Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Evime hırsız girdi...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Evime hırsız girdi...

Arkadaşlar geçen gün nöbetteyken evime hırsız girmiş. ortalığı bir güzel dağıtıp alacaklarını aldıktan sonra defolup gitmiş. laptop um, yeni aldığım foto mak., eşimin ziynetlerinide almış. en kötüsüde psikolojimizi berbat etti. evde otururken paranoya gelişmeye başladı. evin sigortası vardı ama bakalım sonuçlar ne olacak. kapıyı yeniden değiştiriyorum, eve alarm taktırdım, bakalım bu hırsızlar bu kadar az cezalarla daha kimlerin canını yakacak. çok beddua ediyorum ama buraya yazmayacağım. bilmem nedendir sizlerle paylaşmak istedim...

Ynt: Evime hırsız girdi...

off off büyük geçmiş olsun abi( yinede şükredin ve bakın hırsızlar grup guruptur... kimisi gelip sadece para bul çalar kimisi gelir eşya çalar ve biri eve girince diğerlerine evde olan diğer eşyaları söylerler ve tekrar gelmesi muhtemeldir güvenliği biraz daha arttırın balkon v.s nerden giridği belliyse... tekrar çok geçmiş olsun
    F30 Sport+

Yorum

Çok geçmiş olsun.
      Maalesef kanunlar suçluyu koruyor.
      Söylnecek çok şey var ama........
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Ersin abi geçmiş olsun bende hırsızlardan çok çektim eski aracım tvliydi 3 senede 6 kere tvyi çaldılar seni çok iyi anlıyorum sıkma canını abi her işte bi hayır vardır diyelim
        [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

geçmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bize de girmişti seneler önce
            Hem de kardeşim evde uyurken. Kardeşim çok korkmuştu.
            Nefretle kınıyorum. Ve umarım maddi zararını karşılarsın.
            Önlemlerini de elindne geldiğince almışsın zaten. Çok geçmiş olsun ...
            Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar, Allah kimsenin başına vermesin. kendimizce güvenlik adına birşeyler yapmaya çalışıyoruz işte

Yorum

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN... ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN.....
                1.6 T COSMO+DVD8000+FLEXRIDE+INFINITY SES+SUNROOF
                NEHİR GRİ

Yorum

Abi çok geçmiş olsun , kış geldi ya sokakta gezeceklerine ya para çalacaklar yada yakalanırlarsa bir iki ay içeride sıcak sıcak yatıp sonra çıkacaklar, kaybedecekleri hiçbirşey yok.Cezalar ağırlaşsın gerekirse elleri ayakları kesilsin köpeklerin.
                  INSIGNIA 1.6 TURBO COSMO DVD 800 PIANO LAKE

ANKARA ODTÜ

Yorum

cok gecmis olsun, bir emniyet mensubu olarak benim de evime girmislerdi yillar once. tek tesellim evde olmamamdi, zira evde olsaydim belki pisligin kani elime bulasmis olacakti. herseyde bir hayir aramak lazim bence. sizinde nobette olmaniz daha kotu seyleri engelledi belkide. bu pislikler pascalsalihin de dedigi gibi kanundaki bosluklardan yararlanip kisa surede topluma karsiyorlar maalesef...

Yorum

Çok geçmiş olsun alperen77, iyi ki evde değilmişsiniz, inşallah sigorta eksikleri giderir ama psikolojiniz daha önemli. Allah bir daha göstermesin.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

çok teşekkür ederim hepinize...

Yorum

geçmiş olsun abi, bu konuda bizde tecrübeliyiz malesef
                          InsigniaTEAM

Yorum

çevremden edindiğim bilgiler doğrultusunda bu konuda tecrübesi olmayan yok gibi. bu nasıl iştir anlamıyorum, ya Türkiye de her taraf hırsız kaynıyor ya da elemanlar istedikleri gibi cirit atıyorlar...

Yorum

@alperen77:

Maalesef kanunlarımız bu konuda hırsızları koruyor. Polis yakalasa dahi kanun serbest bırakıyor.
                              Onun için de ortalık it, hırsız, uğursuz dolu.
                              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                              X