Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fgj

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Fgj

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...08298232/detay Fatih hocam bu sizin eski araç mıydı?
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Flexride benzinli araçlara LPG takılınca içimi hüzün kaplıyor , yazık etmişler diye hayıflanıyorum .

Yorum

Aynen fatih abinin arabası alan adam memnun kalmamış Şaka bi yana süper arabaydı kontak vurma şansım olmuştu o zmnlar bendede 1.6 T vardı 12 model 30 binde olmasına rağmen yeminle söylüyorum fatih abinin aracı daha konforlu daha keyifliydi.. performansına gelince zıpkın gibiydi, lpg yeni takılmış sanırım o zmnlar yoktu..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
        https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...08298232/detay Fatih hocam bu sizin eski araç mıydı?
        Mutlu abi sahibinden.com'da aktifiz sürekli.. hala gönlün insignia'damı yoksa

Yorum

yok yav bir vatandaş facede paylaşmış e. elegance arabasını cosmo olarak, inatlaşıyor benimle cosmo diye. Oradan bana bak bu da benim aracın aynısı, cosmo yazmış diye ilanlara bakarken şans eseri gördüm. arabası bu
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

Yorum

Bu opel insignia fan club sayfasından mı bahsediyosun abi..
            ne zmn yorum atsam o gruba ait bi paylaşıma 100 de 100 kavga ediyoruz..

Yorum

otomobil pazarıymış sayfanın adı

Yorum

You do not have permission to view this gallery.
                This gallery has 1 photos.

Yorum

Anladım abi.. Sussan olmuyor susmasan olmaz konuştuğunuz şahıs araç sahibi ise bizden daha iyi biliyodur aracın cosmo olmadığını..

Yorum

serkan silikoğlu adında biri, forumdan değildir sanırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                      Evet

Duygularım çoştu

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Arac perte ayrilmisti alinip lpg takilmis anasini aglatmislar vay be ktn gibi buda bitti yazik oldu
                        Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Simdi aradim adami aracta boya yok diyor hasar kaydi soruyorum bilmiyorum pek bisey yok radyator degisti diyor
                          bende dedim arac bizim eski arac araba pert kayitli nasil boya yok dedim sonra yok kaputta var camurlukta az var vs vs soyledi birseyler hakikaten insanlara guven yok
                          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Adam aslında doğru demiş ufak tefek boya var

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Aracı biz aldıktan sonra talihsiz bir kaza sonucu perte çıktı maalesef. Sigorta firması da satmış aracı ama şuan ilan sahibi olanlarda resmen dolandırıcı gibi boya yok diyorlar arabada...
                              Sola Sinyal Devamlı Açık!

Yorum

İşleniyor...
                              X