Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ücretsiz parçalar

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: whiteagle View Post
    Bende de 2012 beyaz renkli orginal arka tampon, 1 adet 1.6T sol arka egzos kazanı mevcut, arka Opel amblemi, ayrıca 2 adet orginal ayna kapağı (beyaz renkli), mevcut. Ön tamponu ve sprint boosterı ihtiyacı olan arkadaşlarımıza vermiştim daha önce. Daha farklı şeyler çıkarsa bende hepsini verebilirim.
    çok güzel hareketler bunlar teşekkürler Ahmet kardeşim.
    insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
    honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Keşke bende de verebileceğim şeyler olsaydı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
        İnsignia44 Murat abinin gönderdiği ekran bugün ulaştı elime, tekrar teşekkürlerimi iletiyorum kendisine.

kdristnbl Kadir abi akım başlattı forumda, forumdaşlık ruhunu daha bi sıkılaştırdı.
        Gül e güle kullan kardeşim..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle View Post
          Bende de 2012 beyaz renkli orginal arka tampon, 1 adet 1.6T sol arka egzos kazanı mevcut, arka Opel amblemi, ayrıca 2 adet orginal ayna kapağı (beyaz renkli), mevcut. Ön tamponu ve sprint boosterı ihtiyacı olan arkadaşlarımıza vermiştim daha önce. Daha farklı şeyler çıkarsa bende hepsini verebilirim.
          Az kullanılmış bej araç için uygun orginal paspaslarda varmış.
          *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Ayna kapakları 2015 modellere uyar mı acep...Uyuyorsa rica edebilirim....

Yorum

İşte benim küçük kardom Adam Adam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf_25 View Post
                İşte benim küçük kardom Adam Adam
                O senin adamlığın ağabey.
                Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto View Post
                  O detayı maalesef bilmiyorum ben.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

Yorum

Uyar abi
                    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Uyar abi
                      Özelden bilgileri verirseniz kargolayabilirim.

Yorum

Uzun zamandır foruma giremiyordum...Ayna kapakları duruyor mu acaba....

Yorum

Uzun zamandır foruma giremiyordum...Ayna kapakları duruyor mu acaba....
                          Sn Mozarto, bende bir çift var , hem de boyasız , adres verin kargo yapayım

Yorum

Özelden yazdım abi...Teşekkür ederim....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hunters View Post
                              Insignia orjinal arka tampon var ihtiyacı olan varsa verebilirim 2011 model
                              Sayın hunters 2009 Model aracım için uyarsa talibim efendim. Kendi tamponumda eşimin vurması sonucu oluşan birkaç kırık çatlak mevcut. Eğer uygunsa boyatıp kullanacağım.
                              2017 1.6 CDTI 136HP Excellence
                              Flexride
                              Parkgo
                              Adaptive Cruze Control

Yorum

Ayna kapakları için Necmettin abiye teşekkür ederim...Kargo şimdi okula geldi...Arkadaşlara team'ı anlattım...Şaşırıp tüm üyeleri tebrik ettiler rolleyesrolleyesrolleyes

Yorum

İşleniyor...
                                X