Duyuru

Collapse
No announcement yet.

siz yokken biz vardık insigniacılar:)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: siz yokken biz vardık insigniacılar

Hatırlatma
    http://www.insigniateam.com/forum/in...35636#msg35636
    Bu etkinlik yarım kaldı. Gitmek isteyenler de var Ben gittim gerçi
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

abi İstanbulda olsam hiç düşünmeden katılırdım
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
        çünkü günümüzde olduğu gibi o zamanlar da Amerikan arabaları farklı isteği olanlara hitap ediyordu. büyük kasa, büyük motor. 1960'ın Amerikanlarıyla 1960'ın Avrupalı arabaları arasında eminim ciddi oranda yol tutuş farkı vardır.
        Herşeyleri farklıydı Çağrı Amerikan bambaşka bir dünya...

Yorum

tabiki farklı, şimdi bile bir Camaro'nun emsallerine göre bir avantajı yok ama beğeniliyor mu, beğeniliyor demek istediğim 60'ların Chevrolet'inin bir başarısı yok ama kalıplı araba, ego tatmini için birebir o yüzden o yılların Opel'leri cazip gelmiyor.
          geçmişte Mercedes'ten daha iyi olan Opel, Amerikanlar karşısında ezilecek değil ama Amerikalılar da kendine baktıracak araba yapmış. imkanım olsa bende evin 2 yada 3. arabası olarak bir Amerikan almak isterdim.
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            tabiki farklı, şimdi bile bir Camaro'nun emsallerine göre bir avantajı yok ama beğeniliyor mu, beğeniliyor demek istediğim 60'ların Chevrolet'inin bir başarısı yok ama kalıplı araba, ego tatmini için birebir o yüzden o yılların Opel'leri cazip gelmiyor.
            geçmişte Mercedes'ten daha iyi olan Opel, Amerikanlar karşısında ezilecek değil ama Amerikalılar da kendine baktıracak araba yapmış. imkanım olsa bende evin 2 yada 3. arabası olarak bir Amerikan almak isterdim.
            Gecen gün bi kardeşimin düğünü oldu bir yakınında Chevrolet Caprice direksiz 8 ileri otomatik vardı 70 model
            Gürül gürül çalışıyor bastığı zaman şuan için yetişebilecek günümüz arabalarından yüksek güçtekiler hariç çok nadir araç bulunur,
            araçta koltuklar ısıtmalı deri döşeme elektrikli,
            4 cam otomatik
            Hidrolik direksiyonu
            direksiz kasa
            klima sı ve daha sayamacağım bir sürü özellik daha ne denilebilir ki arabanın boyutlarını ve konforunu hiç söylemiyorum bile

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff

Gecen gün bi kardeşimin düğünü oldu bir yakınında Chevrolet Caprice direksiz 8 ileri otomatik vardı 70 model
              Gürül gürül çalışıyor bastığı zaman şuan için yetişebilecek günümüz arabalarından yüksek güçtekiler hariç çok nadir araç bulunur,
              4 cam otomatik
              Hidrolik direksiyonu
              direksiz kasa
              klima sı ve daha sayamacağım bir sürü özellik daha ne denilebilir ki arabanın boyutlarını ve konforunu hiç söylemiyorum bile
              Öyle bir anlattın ki , konya yolunda gittiğimiz mekanın kebabı gibi canım çekti iyice
              2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bassoprofondo
                Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff

4 cam otomatik
                Hidrolik direksiyonu
                direksiz kasa
                Öyle bir anlattın ki , konya yolunda gittiğimiz mekanın kebabı gibi canım çekti iyice
                Amerikan bu Adamın canı çekiyor işte

Yorum

İşleniyor...
                X