bazı şeylerde aceleci olamakta fayda var. Devlet politikalarında duygusallık tarih boyunca hüsranla sonuçlanmıştır.
                          İskenderun'da şehit olanlara Allahtan rahmet diliyorum. Tabiki yardım gemisindekilerine de...
                          Saygı ve sevgiyle...
                          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

bu tür olayların içinde neler döndüğünü tam olarak bilemediğimiz için bu konular hakkında pek yorum yapmam ama sizlere teşekkür etmek istiyorum.

diğer forumlarda herkes İsrail'e ateş püskürürken aradan birisi çıkıp şehit askerlerimizi hatırlatıyordu,
                            ama burada konunun başından beri kimse askerlerimizi görmemezlikten gelmemiş ve gereken değeri vermiş.
                            bende öncelikle şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum, Gazze'dekilerin de Allah yardımcısı olsun.
                            InsigniaTEAM

Yorum

İsrail'e hiç kimse birşey yapamaz bu kadar basit.Ölen öldüğüyle kalır her zamanki gibi.Sadece İsrail kınanır 2-3 ay sonra da olay unutulur.Bu yardımı neden şova a dönüştürüp 9 kişinin canına mal edildi.Kızılay bu yardımı resmi yollardan götüremezmiydi?

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                              17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                              35GB5825  A Rh+

Yorum

İşleniyor...
                              X