Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ali Güneş Kişisel Web Sitesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ali Güneş Kişisel Web Sitesi

Arkadaşlar kendime bi web sitesi yaptım incelerseniz sevinirim

http://gunesali.com
    Beyaz tutkudur.

Ynt: Ali Güneş Kişisel Web Sitesi

güzel olmuş

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
      güzel olmuş
      Teşekkürler
      Beyaz tutkudur.

Yorum

İçeriği genişlet hobilerini okulunu bölümünü arabanı vs... bu sadece arkadaşın için yapılmış gibi olmuş

Yorum

İçeriği genişlet hobilerini okulunu bölümünü arabanı vs... bu sadece arkadaşın için yapılmış gibi olmuş
          Haklısınız bunu bende düşünüyorum ama ilk olarak arkadaşım için almıştım bu alan adını ama aracımı fazla facebookta tanıtmıyorum çünküü insanlar havalandı filan diye düşünüyor. çünkü yaşım 19 ve 2010 model bir insignia sahibiyim .
          Beyaz tutkudur.

Yorum

eee yalan değil havalısın Allah keyfini bozmasın okulunu bitir daha iyilerini alırsın

Yorum

eee yalan değil havalısın Allah keyfini bozmasın okulunu bitir daha iyilerini alırsın
              Havalısın diyerek üzme beni Fatih abim ya
              Sağolasın abi inşallah
              Beyaz tutkudur.

Yorum

Ali siten hayırlı olsun güzel kardeşim.. hiç yorum yapmayacam abicim.. kusura bakma.. yorum yapamayacam.. he.. ama tek birşey söyleyecem gardaş, beni baya bi duygulandırdı... insanı geçmişe götüren, güzel anıları ya da kötü anıları olsun, hatırlatan, şöyle bi içini çekip derin nefes alıp verdiren cümleler var yazdıklarında.. o günler hayat çoğu zaman insanın umrunda olmuyor.. kan deli akıyor kimi zaman kimi zaman içinden gelen sesi dinliyorsun... kimi zaman yapmak istediğin olmasını istediğin şeyler olmayınca dünyayı yakasın geliyor gözün kulağın kimseyi görmüyor duymuyor.. ama dediğin gibi kardeşim, hayat herşeye rağmen, ama herşeye rağmen devam ediyor ve işte o herşeyiyle de, yaşamaya değecek kadar güzel !..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                  Ali siten hayırlı olsun güzel kardeşim.. hiç yorum yapmayacam abicim.. kusura bakma.. yorum yapamayacam.. he.. ama tek birşey söyleyecem gardaş, beni baya bi duygulandırdı... insanı geçmişe götüren, güzel anıları ya da kötü anıları olsun, hatırlatan, şöyle bi içini çekip derin nefes alıp verdiren cümleler var yazdıklarında.. o günler hayat çoğu zaman insanın umrunda olmuyor.. kan deli akıyor kimi zaman kimi zaman içinden gelen sesi dinliyorsun... kimi zaman yapmak istediğin olmasını istediğin şeyler olmayınca dünyayı yakasın geliyor gözün kulağın kimseyi görmüyor duymuyor.. ama dediğin gibi kardeşim, hayat herşeye rağmen, ama herşeye rağmen devam ediyor ve işte o herşeyiyle de, yaşamaya değecek kadar güzel !..
                  Yüreğine sağlık! Aynen öle hayat gerçekten güzel insignia güzel yaşamak güzel bu gönül daha ne ister be
                  Beyaz tutkudur.

Yorum

Hayırlı olsun benim de site kurmuş birileriyle konuşmam lazımdı İyi oldu abi bir ara bunu senle konusuruz
                    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                      Hayırlı olsun benim de site kurmuş birileriyle konuşmam lazımdı İyi oldu abi bir ara bunu senle konusuruz
                      Tabiki
                      Beyaz tutkudur.

Yorum

emin ol bizler ÇOK şanslıyız ,çok küçük sıkıntıları dünyaya lanet edecek kadar nefret etmek yanlış senin de söylediğin gibi
                        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                          emin ol bizler ÇOK şanslıyız ,çok küçük sıkıntıları dünyaya lanet edecek kadar nefret etmek yanlış senin de söylediğin gibi

Teşekkürler
                          Beyaz tutkudur.

Yorum

çok güzel olmuş ali, inşallah en iyilerine sahip olursun....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                              çok güzel olmuş ali, inşallah en iyilerine sahip olursun....

Çok teşekkürler.
                              Beyaz tutkudur.

Yorum

İşleniyor...
                              X