Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Sponsorumuz Bahçeşehir Sonax...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni Sponsorumuz Bahçeşehir Sonax...

Orjinal yazı sahibi: zeytin
    Sonax Bahçeşehir Garanti Mtv kampanya uygulaması için. Sen de gelirmisin Hasan?

nurettin abi kusura bakma bikaç gündür forumu takip edemedim, internette bi arıza var halada çözemediler, evet boya koruma bende istiyorum, ama dekont olaynı seçkin bey halletcekmiş sanırım, ne zaman toplanıp gitcekseniz bende gelmeyi isterim, sırayla yaptırrırız araçlarımıza

Yorum

Malum havalar kış olduğu için yıkama vs zor oluyor bende haftaya ıstanbula gelecegım az da olsa cızık var arabamda . Büyük ihtimal bahcesehıre bır ugramayı planlıyorum boya koruma ıcın daha sıyade hafıf cızıklerden arınmak ıcın.
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
        Malum havalar kış olduğu için yıkama vs zor oluyor bende haftaya ıstanbula gelecegım az da olsa cızık var arabamda . Büyük ihtimal bahcesehıre bır ugramayı planlıyorum boya koruma ıcın daha sıyade hafıf cızıklerden arınmak ıcın.
        ozaman beraber aynı zamanda bi program ayarlayalım bence, hem sizinde kapı kılıtleyı canlı canlı test etmiş oluruz ömür bey....

Yorum

Cumartesi mi Pazar mı ? Ayrıca randevu almakta fayda var. Ben de gelirim!
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

ömür beye hangi tarih uyarsa ona göre randevu alalım bence

Yorum

İşleniyor...
            X