Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İSTANBULDAKİ ARKADASLARDAN EMLAK YARDIMI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İSTANBULDAKİ ARKADASLARDAN EMLAK YARDIMI

Epeyıdır foruma gıremedım. bu arada acmıs oldugum konuya da son noktayı koyayım. ıstanbul derken ankara nevbahar botanık konutlarında karar kıldık ne alakaysa ihihi. nasıp işte. ıstanbul gozumuzu korkuttu bıraz. en ıyısı ankaraya yerlesmek gıbı. fikirlerini esırgemeyen tum arkadaslarıma tesekkurler.

Yorum

hayırlı olsun

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Sagol hemsehrım hemsehrım dıyorum kabul edersen bende Elazıglıyım bu arada. malatyada da bır donem ınonu unıversıtesınde egıtım almıstım.

Yorum

Nish Adalar Maltepe Başıbüyük taraflarında onun hemen altında yine kurumsal firmanın yaptığı bir proje daha var fakat artık oralardan ev almak çok mantıklı olmayabilir çünkü projenin teslim tarihine yaklaşılıyor ve zaten evler gereken primi yaptı. Yatırım amaçlı birşey düşünüyorsanız güzel bir dükkan bulmak en güzeli olur. Bu aralar gelişime açık olan bölgeler, Kurtköy, Ataşehir Şerifali, Samandıra biz anadolu yakasında bu işleri yaptığımız için benim bildiklerim bunlar. Anadolu yakasında bir yatırım düşünüyorsanız seve seve yardımcı olabiliriz, yrıca eminimki Gökmen abide size yardımcı olur bu konuda.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Onurcum cok tesekkurler. ama dedıgım gıbı sımdılık ıstanbul ısı kaldı. ama dusunursem tabıkı sızlerle de gorusuruz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bumerang
              Sagol hemsehrım hemsehrım dıyorum kabul edersen bende Elazıglıyım bu arada. malatyada da bır donem ınonu unıversıtesınde egıtım almıstım.
              estağfurullah abi, hemşeri sayılırız Malatya Elazığ kardeş şehirler.. hatta toprağımda diyebiliriz ) hangi bölümdü? şimdi gelseniz tanıyamazsınız sanırım kampüsü 2000-2001 senesinden sonra özellikle, değişti, ciddi bi gelişim kaydetti.. yakın senelerde Doğu Anadolu Teknik Üniversitesi olacak adı zaten
              eğer bu tarafa yolunuz düşerse beklerim abi başım gözüm üstüne

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                estağfurullah abi, hemşeri sayılırız Malatya Elazığ kardeş şehirler.. hatta toprağımda diyebiliriz ) hangi bölümdü? şimdi gelseniz tanıyamazsınız sanırım kampüsü 2000-2001 senesinden sonra özellikle, değişti, ciddi bi gelişim kaydetti.. yakın senelerde Doğu Anadolu Teknik Üniversitesi olacak adı zaten
                eğer bu tarafa yolunuz düşerse beklerim abi başım gözüm üstüne
                sagol topragım gecersem oralardan ınsallah ugrarım. ben bolum degılde 95 yılında pedogojik formasyon egıtımı almıstım ogretmen olmak ıcın ama ogretmenlıgı de yapmadık. Gecen yıl malatyaya ugradım.Eniştemiz malatyalıdır. Malatya cok güzel bır sehır ben seviyorum oraları.

Yorum

sagol topragım gecersem oralardan ınsallah ugrarım. ben bolum degılde 95 yılında pedogojik formasyon egıtımı almıstım ogretmen olmak ıcın ama ogretmenlıgı de yapmadık. Gecen yıl malatyaya ugradım.Eniştemiz malatyalıdır. Malatya cok güzel bır sehır ben seviyorum oraları.
                  ben Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü ndeyim abi.. bizede formasyon veriliyodu normalde bu sene ve seneye.. ama sağolsun eğitim-sen mahkeme açtı ve kazandı, danıştay karar çıkardı formasyon kaldırıldı ( şimdi okul bitince napacaz bizde bunun derdindeyiz dknow

Yorum

İşleniyor...
                  X