Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GEYİK!! :))))))))))

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: GEYİK!! )))))))))

OPC nin yakıt tüketimi mi bu
    Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Şaka bir yana araç çok sağlam gözüküyor

Nurettin bahsetmemiş Yakıt Tüketimini

Şehir içi 10 Lt
    Şehir Dışı 7 Lt

dedi bir yutkundum

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
    17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
    35GB5825  A Rh+

Yorum

Evet hocam ;

Artık teknik yorumu sizden bekliyoruz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yorum yok OPC bu ne diyelim.Bu arada Çağrı bende İzmirde senin CORSA OPC den gördüm hemide Arden Blue
        Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Evet hocam ;

Artık teknik yorumu sizden bekliyoruz

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
        17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
        35GB5825  A Rh+

Yorum

sıyahtakı jantlar fena ınsallah ay sonuna takıyorum

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

arkadaşlar çok merak ediyorum. türkiyede insignia OPC varmı varsa satış fiyatını bilen. ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aykut
              arkadaşlar çok merak ediyorum. türkiyede insignia OPC varmı varsa satış fiyatını bilen. ihihi
              sıparıs uzerıne opel odakta vardı lıste fıyatı 180 bin tl ama 160 bin tl ye kadar dusuryorlar

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

fotograflar bolumunde var resımler

ORJİNAL F10 MSPORT

Yorum

sonunda beklediğim fotolar gelmiş ihihi
                  yanlız ben OPC'nin yakıt verilerine inanmıyorum, sahibinin hesabında yanlış var bence.
                  eğer doğruysa bu arabaları yakmak lazım, yada devleti topa tutmak lazım. bir vergi uğruna insana otomobil zevki yaşattırmıyorlar
                  alırken ötv kullanırken mtv, bu kadar saçma sistem olamaz. motor hacminden vergi alan sayılı ülkeler arasındaymışız, herkes emisyon değerine göre vergi sistemine geçmiş..

Taner abi Corsa OPC çok, en ucuz OPC serisi olduğu için hatırı sayılır kadar sattı. (artık getirmiyorlar, fiyatı da 54.000 yaptılar, sanırım kimse almak istemesin diye)
                  Samsun ve Çorlu'da da var. Ankara ve İstanbul'dakilerin sayısını tahmin edemiyorum
                  sesi, gidişi nasıldı?

Orjinal yazı sahibi: taner
                  Yorum yok OPC bu ne diyelim.Bu arada Çağrı bende İzmirde senin CORSA OPC den gördüm hemide Arden Blue
                  InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                    Almanya'da Cosmo'nun ismi Innovation olmuş sanırım?

http://www.opel.de/shop/cars/insigni...callee=carline
                    Sanırım öyle olmuş inş. donanımda fark olmaz..

Yorum

Opel Insignia çalıntıdır!!!

Opel Insignia'nın tasarımı tamamen çalıntıdır. İnanmıyorsanız Buick'in Regal modeline bir bakın. Buick bir amerikan arabası ve avrupada pek yaygın değil hatta Türkiye'de hiç yok denebilir. Opel de işte bu yüzden bu tasarımı çalmıştır. Zaten Opel'in tasarım çalmakta üstüne yoktur. Saygılarımla..

Yorum

Ynt: Opel Insignia çalıntıdır!!!

ihihi
                        Buick general motor bünyesinde bir firma yani ne opel buickten bişey çalabilir nede buick opelden.Bizim astra hyide aynı grup içindeki chevrolet çalıyor ve vectra diye satıyor. haha
                        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                        2.0 CDTI
                        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Merhaba Clube hoş geldiniz.
                          Uye olduğunuz için ve medeni cesaretinizden dolayı sizi kutlayamayacağım... Aşağıdaki sebeplerden dolayı.
                          1.Konu. Kullandığınız nickname ve email adresiniz son derece şüpheli ve fake bir şekle sahip.
                          2.Konu. Bilgi kaynağınızı düzgün yönetmenizi rica ederim.
                          3.Konu. Cevap hakkımız.
                          Opel 120 yıldan beri araç üreten bir firma Dilekolay 120 yıl.
                          GM nin bunyesindeyken araçların büyük bölümü bir birine benzemesi gayet doğal.
                          Skoda, VW ve bu grubun araçlarına bir göz atarsanız ne demek istediğimi anlarsınız VW tüm modelleri bir birine benziyor örnek misal.
                          4.Konu Burası Insignia severler ve sahipleri Külübü
                          Dolayısıyla, biz Insignialarımızla mutlu ve gururluyuz.
                          Bunu anlamak için Buluşma ve gezi resimlerimizi incelemenizi öneririm.
                          Eminim siz de yanınzdan Insignia geçince, gözünüzü alamayanlardan olacaksınız.
                          Yada Insignia'ya alışsanız fena olmaz. Çünkü satışlar çok iyi gidiyor.
                          5.Konu. Böyle bir mekana girince bodozlama dalmak pek adaba uygun değildir. Tanışma bölümünde kendinizi tanıtmanızı rica ederim.

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Opel Buick'ten, Buick'de Vauxhall'dan çalmış olmalı.
                            chevrolet, cadillac, hummer, Saab, Pontiac 'da gelecekte çalması muhtemel firmalar.
                            1,6 Turbo cosmo+nav+ergo deri

Yorum

bence bu çalmaktan ziyade satış politikası gibi . amerikada opel markasının pazarda buick kadar prestiji olmayabilir. bu yüzden aynı modeli orda buick markası altında satıyolar diye düşünüyorum

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

yanı bukadar kıskançlık gormedım cok ıyı ya ruyandamı gordun naptın yazdın kactın ya bı dur aleykum selam al 2 ye hahaha

Yorum

İşleniyor...
                                X