Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Güzel bir güne başlarken Tüm İnsignia Team üyelerine içten bir günaydın ;)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Güzel bir güne başlarken Tüm İnsignia Team üyelerine içten bir günaydın

12 de uyanınca günaydın oluyor ben bi kahvaltı yapıp dönüyorum
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
      12 de uyanınca günaydın oluyor ben bi kahvaltı yapıp dönüyorum
      afiyet yağ bal şeker kaymak yumurta peynir zeytin ekmek çay olsun sağlam yap kahvaltını

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aligunes
        ama öle diyorum sana gel diye sende fark edersin bunu
        kısmet be Ali'm.. bende gelmeyi çok istiyorum Captivacı yı da alır şöyle 3 araçlık konvoyla kebap-şalgam-acı bibere giderdik
        kısmet.. bakalım, olacak o güzel günde olacak inşallah..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Sizin finalleriniz yok herhalde,öğrenci adam 12 de kalkar mı? ihihi

Orjinal yazı sahibi: cagri
          öğrencilik demişken okulu uzatanlar yandı
          2 yıllığı 3 yılda
          4 yıllığı 5 yılda
          bitirmeyip uzatanlar harçlarını %150 miydi, o civarda zamlı ödeyecekmiş ve atılma yokmuş yani 5 yılı doldurdum okuldan atılıyım yok, özel okul gibi okusanda okumasanda parasını veriyorsun
          Ben onu uzattığın ilk sene yüzde 50 ikinci sene yüzde 100 zamlı diye biliyorum.En azından bizim uzatan arkadaşlar böyle yatırdı.Belki gelecek senelerde uygulanır.
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

şimdi öğrencilik yıllarımda olmak isterdim, bu yılların kıymetini bilin arkadaşlar....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
              Sizin finalleriniz yok herhalde,öğrenci adam 12 de kalkar mı? ihihi

Orjinal yazı sahibi: cagri
              öğrencilik demişken okulu uzatanlar yandı
              2 yıllığı 3 yılda
              4 yıllığı 5 yılda
              bitirmeyip uzatanlar harçlarını %150 miydi, o civarda zamlı ödeyecekmiş ve atılma yokmuş yani 5 yılı doldurdum okuldan atılıyım yok, özel okul gibi okusanda okumasanda parasını veriyorsun
              Ben onu uzattığın ilk sene yüzde 50 ikinci sene yüzde 100 zamlı diye biliyorum.En azından bizim uzatan arkadaşlar böyle yatırdı.Belki gelecek senelerde uygulanır.
              bende ilk uzatma dönemindeyim şimdi, harç bilgilerimde dediğin gibi "uzatanlar %50" olarak yazıyor, ben onu %50 indirimli diye anlamıştım haha
              geçen senelerde harç kredisi olduğu için ilk bu sene ödüyorum, normal harç ücretini bilmediğim içinde pek takmamıştım. zamlı ödüyorum haberim yok ya haha

bu önceki mesajda dediğim durumuda tam bilmiyorum ama öyle duydum, atılma kalkacak parasını verdiğin sürece okuyacakmışsın ne kadar doğru bilmyiorum ama
              InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                ahh ahh öğrencilik günlerimi hatırlattın bana sabaha kadar otur akşama kadar uyu akşam 4 teki dersten devamsızlıktan kal)) süper günlerdi yaa
                bu lafları bir öğretmen mi söylüyor
                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                X