Duyuru

Collapse
No announcement yet.

word ile ilgili bir soru.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• word ile ilgili bir soru.

arkadaşlar elimde bir word dosyası var ve içeriğinin kopyalanmasını istemiyorum. yani imleç ile kopyalayarak başka bir word dosyasına yapıştırmasına engellemek istiyorum. pdf de bunu yapabiliyoruz ama word de nasıl yapılacağını bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
    2016 insignia 1.6 CDTi AT. (ÇGP2)

File-Info-Protect Document dan Restrict Editing. Acilan dokumanin sag kisminda Restrict Editing istediginiz kismi yazip password belirlerseniz herhangi bir edit islemi yapilamaz.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    2011 Sport Tourer 2.0 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrekeskin97 View Post
      File-Info-Protect Document dan Restrict Editing. Acilan dokumanin sag kisminda Restrict Editing istediginiz kismi yazip password belirlerseniz herhangi bir edit islemi yapilamaz.
      üstat cevap için teşekkür ederim ama bu işlem sadece belge içinde düzenleme yapmamızı engelliyor. Belge içinden yazıyı kopyalayıp başka bir döküman içine yapıştırılmasına malesef engel olamıyor.
      2016 insignia 1.6 CDTi AT. (ÇGP2)

Yorum

Engellemeniz çok mümkün değil. PDF den de hatta fotoğrafanı bile çekip gönderseniz her yazı kopyalanır.

Yorum

Doküman içeriğini resim olarak kayıt edin ve sonra word icine yapıştırın veri resim formatı olacağı için kısmı copy past işlemi olmaz

İşletim sisteminin doğal özelliğini bay pass etmek için özel hazırlanmış bir uygulama olması lazım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
          X