Duyuru

Collapse
No announcement yet.

APP Plaka

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• APP Plaka

Arkadaşlar birşey sorcam. aracıma taktırmayı düşünüyorumda. Plakam normal hani hiçbir düzenleme yok. Ama APP Plakalar çok hoşuma gidiyor. Yasak mı bir cezası var mı ?
    Beyaz tutkudur.

Ynt: APP Plaka

genelde muhursz oluo o yuzden araba baglamaya kadar yolu war ama bende app kullanıyorum

Yorum

Orjinalleri arabada tuttuğun müddetçe ve aksi bir memura denk gelmedin sürece bir sorun olmuyor bir de bazı trafik şubeleri App plakaya çift mühür basıyor bu da bir enterasan bir durum sonuçta siz plakanınızın rakamları ve harflerini değiştirmiyorsunuz %10 daha büyük bir fontla yazıyorsunuz aksine daha okunaklı oluyor polisler ceza kesecekleri zaman daha iyi görüyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben APP'den ziyade, orjinal plakaları boyatıyorum.

Yorum

orjinallerini yanımda taşıcam tabiki bagajda dursun çok hoşuma gidiyor app plakalar arabayı çok değiştiriyor. yaptırsammı yaptırmasam mı çok kararsızım halen :S
          Beyaz tutkudur.

Yorum

Orjinalleri bagajda taşıman bir şey ifade etmiyor,o anlık polisin merhametine kalıyorsun.
            Ben orjinallerin fontuyla oynadım güzel oldu ama sonra zamanla soyulmaya başladı.
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

yani en iyisi bırak kalsın diyosunuz ?
              Beyaz tutkudur.

Yorum

Yani çok istiyorsan yaptır.Belki aracı satana kadar kimse birşey demeyecek sana yada gören polis anlayışlı çıkacak ve bagajdaki plakanı görünce kabul edecek.Belki de ertesi günü ceza yiyeceksin belli olmaz yani.
                http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                2.0 CDTI
                Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

abim kendi aracına yaptırcak 1 ay binsin bişe olmazsa bende yaptıırırım :P
                  Beyaz tutkudur.

Yorum

ben yaptırdım, hemde hiç mühürsüz, daha 2 hafta oldu, bi sıkıntı yok, önceki araçlarımda hep app plakaydı, ama mühürlüydü, fakat yolda çeviripte mühürü varmı yokmu diye inceleyen olmadı hiç, istanbul daki araç sayısı çok fazla, her aracı incelemeleri mümkün olmuyor ama adana için yorum yapamam, bence yaptır derim... en fazla polis çevirdiğinde tamam amirim, tamam komiserim deyip, karşındakini güzelce havaya sokup yırtarsın

Yorum

app plaka suç ama orjinal plakaların yanındaysa ve takarsan araç baglanmaktan yırtıyor ve app plakaları TUTANAK tutturup polis memuruna teslim edin tutunaksız asla vermeyin ve orjinal plakalarınız bagajda montaja hazır bulundurun tornavida vs....bu bilgileri eskişehir trafik şube başkomserinden bilgi alıp taktırdım ve kaç defa cevirmeye girdim ilk dikkatlerini ceken plaka oldu ceza falan yazdırmadım hasanın dediği gibi.... ( tamam amirim, tamam komiserim deyip, karşındakini güzelce havaya sokup yırtarsın )

Yorum

İşleniyor...
                      X