Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aracım Yüzüme Güldü ;)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Aracım Yüzüme Güldü

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Bu cumartesi pazar sakaryaya gidip geldim 2 gün üst üste gidişlerde test yaptım yavaş sürme testi 120 km/s cruize controle sabitledim 7.2 yaktı dönüşte biraz asıldım 240 lara çıktım 5 viteste redline girmeden 238 yaptım bir bmw 525 yolda yol vermeyince 230 la sağından geçince adam soluna baktı bu ne diye şaşkın şakın baktı amcam kendini yolların hakimi sannediyordu 2 gün dönüşte izmit yolundan pendiğe kadar bir s350 ile yürüdüm araç güçlü ama bu taraftaki şöförde tecrübeli onunlada 230 larda izmit yolunu tamamladık dilovasından yukarı çıkarken pilotaj dersi verildi aracın plakasıda güzeldi 26 .. 026 idi 210-220 lerde beni baya takip etti bir yerde yolu boş bulunca asılınca yol verdim ama şuna inanın aramızdaki mesafe 15-20 mt lerde takip edebildim sonrada geçtim zaten .

Sonuç olarak 7.02 bir anda 10.4 çıktı araçlarımız bamazsan yakmıyor basarsan yakıyor ve hakkını veriyor bu arada bende kışlık lastikler var 255x35 19"

fatih abide nerden buluyor bu acemi şöförleri anlamıyorum, biri bmw 5.25, diğeri mersedes s350, kullanmayı bilmiyorlar

Yorum

O adamlar için unutulmayacak anlarına imza atıyorum valla aramıyorum kendileri geliyor ihihi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bi dahaki sefere bende gelcem abi, merak ettim, o unutulmaz anları bende yaşamak istiyorum.....

Yorum

tabii neden olmasın davete icab etseydin sende bir merso nasıl geçilir görürdün

Yorum

neden icab edemediğimi biliyosun abi,yoksa ben sende fazla can atıyorum, ah mersolar bende olcaktı ki

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Bu cumartesi pazar sakaryaya gidip geldim 2 gün üst üste gidişlerde test yaptım yavaş sürme testi 120 km/s cruize controle sabitledim 7.2 yaktı dönüşte biraz asıldım 240 lara çıktım 5 viteste redline girmeden 238 yaptım bir bmw 525 yolda yol vermeyince 230 la sağından geçince adam soluna baktı bu ne diye şaşkın şakın baktı amcam kendini yolların hakimi sannediyordu 2 gün dönüşte izmit yolundan pendiğe kadar bir s350 ile yürüdüm araç güçlü ama bu taraftaki şöförde tecrübeli onunlada 230 larda izmit yolunu tamamladık dilovasından yukarı çıkarken pilotaj dersi verildi aracın plakasıda güzeldi 26 .. 026 idi 210-220 lerde beni baya takip etti bir yerde yolu boş bulunca asılınca yol verdim ama şuna inanın aramızdaki mesafe 15-20 mt lerde takip edebildim sonrada geçtim zaten .

Sonuç olarak 7.02 bir anda 10.4 çıktı araçlarımız bamazsan yakmıyor basarsan yakıyor ve hakkını veriyor bu arada bende kışlık lastikler var 255x35 19"
              KAÇ YAPIYOR BU ARABA ABİ YAAA
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Maxsimum hızı hiç denemedim ama 245 gittim şu ana kada bu hız bana yetti

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                  bi dahaki sefere bende gelcem abi, merak ettim, o unutulmaz anları bende yaşamak istiyorum.....
                  hasanım basın gelin eskişehire temde fare coktur oynucağınız

Yorum

247 bende gördüm 5 gidiyor ama 6 vites gitmiyor

Yorum

gelicez sayın abim, fatih abimle oynaya zıplaya gelicez, hiç merak etme sen

Yorum

bende max.246 gördüm 6.viteste ama daha giderdimde geceydi ve yol karanlıktı, direksiyonda tek elimde olunca o kadar basabildim .....

Yorum

allahtan tek elin direksiyondaydı hasan bey demekki 2 elin direksiyonda olsa 346 yapacan yani valla pesss oleyy
                          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezx
                            allahtan tek elin direksiyondaydı hasan bey demekki 2 elin direksiyonda olsa 346 yapacan yani valla pesss oleyy
                            yapar oooo bilirim
                            ihihi
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bende Bilirim

Yorum

Değilmi Fatih hocam O'nun adı Hasan...Gaza sonuna kadar Basan
                                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                                X