Duyuru

Collapse
No announcement yet.

işte yeni passat ve jetta ntv 0 100 programı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: işte yeni passat ve jetta ntv 0 100 programı

Amerikadaki Passat avrupada sunulandan farklı olacak ben izlemedim ama dergiden biliyorum. 4.87 m uzunluktaymış. Bizde satılandan bi 10 cm falan daha uzun.
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
      Amerikadaki Passat avrupada sunulandan farklı olacak ben izlemedim ama dergiden biliyorum. 4.87 m uzunluktaymış. Bizde satılandan bi 10 cm falan daha uzun.
      resmi var mı Hasan..? huh

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Tabi resimler var.
        Bizde satılanı biliyorsunuz zaten

Amerika da satılacak olan

Arka farlar bizdekinden daha hoş.
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

arka stoplar bizdeki jettalarınkine çok benziyor.. sadece stoplar değil, bagaj kapısı da aynı gibi içerde de saatin yeri Türkiye deki passatlardakinden farklı yerde dikkatimi çeken.. yanlarda ve arka tampondaki krom şeritte Amerikan passatta biraz daha yukarda, bence bu şekli arabayı biraz daha kalıplı göstermiş.. birde el freni elektronik değil mekanik.. başka farklı bişey göremedim.. ama çokta farklı durmuyo hani.. artık passat bana sıradan geliyor.. kötü bi araç tabiki değil ama pekte bi 'özel'liği yok gözümde.. passat benim için sadece bir VW.. bunları İnsignia olduğu için söylemiyorum, İnsignia olmadan önce de son zamanlarda artık bi sempatim kalmamıştı.. artık herkeste olan sahip olunması kolay bi hal aldı (bu çok güzel bişey tabiki) gözümde bi 'özel'liği kalmadı pek.. İnsignia şu an piyasada hiç olmasaydı zaten genel olarak suv bir araç düşünüyoduk..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
            Evet bende bi dergide okumuştum Avrupalı passat,ABD'li passat ve jetta aynı sayfada değerlendiriliyodu.Aklımda kalan ABD'li passatın daha görsel olduğunu söylemeleriydi
            Passat "bi bakan bi daha bakar" havasında değilde "bi bakan kesinlikle bi daha arkasına bakamaz" havasında.o derece itici.VW'nin arabaları tam kırma haline geldi.Önü arkası biraz çekiçle,törpüle hep aynı.

Yorum

abd li passat gayet güzel..
              şimdiki aklım olsa direkt passat alırım.. 64 milyar da çok değil.. seneye de 64 e satarsınız rahatlıkla..
              62.000 e ucuz uygun insignia alıp ne yapacak insanlar? seneye 54.000 e mi verecekler ikinci elde?
              bu durumda hangi araç daha pahalı oluyor?
              insignia şu an alanlar için bile göründüğünden 8-10.000 TL daha pahalı.. bizim için ise en az 15.000 TL daha pahalı imiş onu da aldıktan sonra öğrenebildik..
              ben büyük bir salaklık ( özür dileyerek söylüyorum ama başta tanımı yok ) yapmışım euro 2,04 te iken 42.001 euro ya mercedes c180 k fascination + cam tavan almamakla..
              zaten aldığım insigniayı da 80.000 TL den fazlaya almış gibi oluyorum bu değer kaybı ile..
              neticede değer kaybı da cepten giden bir meblağ oluyor..
              ha başta arabaya vermişsin,ha satarken geri alamamışsın..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

Adamlara ayıp etmişsiniz.İnsigniayı yere göğe sığdıramamışlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uzman
                  Haklısınız

Yorum

Yeni Passat'ı geçen gün gördüm. Benim araba gibi gümüş gri renk. Şans eseri yan yana park ettik. Her geçenin benim arabaya bakıp İnsignia daha güzel demesi koltuklarımı o kadar kabarttı ki anlatamam. Bu bile yeterli benim için
                    İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                      Yeni Passat'ı geçen gün gördüm. Benim araba gibi gümüş gri renk. Şans eseri yan yana park ettik. Her geçenin benim arabaya bakıp İnsignia daha güzel demesi koltuklarımı o kadar kabarttı ki anlatamam. Bu bile yeterli benim için
                      Maşallah.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uzman
                        Opel parayı bastığı için reklamını yapmışlar, ama VW'nin buna ihtiyacı yok, her türlü reklamını yapıyorlar
                        InsigniaTEAM

Yorum

adamların aracın altına bakıncaki yüz ifadelerini gördünüzmü nasıl şaşkınlar ama.. onlar bile beklemiyolardır Allah bilir Opel den böyle bir otomobil darbe emiciler Celal Bey in rüyasına girmiştir o gece ihihi ihihi

Yorum

vw jettaya fuarda oturdum ve hemen kalktım verilen para yazık bence ama ülkemizde tutuluyor
                            Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

İşleniyor...
                            X