Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Antalya- çanakkale arasi yolculuk için tavsiye!!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Antalya- çanakkale arasi yolculuk için tavsiye!!!!!!

Merhaba Arkadaşlar
    Antalya,Muğla,Aydın,İzmir,Çanakkale Şehirlerinde Ailecek tur yapmayı planlıyorum.
    Bu şehirlere bağlı gidilmesi gereken yerler, nerde kalınır , nerde güzel yemek vardır,Turistlik yerler ? Tekne turları bu konu hakkında sizlerden bilgi almak isterim.
    Şimdiden yardımlarınız için Teşekkür ederim.
    İyi Forumlar

hayırlı tatiller

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      hayırlı tatiller
      Teşekkürler Ağabeyim

Yorum

Çanakkale için bir Çanakkaleli olarak yardımcı olabilirim. Şehitlik Turu mutlaka yapılmalı(profosyonel rehber eşliğinde), Gökçeada-Bozcada gidilmesi gereken yerler, Assos'ta mutlaka konaklanmalı, kalacak ve gezilecek yerler talebe göre değişir. Her türlü yardımcı olmaya çalışalım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Hoca View Post
          Çanakkale için bir Çanakkaleli olarak yardımcı olabilirim. Şehitlik Turu mutlaka yapılmalı(profosyonel rehber eşliğinde), Gökçeada-Bozcada gidilmesi gereken yerler, Assos'ta mutlaka konaklanmalı, kalacak ve gezilecek yerler talebe göre değişir. Her türlü yardımcı olmaya çalışalım.
          Teşekkür ederim Umut ağabey.
          Çanakkalede ilk aklıma gelen yer Geyikli . Tavsiyelerini Müsait olduğunda burdan detaylı yazar isen diğer arkadaşlarımızda faydalanmış olur.
          Şimdiden Teşekkürler

Yorum

Tamamdır. Mesai sonu detaylı yazarım. Konaklamalı ve konaklamasız olarak. iyi tatiller şimdiden.

Yorum

Çanakkale'de ilk önce Şehitlikler rehber eşliğinde 5-6 saat ayrılarak gezilmeli. Kafa dinlemek için Gökçeada tavsiyemdir. Hele güzel bir taş ev kiralayıp kalmak... Bozcaada biraz daha hareketli ve pahalıdır. (Bodrum ile yarışır) Ben her sene mutlaka 4-5 gün Assos'ta kalır kafa dinlerim. Kesinlikle tavsiye ederim. Bayramiç Kazdağlarında Ayazma Mesire alanı var, mutlaka gidip piknik yapmak lazım (haftaiçi olmalı) Truva antik kent yol üstü mutlaka gezilmeli. Geyikli'de keyiflidir ama denizi bir tık soğuktur. Şehir merkezinde tercihe göre yiyip içmeden kalmaya kadar birçok alternatif var. Yolu düşen veya düşecek olan bana ulaşırsa her türlü yardımcı oluruz.

Yorum

Gecen yaz benzer guzergahta tayil yaptim. Aydin balikesir arasi kusadasi tekne turu, seytan sofrasi sarmisakli plaji ayvalik cunda adasi, ayvalik tostu benim cok hosuma gitmisti. Bu yil kismet olursa ayni guzergahta canakkaleyide dahil ederek tatil planim var.
                Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Çanakkale'de ilk önce Şehitlikler rehber eşliğinde 5-6 saat ayrılarak gezilmeli. Kafa dinlemek için Gökçeada tavsiyemdir. Hele güzel bir taş ev kiralayıp kalmak... Bozcaada biraz daha hareketli ve pahalıdır. (Bodrum ile yarışır) Ben her sene mutlaka 4-5 gün Assos'ta kalır kafa dinlerim. Kesinlikle tavsiye ederim. Bayramiç Kazdağlarında Ayazma Mesire alanı var, mutlaka gidip piknik yapmak lazım (haftaiçi olmalı) Truva antik kent yol üstü mutlaka gezilmeli. Geyikli'de keyiflidir ama denizi bir tık soğuktur. Şehir merkezinde tercihe göre yiyip içmeden kalmaya kadar birçok alternatif var. Yolu düşen veya düşecek olan bana ulaşırsa her türlü yardımcı oluruz.
                  Turla degilde sahsi olarak gunubirlik geldigimizde rehberle gezme inkanimiz nasil oluyor, yani rehberi nasil buluyoruz?
                  Once canakkale merkezmi yoksa karsi taraf mi gezilmeli? Tşk.
                  Öfke Gelir Göz Kararır, Öfke Gider Yüz Kızarır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gezgin_insignia View Post

Turla degilde sahsi olarak gunubirlik geldigimizde rehberle gezme inkanimiz nasil oluyor, yani rehberi nasil buluyoruz?
                    Once canakkale merkezmi yoksa karsi taraf mi gezilmeli? Tşk.
                    Şahsi olarakta rehber tutabilirsiniz, bu konuda size yardımcı olabilirim. ( Babam emekli öğretmen olarak bakanlık kokartlı rehberlik yapıyor, rehber arkadaşı çok ) Avrupa yakasından gelecekseniz önce şehitlikleri gezmenizi tavsiye ederim.

Yorum

Cunda adasında Sim oteli kesinlikle tavsiye ederim, emekli subay bir abimiz işletiyor çok keyifli ve sakin bir yer.

Yorum

Kazasız belasız yolculuklar.....Sakin sakin gidin.....

Yorum

Aydın için tavsiyelerim:
                          Kuşadası: Marina, Dilek Yarım Adası Milli Parkı
                          Söke:Priene ve Milet Antik kentleri, Eski Doğanbey köyü
                          Ortaklar: Magnesia Antik Kenti, Çamlık Tren Müzesi
                          Aydın: Aydın Müzesi, Tralles Antik Kenti
                          Sultanhisar:Nysa Antik Kenti
                          Bozdoğan: Arapapıştı Kanyonu
                          Karacasu: Afrodisyas Antik Kenti
                          Yenipazar:Yörük Ali Efe Müzesi
                          Yeme-içme: Çine köftesi, Yenipazar Pidesi, Ortaklar Çöp-Şiş, Aydın Zincirlihan Restoran'da ev yemekleri

İyi gezmeler

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                          2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Şahane plan şahane rota

Benden de bir tavsiye gelsin; Edremit körfezinin kuzeyinde kalan Kaz dağlarında Zeus altarı ve Adatepe köyü var. Yunan mitolojisinde Zeus'un gökten buraya indiğine inanılıyormuş. Köyün özelliği de Çanakkale savaşında köyden cepheye çok yardım gitmiş, hala milliyetçiliğiyle övünen bir köy. Manzara ise tanımlanamayacak cinsten, sadece gidip görülmeli.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Teşekkürler Umut hocam notlarımı aldım.

Yorum

İşleniyor...
                              X