Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kullanıcı Adınız Neyi İfade Ediyor ??

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: KULLANICI ADINIZ NEYİ İFADE EDİYOR ???

winnie the pooh taki eşşek. hatta sağ bacağımda dövmesi bile var. 2002den beri forum toplantılarında başka şekilde çağırıldığımı hatırlmıyorum diye dövmesini yaptırmıştım.
    ~~MuGi~~

Yorum

18XET01

Kendi vectrama taktığım bir ad.

X18XE arabanın orjinal motor kodu , Ben baştaki X i çıkarıp sona T ekledim. (vectrama her zaman bir turbo taktırmak istemişimdir )

18XET burdan , fakat 01 in nerden geldiği konusunda en ufak bir fikrim yok. Muhtemelen onu motor kodunun bir uzantısı olarak düşünmüşümdür..
      Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 18XET01
        18XET01

X18XE arabanın orjinal motor kodu , Ben baştaki X i çıkarıp sona T ekledim. (vectrama her zaman bir turbo taktırmak istemişimdir )

18XET burdan , fakat 01 in nerden geldiği konusunda en ufak bir fikrim yok. Muhtemelen onu motor kodunun bir uzantısı olarak düşünmüşümdür..
        hatta bir zamanlar arabada turbo olduğunu sanıyordun yanlış bilmiyorsam
        profiline neden yaş 24 yazdın?
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          Orjinal yazı sahibi: 18XET01
          18XET01

hatta bir zamanlar arabada turbo olduğunu sanıyordun yanlış bilmiyorsam
          haha Öyle sanıyordum dimi Sen baya takip etmişsin abi opelim.net'i

18 Yaşımda babam arabayı hediye edince (8-9.000 TL ye Satınca ) Alıp bir Turbo uygulaması yapmayı düşünüyorum. Chip mevcut zaten aracın üstünde
          Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

TuncayErgene : Adım soyadım Ergene Trakyalı olduğumun bir işareti ayrıca çok sık duyulan bir ad olmadığını da düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TuncayErgene
              TuncayErgene : Adım soyadım Ergene Trakyalı olduğumun bir işareti ayrıca çok sık duyulan bir ad olmadığını da düşünüyorum.
              Tuncay bey, soyadınız bana Bodrum'lu bir sanatçıyı anımsattı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
                Orjinal yazı sahibi: Wasabi
                “Japon Hardalı” da denilen ve bayır turpundan elde edilen yeşil renkli macun Wasabi öyle çalakaşık yenmez, yenirse insanın kulaklarından dumanlar, gözlerinden ateşler, saç diplerinden ter damlacıkları çıkar, nitekim çıkmış. Wasabi, zevke göre az veya çok az bir miktar olarak sushi sosuna (ki esasen soya sosudur) karıştırılır. Direk olarak sushi veya sashimi’nin üzerine konulacak olursa da bu miktarın abartılmamasında fayda vardır. Wasabi bir de birçok sushi tipinde pirincin üzerine balığı yapıştırmak için eser miktarda kullanılıyor.

recep ivedik geldi aklıma ihihi

Çok iyiydi bu!

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

PAtron BABAM ÖYLE LAKAP TAKTI BANA İŞE GEÇ GİTTİĞİM İÇİN
                  2010 Opel İnsignia 2.0 CDTI Cosmo 160 hp - DVD800 Navigasyon Paketi
                  2011 Opel Astra Cosmo 1.4T 140 hp

Yorum

Ynt: Kullanıcı Adınız Neyi İfade Ediyor ??

burak kullanılıyodu o yüzden burak.
                    2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

• Ynt: Kullanıcı Adınız Neyi İfade Ediyor ??

TRKTN
                      Tarık Tan
                      Tarık = Parlayan yıldız
                      Tan = Gün ağarmadan önceki zaman
                      2011 Beyaz ınsıgnıa 1.6 180 bg cosmo + Flexride şase

Yorum

tonyhawk resmı amblemı benım ımzamdakı logo olan tonyhawk:gerçek ismiyle Anthony Frank Hawk dünyaca ünlü meşhur ABD'li kaykaycıdır.Takma adı Birdman / "uçan adam".Bir Halfpipe içersinde boylamasına 2,5 kere (= 900°) dönmeyi başaran ilk sporcudur.Rampada yapılan birçok hareketin kaşifidir.

Yorum

2004 yılında işyerimde elemanıma şuraya üye ol dedim demez olaydım , oda o ismi buldu ,ondan sonrada yüzlerce siteye bu nick ile üye oldum
                          2015 2.0 sorento

Yorum

Roma devrinde itibarli ve ücret almadan çalışan en yüksek dereceli memur.
                            Opel İnsignia 1.4 Turbo Edition Elegance Paket + yeni stil paketi+çift egzoz çıkışı.. I love It!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Magistra
                              Roma devrinde itibarli ve ücret almadan çalışan en yüksek dereceli memur.
                              gercekten ilginçmiş ihihi
                              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Babam ile benim baş harflerim G ise soyadım Ayrıca Bmw nin şanzımanlarından birisi çok hoşuma gidiyordu, güzelde bir tesedüf olunca her yerde kullanıyorum
                                2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

İşleniyor...
                                X